x تبلیغات
saheleaftab2022

شرایط دریافت گلدن ویزای یونان چیست؟

 

شرایط دریافت گلدن ویزای یونان چیست؟

ویزای طلایی یونان یک ویزای اقامت است که برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا که سهم قابل توجهی در اقتصاد یونان دارند و اقدام به سرمایه گذاری در این کشور می کنند در نظر گرفته شده است. برای واجد شرایط شدن اخذ اقامت طلایی یونان گزینه های سرمایه گذاری متعددی تعیین شده  که عبارتند از:

خرید ملکی به ارزش حداقل 250 هزار یورو و یا در برخی موارد 500 هزار یورو، که می توانید بعد از خرید، ملک خود را اجاره کنید.

-         امضای یک قرارداد اجاره با یک هتل یا موسسه توریستی برای حداقل 10 سال

-         سرمایه گذاری با حداقل  400 هزار یورو در اوراق قرضه دولتی یونان، یک شرکت ثبت شده در یونان یا اینکه می توان در یک بانک یونانی سپرده گذاری کنید

-         در اوراق قرضه یا سهام شرکت های سرمایه گذاری املاک و مستغلات حداقل 400 هزار یورو سرمایه گذاری انجام دهید

-         حداقل 800 هزار یورو در اوراق قرضه شرکتی یا دولتی سرمایه گذاری کنید.

اقامت طلایی یونان یک اقامت 5 ساله فوری را به سرمایه گذار و اعضای نزدیک خانواده او ارائه می دهد که برای تمدید مجوز اقامت هم، هیچ الزامی برای زندگی در خاک یونان برای هر مدتی ندارند و به راحتی می توانند از دسترسی به آموزش، مراقبت های بهداشتی یونانی و سفر بدون ویزا به سراسر منطقه شینگن لذت ببرند و پس از 7 سال اقامت هم می توانند برای اخذ شهروندی یونان درخواست دهند.

اعضای خانواده واجد شرایط سرمایه گذار عبارتند از: همسر، فرزندان مجرد زیر 21 سال، والدین تحت تکفل خود یا همسرسرمایه گذار. لازم به ذکر است اگر فرزند شما بالای 21 سال باشد اما بیشتر از 24 سال سن ندارد و دانشجو است، ممکن است شامل درخواست ویزای طلایی نیز بشود.

مهم ترین مسئله ایی که وجود دارد این است که برای اخذ اقامت طلایی یونان توسط سرمایه گذاران یک سری شرایط و معیارهای واجد شرایط وجود دارد که باید توسط افراد رعایت شود که عبارتند از:

سرمایه گذاران باید بالای 18 سال باشند.

سرمایه  گذاران از شهروندان کشورهای غیر اتحادیه اروپا باشند

باید فاقد سابقه کیفری باشید.

انجام یکی از گزینه های سرمایه گذاری.

داشتن بیمه درمانی در یونان از یک شرکت فعال در یونان برای خود و سایر اعضای خانواده.

سرمایه گذاران نباید در گذشته حضور غیر قانونی در خاک یونان داشته باشند.

عدم داشتن ریجکتی ویزا از هیچ یک از سفارت های کشورهای عضو شنگن

سرمایه گذاران و تمام اعضای خانواده ی او از لحاظ جسمانی سالم باشند.

سرمایه گذاران از شرایط اقتصادی خوبی برخوردار باشند، یعنی توانایی پرداخت هزینه های زندگی خود و خانواده اش را بدون نیاز به داشتن شغل داشته باشد.

می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مزایای اخذ ویزای طلایی پرتغال

 

مزایای اخذ ویزای طلایی پرتغال

برنامه ویزای طلایی پرتغال بهترین انتخاب برای سرمایه گذارانی است که می خواهند دارایی خود را گسترش دهند و از اقامت و مزایای آفتابی ترین کشور اروپا یعنی پرتغال بهره مند شوند زیرا از طریق سرمایه گذاری می توانند اقامت طلایی پرتغال را دریافت کنند و با داشتن این مجوز علاوه بر سرمایه گذاران، خانواده ی آنها نیز حق زندگی، کار، تحصیل و سفر آزادانه در سراسر پرتغال و اتحادیه اروپا / منطقه شنگن را خواهند داشت و شرایط اقامت در پرتغال به طور متوسط ​​7 روز در سال است.

یکی از جذاب ترین مزیت های اخذ اقامت طلایی پرتغال این است که سرمایه گذار و خانواده او می توانند پس از 5 سال اقامت در خاک پرتغال، اقامت دائم و شهروندی پرتغال را نیز دریافت کنند و پاسپورت پرتغال هم در رتبه چهارم قدرتمندترین پاسپورت های جهان قرار دارد.

اخذ شهروندی پرتغال سرمایه گذاران و خانوادشان را به طور خودکار واجد شرایط دسترسی به تحصیل و مراقبت های بهداشتی رایگان در پرتغال می کند. و نکته ی جالب تر این است که در پرتغال می توانید تابعیت دوگانه داشته باشید و چند ملیتی بودن در این کشور، مجاز است بدون آنکه هیچ شرایط اضافی وجود داشته باشد یعنی برای اخذ شهروندی پرتغال نیازی به رها کردن ملیت خود ندارید، البته به شرطی که کشور مبداء سرمایه گذار داشتن تابعیت مضاعف را مجاز بداند.

کشور پرتغال خود را به عنوان یکی از باثبات ترین کشورهای اروپایی از نظر سیاسی، اجتماعی و اقتصادی معرفی می کند زیرا این کشور دارای یک اقتصاد دائماً در حال رشد می باشد که برای نوآوری های تکنولوژیکی و شرکت های نوپا موقعیت خوبی محسوب می شود. بعلاوه موقعیت مکانی پرتغال به گونه ایی است که در یک موقعیت جغرافیایی بی عیب و نقصی در غرب اروپا و در نزدیکی آفریقا، آمریکای جنوبی، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، کشورهای خاورمیانه و کانادا قرار دارد که دارای مسیرهای دریایی خوبی می باشد.

مضاف بر این موارد، از اصلی ترین مزیت های کلیدی اقامت طلایی پرتغال، امنیت و آرامش است که عامل بزرگی محسوب می شود، از سال 2016 این کشور در بین پنج کشور صلح آمیز دنیا قرار گرفته است که آمار جرم و جنایت پائینی را هم در منطقه اتحادیه اروپا به ثبت رسانده است. همچنین پرتغال مزایای مالیاتی زیادی را برای کسانی که به پرتغال مهاجرت می کنند، ارائه می دهد و برای بهره مندی از مزایای این برنامه حداقل نیازی به اقامت وجود ندارد. از جمله این مزایای مالیاتی عبارتند از:

به مدت 10 سال معاف از پرداخت مالیات شخصی

تقریباً تمام درآمدهای حاصل شده در خارج از کشور پرتغال مشمول مالیات نمی باشند و فقط برای برخی از درآمدهای حاصله در پرتغال 20درصد مالیات ثابت در 10 سال اول وجود دارد.

مالیات بر درآمد بازنشستگی تنها 10 درصد می باشد.

معافیت مالیاتی بر ثروت، بر ارث، درآمد املاک و مستغلات، سود سرمایه از املاک و مستغلات، سود سهام، سود حرفه ای حاصل از تجارت و خوداشتغالی که جزو مشاغل واجد شرایط محسوب می شوند.

می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

ویزای طلایی اروپا در چه کشورهایی اعطا می شود؟

 

ویزای طلایی اروپا در چه کشورهایی اعطا می شود؟

اگر پولی برای سرمایه گذاری دارید و دوست دارید در اروپا زندگی و کار کنید، برنامه ویزای طلایی ممکن است یکی از بهترین گزینه ها است زیرا برنامه ویزای طلایی اروپا یک طرح اقامت از طریق سرمایه گذاری است یعنی شهروندان غیر اتحادیه اروپا می توانند با سرمایه گذاری در یک کشور خاص، اقامت دریافت کنند. هر کشوری چندین گزینه سرمایه گذاری دارد که در عوض آن اجازه اقامت در کشورش را می دهد چه در زمینه املاک و چه با تأسیس شرکتی که تعداد معینی از افراد محلی را استخدام می کند، و تا زمانی که سرمایه گذاری خود را در آن کشور حفظ کنید، می توانید به طور نامحدود مجوز اقامت خود را تمدید کنید و نهایتاً هم می توانید اقامت دائم و یا حتی شهروندی کشوری را که در آن سرمایه گذاری کرده اید را دریافت کنید، و همسر و فرزندان خود را برای زندگی با خود بیاورید و تحت برنامه های اقامت بر اساس سرمایه گذاری در آنجا تحصیل و کار کنند.

 در حال حاضر، شش کشور اروپایی وجود دارد که ویزای طلایی را ارائه می دهند از جمله: اسپانیا، پرتغال، یونان، ایتالیا، مالت و قبرس هستند و حداقل سرمایه گذاری، از کشوری به کشور دیگر متفاوت است.

به عنوان مثال، اقامت طلایی اسپانیا که به دلیل شرایط بسیار ساده و انعطاف پذیری آن محبوبیت زیادی دارد و پس از 5 سال هم می توانید اقامت دائم و پس از 10 سال برای اخذ شهروندی اسپانیا اقدام کنید زیرا پاسپورت اسپانیا سومین پاسپورت قدرتمند دنیا است که امکان دسترسی به بازار کار در اتحادیه اروپا و رفت و آمد بدون ویزا به 189 کشور دنیا را می دهد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که حداقل 2 میلیون یورو در بدهی عمومی اسپانیا، شرکت های اسپانیایی و یا اوراق قرضه دولتی سرمایه گذاری کنید یا اینکه حداقل 500 هزار یورو اقدام به خرید ملک در اسپانیا کنید و در عوض اجازه اقامت اسپانیا را دریافت کنید البته لازم نیست تمام پول خود را در یک ملک سرمایه گذاری کنید و می توانید چندین ملک خریداری کنید تا به مبلغ حداقل 500 هزار یورو برسد.

از مزایای اصلی اقامت طلایی اسپانیا این است که متقاضیان برای حفظ و حتی تمدید مجوز اقامت خود نیازی به حضور در اسپانیا را ندارند و تنها یک بار در سال باید از اسپانیا دیدن کنید البته در صورتیکه سرمایه گذار بخواهد شهروند این کشور شود، شرط حضور 6 ماه در سال دارد و از تفاوت های اصلی آن با سایر انواع مجوزهای اقامت این است که با اخذ اقامت طلایی اسپانیا سرمایه گذار و خانواده او اجازه دارند تا به صورت قانونی در اسپانیا چه به عنوان کارمند برای یک کارفرما و چه به عنوان کارگر خوداشتغال کار کنند بعلاوه نوزادان تازه متولد شده در اسپانیا در پایان آن سال، می توانند بدون اینکه نیازی به رعایت هیچ شرایطی داشته باشند پاسپورت اسپانیایی دریافت کنند.

اگر می خواهید برای ویزای سرمایه گذار در اسپانیا درخواست دهید، می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

چرا کشور یونان مکان مناسبی برای زندگی است؟

 

چرا کشور یونان مکان مناسبی برای زندگی است؟

یونان کشوری با مردم "مهمان نواز" یا "Philoxenia" (کلمه یونانی به معنی مهمان نوازی) می باشد که در دنیای مدرن این خصوصیت هنوز هم به عنوان یک ارزش مهم برای یونانیان باقی مانده است بعلاوه بخش بزرگی از جمعیت یونان به انگلیسی روان صحبت می کنند که این باعث می شود ارتباط آسان تر باشد.

مضاف بر این ها تاریخ و فرهنگ غنی و تعداد بسیار زیاد مکان های دیدنی باعث شده که یونان به یک کشور توریستی تبدیل شود از این رو دارای زیرساخت های گردشگری و سیستم حمل و نقل با سطح بالا و توسعه یافته می باشد که می تواند گزینه ی خوبی برای سرمایه گذاری محسوب شود و این مسیری است که بتوان مجوز اقامت طلایی یونان را برای خود و همه اعضای خانواده تان ( والدین، همسر و فرزندان) دریافت کنید.

اگر بخواهیم دقیق تر به بررسی این موضوع بپردازیم که چرا کشور یونان مکان مناسبی برای زندگی است، باید بگوئیم که به اندازه کافی دلایل وجود دارد تا سرمایه گذاران را قانع کند به عنوان مثال:

یونان یکی از کمترین آستانه برنامه‌های اقامت در اروپا را دارد که شروع آن حداقل از 250 هزار یورو می باشد که این در مقایسه با دیگر کشورها کمتر است و اخذ اقامت دائمی یونان هم با گذشت 5 سال امکان پذیر است و پس از 7 سال اقامت در خاک یونان هم می توانید شهروند یونان و در نتیجه شهروند اتحادیه اروپا شوید.

مسئله بعدی موقعیت ژئواستراتژیک یونان به طور غیرقابل انکاری نقش مهمی ایفا می کند و از مهم‌ترین و عمده‌ترین راه‌های تجاری عبور می‌کند که شامل گذرگاه‌های استراتژیک می‌شود، زیرا در تقاطع آفریقا، آسیا و اروپا قرار دارد که دسترسی به هر یک از این قاره ها را امکان پذیر می کند بعلاوه یونان به دلیل داشتن بزرگترین طول ساحل دریا، جایگاه دوم پرچم آبی جهان را دارد.

بعلاوه لازم به ذکر است که دارندگان اقامت طلایی یونان می توانند مشابه یک شهروند یونانی از امتیازات سفر به تمام کشورهای منطقه شینگن (اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، نروژ، اسلوونی) استفاده کنند. یعنی به عنوان دارنده ویزای طلایی یونان، می‌توانید مستقیماً از کشور مبدأ خود به هر کشور منطقه شینگن بدون ویزا سفر کنید و هر 6 ماه یکبار تا مدت 3 ماه، در هر کشور شینگن با حق ورود چندگانه، اقامت داشته باشید.

اخیراً یونان از یک اقتصاد رو به رشد، به یک اقتصاد نوظهور تبدیل شده و اقتصادهای نوظهور برای سرمایه گذاران از جذابیت بیشتری برخوردارند بعلاوه نرخ رشد سالم یونان باعث شده اعتماد کامل سرمایه گذاران بین المللی را داشته باشد. همچنین سیاست‌های پولی و مالی این کشور در سال 2021 به بهبود شرایط نقدینگی یونان کمک کرده است.

ثبات پولی و اقتصادی کشور یونان تحت نظارت بانک مرکزی اروپا است و از جائیکه یونان عضو منطقه اروپا است بنابراین تضمین می کند که میزان تورم این کشور در سطحی باشد که یک ثباتی در کشورهای عضو اروپا برقرار باشد. مضاف بر این، یونان یکی از اعضای اتحادیه اروپا و عضو ناتو است که امنیت و ثبات سیاسی که دو ضمانت مهم برای سرمایه گذاران تلقی می شود را تضمین می کند.

در کنار این موارد باید بگوئیم یونان یک برنامه خصوصی سازی فعال دارد که این خصوصی‌سازی برای سرمایه‌گذاران فرصت‌هایی را فراهم می‌کند زیرا باعث رشد و ایجاد موقعیت‌های شغلی جدید همچنین افزایش رقابت می شود.

می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مراحل دریافت ویزای طلایی کشور پرتغال

 

مراحل دریافت ویزای طلایی کشور پرتغال

طی ده سال گذشته اقامت از طریق سرمایه گذاری، پرتغال را به یکی از محبوب ترین ها در جهان تبدیل کرده و باعث شده که برنامه ویزای طلایی پرتغال  به یکی از موفق ترین برنامه ها در اروپا تبدیل شود و جالب است بدانید تعداد روزهایی که باید در این کشور بگذرانید تا اقامت قانونی خود را حفظ کنید تنها 7 روز در سال می باشد از این رو متقاضیان می توانند تنها با اقامت 7 روز در سال به مدت 5 سال، اقامت دائم و پاسپورت پرتغال را دریافت کنند. از نکات برجسته اقامت طلایی پرتغال که باعث محبوبیت آن شده است عبارتند از:

زندگی در کشوری امن با هزینه های مقرون به صرفه و کیفیت زندگی بالا.

گزینه های سرمایه گذاری نسبتاً مقرون به صرفه برای انتخاب املاک و مستغلات، انتقال سرمایه، صندوق های سرمایه گذاری، راه اندازی کسب و کار.

حداقل سرمایه گذاری جهت اخذ اقامت طلایی پرتغال از 250 هزار یورو شروع می شود.

درخواست اقامت طلایی پرتغال قابل گسترش به اعضای خانواده تحت تکفل سرمایه گذار می باشد.

دسترسی بدون ویزا به سراسر منطقه شنگن

نگاه کلی به اقامت طلایی پرتغال

دوره اعتبار اولیه کارت اقامت طلایی پرتغال

2 سال

زمان دریافت شهروندی

5 سال

شرایط اقامت فیزیکی

اقامت 7 روز در سال

زندگی، کار و تحصیل

مجاز است

فرآیند دریافت ویزای طلایی پرتغال معمولاً نیازمند برخی مراحل اجباری است که باید به ترتیب طی شود تا شما را واجد شرایط اخذ اقامت طلایی کند بنابراین مراحل درخواست ویزای طلایی کشور پرتغال به شرح زیر است:

انتخاب سرمایه گذاری

شما باید یکی از گزینه های سرمایه گذاری را انتخاب کنید و اگر گزینه خرید ملک را برای سرمایه گذاری انتخاب کرده اید، می توانید برای دیدن ملک و ملاقات با وکلا از پرتغال دیدن کنید حتی اگر انواع دیگری از گزینه های سرمایه گذاری را انتخاب کنید شما نیاز به مشورت یک وکیل مورد اعتمادی که در این زمینه آگاه باشد را دارید.

دریافت شماره مالیاتی و افتتاح حساب بانکی

شما برای انجام هر کاری به یک شماره مالیاتی/NIF احتیاج داریدکه می توانید با درخواست از اداره مالیات آن را دریافت کنید پس از آن با مراجعه به یک بانک در پرتغال باید یک حساب بانکی پرتغالی باز کنید. در هر دو مورد، به مدارک لازم مانند مدرک شناسایی و مدارکی که آدرس و درآمد شما را تایید کند نیاز دارید.

تحقق شرایط برنامه سرمایه گذاری و انجام آن

شما باید با کمک یک وکیل قانونی توافق نامه ای را در مورد سرمایه گذاری منعقد کنید و پول نقد مورد نیاز را برای سرمایه گذاری را به حساب خود در پرتغال واریز کنید.

تهیه اسناد و مدارک مورد نیاز

بعد از نهایی شدن سرمایه گذاری و انجام آن باید جهت درخواست اقامت طلایی پرتغال تمام اسناد و مدارک مورد نیاز را که به زبان انگلیسی یا پرتغالی ترجمه شده را جمع آوری کنید. سپس باید مدارک را محضری کنید تا برای ارائه به اداره مهاجرت و مرز پرتغال (SEF) آماده شوند.

ارسال درخواست ویزای طلایی

یک فرم درخواست را در پورتال آنلاین SEF که مربوط به رسیدگی درخواست های ویزای طلایی (پرتال ARI) است را تکمیل کنید و تمام اسناد لازم را که باید در قالب PDF بارگذاری کنید. بعد از آن تمام هزینه های مورد نیاز جهت درخواست را بپردازید و منتظر دریافت تائیدیه از SEF باشید.

ارسال اطلاعات بیومتریک خود وخانواده تان در صورت همراهی با شما

سپس اطلاعات بیومتریک خود و اعضای خانواده تان که در درخواست ویزای طلایی گنجانده شده اند را در پرتغال ارسال کنید.

 

دریافت کارت اجازه اقامت طلایی پرتغال

پس از تایید درخواست شما و اعضای خانواده تان کارت های اجازه اقامت را دریافت خواهید کرد.

می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

شرایط اخذ ویزای طلایی اسپانیا

 

شرایط اخذ ویزای طلایی اسپانیا

برنامه ویزای طلایی اسپانیا یک ویزای اقامتی است که برای اتباع غیر اتحادیه اروپا که قصد سرمایه گذاری در اسپانیا را دارند صادر می شود و این ویزا به سرمایه گذار و اعضای خانواده او اقامت در اسپانیا و دسترسی بدون ویزا به منطقه شینگن را ارائه می دهد و در نهایت هم می تواند به اخذ اقامت دائم و شهروندی اسپانیا منتهی شود.

همانطور که اشاره کردیم برای واجد شرایط شدن جهت اخذ اقامت طلایی اسپانیا، باید در اسپانیا سرمایه گذاری انجام دهید گزینه های سرمایه گذاری در اسپانیا عبارتند از:

خرید ملک به ارزش حداقل 500 هزار یورو یا سرمایه گذاری با این مبلغ در املاک و مستغلات اسپانیا (البته بدون وام مسکن *اگرچه  میتوان برای مبلغ بیش از 500 هزار یورو وام گرفت.)

سرمایه گذاری حداقل 2 میلیون یورو در بدهی عمومی اسپانیا.

سهام یک شرکت اسپانیایی را به ارزش حداقل 1 میلیون یورو بخرید.

در یک بانک اسپانیایی حداقل 1 میلیون یورو سپرده گذاری کنید.

شروع یک پروژه تجاری در اسپانیا با منافع عمومی / در یک کسب و کار جدید سرمایه گذاری کنید، البته به شرطی که فرصت های شغلی ارائه دهند و به نوآوری های فنی/علمی کمک کنند یا اینکه تأثیر اجتماعی-اقتصادی مرتبطی بر منطقه ای که کسب و کار در آن انجام می شود خواهند داشت.

علاوه بر سرمایه گذاری، برخی شرایط جهت اخذ اقامت طلایی اسپانیا وجود دارد که شما باید آنها را رعایت کنید از جمله:

سرمایه گذاران باید دارای سن قانونی 18 سال به بالا باشند.

نباید در گذشته از دریافت ویزای شینگن ریجکت شده باشند.

عدم وجود سابقه کیفری در اسپانیا و یا کشور محل اقامت سرمایه گذار در 5 سال گذشته.

باید در اسپانیا بیمه درمانی دولتی یا خصوصی داشته باشند که توسط یک شرکت مجاز به فعالیت در اسپانیا صادر شده است.

داشتن امکانات مالی کافی برای پوشش هزینه های زندگی شخصی و خانوادگی جهت اقامت در اسپانیا.

عدم ورود یا اقامت غیرقانونی در خاک اسپانیا.

پس از انجام هر یک از سرمایه گذاری های بالا می توانید درخواست ویزا را به نزدیکترین سفارت اسپانیا ارسال کنید. فقط توجه داشته باشید که برای درخواست ویزا لازم نیست در اسپانیا باشید، اما برای از نزدیک دیدن گزینه های سرمایه گذاری خود و باز کردن یک حساب بانکی در اسپانیا و ملاقات با وکلا نیاز به یک سفر به اسپانیا دارید.

می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

چه کسانی می توانند در یونان ملک بخرند؟

 

چه کسانی می توانند در یونان ملک بخرند؟

کشور یونان با تاریخ طولانی و میراث فرهنگی غنی، یک مقصد گردشگری محبوب به شمار می آید که تقاضا برای سرمایه گذاری خارجی در آن بالا است. در سال های اخیر، نشانه هایی از پیشرفت و گسترش در بازار املاک یونان نشان داده شده است بعلاوه در پنج سال گذشته به دلیل رشد اقتصادی قوی و نرخ بهره پایین، قیمت مسکن در یونان رونق گرفته است از این رو اقتصاد رو به رشد و موقعیت مکانی جذاب یونان، فرصت های سرمایه گذاری خوبی را در ملک ارائه می دهد که این سرمایه گذاری می تواند هم باعث افزایش سرمایه شود، هم کسب درآمد حاصل از اجاره را به همراه داشته باشد و از همه مهم تر اینکه خرید ملک در یونان راهی برای دریافت اجازه اقامت در اروپا به شمار می آید.

اتباع غیر اتحادیه اروپا با خرید ملک در یونان به ارزش 250 هزار یورو، مستحق دریافت اقامت طلایی این کشور هستند که 5 سال اعتبار دارد، بعلاوه از این طریق می توانند برای اعضای خانواده خود نیز هم اقامت طلایی دریافت کنند و متقاضی تا زمانیکه سرمایه گذاری خود راحفظ کند مانعی برای تمدید اقامت خود و خانواده اش نخواهد داشت و پس از 7 سال هم در صورتی که تمام پیش‌شرط ‌های قانون شهروندی یونان را رعایت کنند، می‌توانند تابعیت یونان را دریافت کنند.

نکات برجسته اقامت از طریق خرید ملک در یونان

اعتبار اقامت طلایی از طریق خرید ملک در یونان

5 سال

حداقل مبلغ سرمایه گذاری

250 هزار یورو

شرط اقامت جهت دریافت شهروندی

بیش از 6 ماه در سال

حداقل نیاز به اقامت

ندارد

اجازه کار

ندارد

امکان اخذ اقامت برای اعضای خانواده تحت تکفل

وجود دارد

 

*فقط توجه داشته باشید که از اول می 2023، آستانه سرمایه گذاری بر اساس منطقه ایی که ملک خریداری می کنید متفاوت است یعنی در برخی مناطق خاص حداقل مبلغ خرید ملک در یونان 500 هزار یورو می باشد نه 250 هزار یورو؛ این مناطق عبارتند از: آتن، تسالونیکی، جزایر میکونوس و سانتورینی.*

هر خارجی می تواند مقیم یونان شود و اگر یک شهروند غیر اتحادیه اروپا هستید و به خرید ملک در یونان فکر می کنید یا می خواهید یونان را خانه خود قرار دهید، باید ثابت کنید که بالای 18 سال سن دارید و فاقد سوابق کیفری هستید همچنین وجوه قابل توجهی برای امرار معاش خود دارید که از راه های قانونی به دست آمده است که معمولاً باید مدرکی مبنی بر درآمد خود، مدارک وراثت، سود سهام، درآمد اجاره یا درآمد حاصل از فروش ملک، به ویژه اظهارنامه مالیاتی خود را  ارائه دهید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟

 

ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟

ویزای طلایی پرتغال یک برنامه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است که شهروندان غیر اتحادیه اروپا را برای دریافت اقامت یا شهروندی اتحادیه اروپا هدف قرار داده است. سرمایه گذاران می توانند با حداقل 280 هزار یورو اقامت طلایی پرتغال را دریافت کنند و بعد از 5 سال هم می توان برای اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال اقدام کرد.

از مزایای این برنامه نداشتن شرط حضور و حداقل نیاز به اقامت است یعنی متقاضیان مجبور به زندگی در پرتغال نیستند و تنها زندگی 7 روز در سال کافی است. همچنین متقاضی می تواند برای همسر، فرزندان زیر 18 سال و بالای 18 سال مجرد و دانشجو بعلاوه والدین تحت تکفل متقاضی یا همسر وی، ویزای اقامت طلایی پرتغال را دریافت کند و همگی قادر به زندگی و کار در تمام 27 کشور اتحادیه اروپا را دارند.

چند مسیر محبوب سرمایه گذاری ویزای طلایی پرتغال وجود دارد از جمله:

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یا خرید ملک به ارزش 500 هزار یورو و در برخی شرایط با حداقل 280 هزار یورو

انتقال سرمایه به مبلغ 500 هزار یورو یا بیشتر برای سرمایه گذاری در صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر با سررسید پنج سال

انتقال سرمایه به ارزش حداقل 1 و نیم میلیون یورو.

ایجاد حداقل 10 موقعیت شغلی

سرمایه گذاری در شرکت ها با انتقال سرمایه حداقل 500 هزار یورو با ایجاد پنج شغل دائمی یا حفظ مشاغل کاری، با حداقل پنج شغل دائمی و برای مدت حداقل سه سال.

سرمایه گذاری در فعالیت های تحقیقاتی به ارزش حداقل 500 هزار یورو توسط مؤسسات تحقیقاتی علمی دولتی یا خصوصی مرتبط با نظام علمی یا فناوری ملی.

حداقل 250 هزار یورو برای حمایت از هنر یا نوسازی میراث ملی پرتغال

برای اخذ اقامت طلایی پرتغال باید در ابتدا در مورد نوع سرمایه گذاری خود تصمیم بگیرید که کدام سرمایه گذاری متناسب با نیاز و شرایط شما است که ما حتما توصیه می کنیم قبل از تصمیم گیری با متخصصان مربوط به این امر مشورت کنید بعد از آن باید تمام مدارک لازم را برای خود، و افراد تحت تکفل خود را جمع آوری کنید. سپس برای انجام مصاحبه باید از سفارت پرتغال در کشور خود یک وقت بگیرید و مدارک خود را ارائه دهید سپس سفارت پرتغال درخواست شما را به دفتر رسمی مهاجرت پرتغال SEF)) ارسال می کند در صورت پذیرش و تائید درخواست شما، ویزا ورود به پرتغال را دریافت می کنید.

پس از ورود به پرتغال با ویزای شنگن به منظور انجام سرمایه گذاری، داشتن حساب بانکی در پرتغال برای شما الزامی است. برای افتتاح حساب و انجام هر معامله ایی در پرتغال هم باید یک شماره NIF نیز داشته باشید که یک شماره شناسایی مالیاتی در پرتغال است.

بعد از آنکه نوع سرمایه گذاری خود را انتخاب کردید سرمایه گذاری را انجام دهید و مدارک آن را، به همراه درخواست خود و مدارک پشتیبان، به صورت آنلاین به SEF  ارسال کنید. و هنگامی که آنها درخواست شما را تأیید کردند، یک قرار ملاقات بیومتریک برای شما مقرر می کنند و شما باید شخصاً برای مصاحبه حاضر شوید.

پس از تجزیه و تحلیل درخواست شما، SEF ، تاریخ قرار ملاقات بیومتریک را در اختیار شما قرار می دهد. در تاریخ قرار ملاقات ، شما و وابستگانتان باید به صورت فیزیکی در دفتر مربوطه SEF حاضر شوید تا اثر انگشت خود را ارسال کنید و درخواست خود را رسمی کنید.

پس از مصاحبه حضوری، قرار ملاقات بیومتریک شما و تائید درخواست شما، معمولاً حدود 6 تا 9 ماه طول می کشد تا شما و اعضای خانواده تان کارت های اقامت طلایی خود را دریافت کنید.

می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟

 

ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟

ویزای طلایی پرتغال یک برنامه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است که شهروندان غیر اتحادیه اروپا را برای دریافت اقامت یا شهروندی اتحادیه اروپا هدف قرار داده است. سرمایه گذاران می توانند با حداقل 280 هزار یورو اقامت طلایی پرتغال را دریافت کنند و بعد از 5 سال هم می توان برای اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال اقدام کرد.

از مزایای این برنامه نداشتن شرط حضور و حداقل نیاز به اقامت است یعنی متقاضیان مجبور به زندگی در پرتغال نیستند و تنها زندگی 7 روز در سال کافی است. همچنین متقاضی می تواند برای همسر، فرزندان زیر 18 سال و بالای 18 سال مجرد و دانشجو بعلاوه والدین تحت تکفل متقاضی یا همسر وی، ویزای اقامت طلایی پرتغال را دریافت کند و همگی قادر به زندگی و کار در تمام 27 کشور اتحادیه اروپا را دارند.

چند مسیر محبوب سرمایه گذاری ویزای طلایی پرتغال وجود دارد از جمله:

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یا خرید ملک به ارزش 500 هزار یورو و در برخی شرایط با حداقل 280 هزار یورو

انتقال سرمایه به مبلغ 500 هزار یورو یا بیشتر برای سرمایه گذاری در صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر با سررسید پنج سال

انتقال سرمایه به ارزش حداقل 1 و نیم میلیون یورو.

ایجاد حداقل 10 موقعیت شغلی

سرمایه گذاری در شرکت ها با انتقال سرمایه حداقل 500 هزار یورو با ایجاد پنج شغل دائمی یا حفظ مشاغل کاری، با حداقل پنج شغل دائمی و برای مدت حداقل سه سال.

سرمایه گذاری در فعالیت های تحقیقاتی به ارزش حداقل 500 هزار یورو توسط مؤسسات تحقیقاتی علمی دولتی یا خصوصی مرتبط با نظام علمی یا فناوری ملی.

حداقل 250 هزار یورو برای حمایت از هنر یا نوسازی میراث ملی پرتغال

برای اخذ اقامت طلایی پرتغال باید در ابتدا در مورد نوع سرمایه گذاری خود تصمیم بگیرید که کدام سرمایه گذاری متناسب با نیاز و شرایط شما است که ما حتما توصیه می کنیم قبل از تصمیم گیری با متخصصان مربوط به این امر مشورت کنید بعد از آن باید تمام مدارک لازم را برای خود، و افراد تحت تکفل خود را جمع آوری کنید. سپس برای انجام مصاحبه باید از سفارت پرتغال در کشور خود یک وقت بگیرید و مدارک خود را ارائه دهید سپس سفارت پرتغال درخواست شما را به دفتر رسمی مهاجرت پرتغال SEF)) ارسال می کند در صورت پذیرش و تائید درخواست شما، ویزا ورود به پرتغال را دریافت می کنید.

پس از ورود به پرتغال با ویزای شنگن به منظور انجام سرمایه گذاری، داشتن حساب بانکی در پرتغال برای شما الزامی است. برای افتتاح حساب و انجام هر معامله ایی در پرتغال هم باید یک شماره NIF نیز داشته باشید که یک شماره شناسایی مالیاتی در پرتغال است.

بعد از آنکه نوع سرمایه گذاری خود را انتخاب کردید سرمایه گذاری را انجام دهید و مدارک آن را، به همراه درخواست خود و مدارک پشتیبان، به صورت آنلاین به SEF  ارسال کنید. و هنگامی که آنها درخواست شما را تأیید کردند، یک قرار ملاقات بیومتریک برای شما مقرر می کنند و شما باید شخصاً برای مصاحبه حاضر شوید.

پس از تجزیه و تحلیل درخواست شما، SEF ، تاریخ قرار ملاقات بیومتریک را در اختیار شما قرار می دهد. در تاریخ قرار ملاقات ، شما و وابستگانتان باید به صورت فیزیکی در دفتر مربوطه SEF حاضر شوید تا اثر انگشت خود را ارسال کنید و درخواست خود را رسمی کنید.

پس از مصاحبه حضوری، قرار ملاقات بیومتریک شما و تائید درخواست شما، معمولاً حدود 6 تا 9 ماه طول می کشد تا شما و اعضای خانواده تان کارت های اقامت طلایی خود را دریافت کنید.

می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

بررسی کلی ویزای طلایی اسپانیا-همه چیز در مورد گلدن ویزای اسپانیا

 

بررسی کلی ویزای طلایی اسپانیا-همه چیز در مورد گلدن ویزای اسپانیا

اسپانیا از سال 1985 عضو اتحادیه اروپا و از سال 1995 جزو منطقه شینگن می باشد. اقتصاد در حال توسعه این کشور و استانداردهای بالای زندگی عواملی هستند که آن را به گزینه ای جذاب برای سرمایه گذاری تبدیل می کند به خصوص برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا  و خانواده شان که می خواهند اهداف شغلی یا زندگی خود را در اروپا دنبال کنند.

با سرمایه گذاری در اسپانیا از طریق برنامه گلدن ویزای اسپانیا می توان مجوز اقامت، تحصیل و کار کردن در اسپانیا را بدست آورد که به اقامت طلایی اسپانیا شناخته می شود. علاوه بر این پس از 5 سال اقامت موقت، می توانید برای اقامت دائم اسپانیا و پس از 10 سال اقامت دائم، می توانید برای شهروندی درخواست دهید البته مشروط بر اینکه معیارهای خاصی رعایت شود. مانند قبولی در آزمون زبان و فرهنگ اسپانیایی و ...

چندین گزینه سرمایه گذاری در برنامه ویزای طلایی اسپانیا وجود دارد که انجام یکی از آنها متقاضیان را واجد شرایط اقامت می کند مانند:

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات اسپانیا یا خرید ملک به ارزش حداقل 500 هزار یورو. شما می توانید یک ملک مسکونی یا تجاری یا ترکیبی از هر دو را انتخاب کنید. حتی می توان ملک مورد نظر را اجاره داد.

سرمایه گذاری حداقل 2 میلیون یورو با سر رسید 5 ساله، در بدهی عمومی و اوراق قرضه دولتی یا دارایی های مالی.

سرمایه گذاری حداقل 1 میلیون دلار در بازار سهام اسپانیا یا صندوق های سرمایه گذاری، در یک شرکت اسپانیایی، خرید سهام شرکت های اسپانیایی با فعالیت تجاری واقعی و یا سرمایه گذاری در دارایی های منقول خاص

حداقل 1 میلیون یورو انتقال سرمایه به صورت سپرده های بانکی در نهادهای اسپانیایی یا یک موسسه مالی اسپانیایی برای مدت حداقل 5 سال

کارآفرینی، ثبت شرکت یا سرمایه گذاری برای راه اندازی یک کسب و کار در اسپانیا یا

راه اندازی پروژه های تجاری در اسپانیا توسط متخصصان با مهارت بالا که در یک بخش تجاری خاص صلاحیت بسیار بالایی دارند البته به شرطی که این پروژه شرایط زیر را داشته باشد:

منفعت عمومی در نظر گرفته شود، برای حداقل 10 نفرایجاد شغل کند، تأثیر اجتماعی-اقتصادی قابل توجه و مثبتی در منطقه سرمایه گذاری داشته باشد، همچنین سهم مهمی در پیشرفت و نوآوری، علمی یا فناوری داشته باشد.     

به غیر از شرایط مالی و گزینه های سرمایه گذاری، یک سری معیارها وجود دارد که برای اخذ اقامت طلایی اسپانیا الزامی است از جمله:

سرمایه گذار باید بالای 18 سال باشد، غیر قانونی وارد اسپانیا نشده باشد، در 5 سال گذشته سابقه کیفری نداشته باشد، دارای خدمات درمانی خصوصی برای پوشش اقامت خود باشد، بدون کار در اسپانیا سرمایه کافی برای امرار معاش خود داشته باشد و فاقد ریجکتی ویزا باشد.

فرآیند درخواست مجوز اقامت طلایی اسپانیا نسبتاً ساده است که در اینجا خلاصه ای سریع از مراحل ضروری آن را توضیح داده ایم.

مرحله 1: ابتدا گزینه سرمایه گذاری که متناسب با شرایط شماست را انتخاب کنید.

مرحله 2: پس از تصمیم گیری، برای اخذ ویزای شینگن درخواست داده و آن را آماده و به سفارت ارسال کنید.

مرحله 3: پس از اخذ ویزا به اسپانیا سفر می کنید تا اطلاعات بیومتریک خود را به مقامات سفارت اسپانیا ارائه دهید که معمولاً حدود دو ماه طول می کشد تا تکمیل شود.

مرحله 4: در صورت تائید درخواست شما مجوز اقامت برای شما صادر می شود.

مرحله 5: ویزای طلایی اسپانیا خود را دریافت کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.

* افتتاح حساب بانکی و دریافت شماره NIE که یک شماره شناسایی مالیاتی است بسیار ضروری است زیرا برای انجام تمام معاملات مالی به آن نیاز دارید مانند: پرداخت مالیات، خریدهای رسمی و انجام فعالیت های قانونی یا رسمی استفاده می شود.

می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 صفحه بعد