x تبلیغات
saheleaftab2022

گزینه‌های سرمایه‌گذاری برای اخذ ویزای طلایی پرتغال

 

گزینه‌های سرمایه‌گذاری برای اخذ ویزای طلایی پرتغال

هر نوع اقامت یا شهروندی در اروپا ارزشمند و محبوب است لذا اگر تمایل به اخذ اقامت و شهروندی از طریق سرمایه گذاری دارید، به احتمال زیاد باید اسم برنامه های "ویزای طلایی" اروپا به گوشتان خورده باشد.

ویزای طلایی در سراسر اروپا ارائه می شود و به اتباع خارجی غیر اروپایی، در ازای سرمایه گذاری اجازه دریافت اقامت یا شهروندی را می دهد. و اقامت طلایی پرتغال راهی سریع برای دریافت مجوز اقامت و شهروندی از طریق سرمایه گذاری می باشد زیرا سرمایه گذاران می توانند پس از 5 سال برای شهروندی پرتغال درخواست دهند. گزینه های سرمایه گذاری مختلفی جهت اخذ اقامت طلایی پرتغال وجود دارد که به شما این قدرت انتخاب را می دهد که چگونه می خواهید سرمایه خود را سرمایه گذاری کنید.

این مقاله بر روی گزینه های سرمایه گذاری برای اخذ ویزای طلایی پرتغال تمرکز دارد و آنها را به صورت جداگانه تشریح می کند تا به شما در انتخاب بهترین گزینه‌ ی سرمایه گذاری کمک کنیم.

گزینه های سرمایه گذاری برای اخذ ویزای طلایی پرتغال عبارتند از:

گزینه انتقال سرمایه به ارزش حداقل 1.5 میلیون یورو.

 

گزینه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات که خود شامل چند بخش می باشد مانند:

خرید املاک و مستغلات به ارزش حداقل 500 هزار یورو در پرتغال البته *توجه داشته باشید که خرید املاک مسکونی در شهر لیسبون، پورتو و شهرهای ساحلی پرتغال مجاز نمی باشد و فقط در بخش‌هایی از منطقه ساحلی آلگاروه یا سایر مناطق داخلی کشور یا مناطق روستایی مجاز است. مگر آنکه املاک تجاری در این مکان ها خریداری کنید. تملک و خرید املاک تجاری با حداقل ارزش 500 هزار یورو در هر کجای پرتغال حتی واقع در همه مراکز گردشگری پرتراکم ممکن می باشد.

اگر ملک مورد انتخاب شما در یک منطقه کم تراکم در پرتغال باشد این مبلغ 500 هزار یورو به 400 هزار یورو کاهش می یابد، یعنی می توانید با مبلغ حداقل 400 هزار یورو اقامت طلایی پرتغال را دریافت کنید.

و یا حتی می توانید یک ملکی را با قدمت بالای 30 سال، واقع در منطقه بهسازی شهری به ارزش حداقل 350 هزار یورو خریداری کنید یا اینکه ملکی واقع در منطقه بازسازی شهری کم تراکم با قدمت بیش از 30 سال، جهت بازسازی به ارزش حداقل 280 هزار یورو خریداری کنید.

گزینه ایجاد حداقل 10 شغل جدید ثبت شده در سازمان تامین اجتماعی.

 

  گزینه انتقال سرمایه به ارزش حداقل 500هزار یورو به منظور:

خرید واحد در یک صندوق سرمایه گذاری و یا سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری پرتغالی واجد شرایط

 سرمایه گذاری در یک موسسه تحقیقاتی علمی پرتغالی

تشکیل یا سرمایه گذاری در یک شرکت / کسب و کار پرتغالی که ثبت شده باشد و حداقل پنج شغل دائمی و تمام وقت را  برای حداقل 3 سال ایجاد کند.

 

گزینه سرمایه گذاری حداقل 250 هزار یورو برای حفظ میراث ملی در پرتغال.

 

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

آیا با خرید ملک ارزان در یونان میشود اقامت گرفت؟

 

آیا با خرید ملک ارزان در یونان میشود اقامت گرفت؟

برای هر کسی که به دنبال یک زندگی جدید در خارج از کشور است، یونان در هر زمینه سبک زندگی خوبی را ارائه می دهد و می توانید به استاندارد بالای زندگی دست یابید خصوصاً برای ایرانیان زیرا یونان یکی از نزدیکترین کشورهای اروپایی به ایران می باشد. و خرید ملک در یونان یکی از جذاب ترین گزینه های اخذ اقامت یونان است. حالا سوال اینجاست که آیا با خرید ملک ارزان در یونان میشود اقامت گرفت؟

در ابتدا باد بگوئیم که کشور یونان با تاریخ و فرهنگ غنی شگفت انگیز، معماری باستانی و بیش از 6000 جزیره آفتابی، پس جای تعجب نیست که هر ساله مهاجران و گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. اما مهم تر این است که هزینه کلی زندگی در مقایسه با سایر شهرهای اروپایی کاملاً مقرون به صرفه است به خصوص غذا، اجاره و خرید ملک در یونان  ؛ به ویژه در رودز، زیرا عوارض واردات در آنجا وجود ندارد.

هنگامی که برای خرید ملک در یونان به این کشور می‌آیید، متوجه خواهید شد قیمت خانه‌های یونان پس از یک دهه سقوط، شروع به رشد و بهبودی کرده است، بنابراین با خرید ملک در یونان به راحتی می‌توانید سود قابل توجهی را در چند سال آینده بدست آورید. فقط اینطوری نیست که شما با خرید ملک ارزان در یونان بتوانید اقامت بگیرید زیرا یک حداقل شرطی وجود دارد که باید سرمایه گذاران و مهاجران آن را رعایت کنند تا بتوانند واجد شرایط اخد اقامت یونان از طریق خرید ملک در یونان شوند، که به این نوع اقامت، اقامت طلایی یونان می گویند. البته یونان در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی کمترین آستانه سرمایه گذاری را برای خرید ملک دارد زیرا شما با حداقل 250 هزار یورو می توانید برای خرید ملک در یونان اقدام کنید و اقامت این کشور را دریافت کنید.

*نکته: (طبق قوانین جدید یونان در شهرهای آتن، تسالونیکی، میکونوس و سانتورینی نمی توانید ملک بخرید، و تنها خرید ملک در یونان با حداقل 500 هزار یورو در شهرهای آتن، تسالونیکی، میکونوس و سانتورینی امکان پذیر است).

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

سرمایه‌گذاری برای داشتن پنجمین پاسپورت قدرتمند دنیا

 

سرمایه‌گذاری برای داشتن پنجمین پاسپورت قدرتمند دنیا

پرتغال غربی ترین کشور در قاره اروپا و یکی از اعضای مورد احترام و بی طرف اتحادیه اروپا است که میزان جرم و جنایت پایینی دارد. دولت پرتغال اقامت و شهروندی را به سرمایه گذاران خارجی که در توسعه اقتصادی این کشور کمک می کنند، ارائه می دهد که به این مسیر سرمایه گذاری، اقامت طلایی پرتغال گفته می شود.

اقامت طلایی پرتغال از طریق سرمایه گذاری در این کشور، به اتباع غیر اتحادیه اروپا و خانواده هایشان در صورت عدم داشتن سوابق کیفری اعطاء می شود؛ اقامت طلایی پرتغال 5 سال اعتبار دارد و تنها 7 روز در سال، نیاز به حضور در خاک پرتغال می باشد. برای دارندگان ویزای اقامت طلایی پرتغال اقامت دائم و تابعیت پس از 5 سال در دسترس است یعنی می توانید پس از گذشت این دوره ی 5 ساله سرمایه گذاری برای داشتن پنجمین پاسپورت قدرتمند دنیا گام بردارید. با پنجمین پاسپورت قدرتمند دنیا می توان بدون ویزا به 189 کشور جهان از جمله آسیا، خاورمیانه، کانادا، ایالات متحده آمریکا، آفریقا و اکثر کشورهای آمریکای شمالی، مرکزی و جنوبی سفر کرد.

شهروندی پرتغال یعنی شهروندی و پاسپورت اروپا، زیرا پس از اعطای تابعیت پرتغال، سرمایه گذاران می توانند در هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا زندگی، کار یا تحصیل کنند و از مزایای کامل اتحادیه اروپا از جمله سفر بدون ویزا به منطقه شینگن همچنین معافیت ویزا برای ایالات متحده برخوردار شوند.

به حداقل سرمایه گذاری 280 هزار یورو در املاک پرتغال نیاز دارید تا بتوانید از طریق سرمایه گذاری برای داشتن پنجمین پاسپورت قدرتمند دنیا قدم بردارید. البته گزینه های سرمایه گذاری دیگری نیز وجود دارد مانند:

نوع سرمایه گذاری

حداقل مبلغ واجد شرایط

سرمایه گذاری در مؤسسات ملی دولتی یا خصوصی برای تحقیقات علمی.

 

500 هزار یورو

سرمایه گذاری یا حمایت از میراث فرهنگی ملی پرتغال

250 هزار یورو

انتقال سرمایه به یک بانک در پرتغال

1 میلیون و 500 هزار یورو

خرید املاک و مستغلات

500 هزار یورو

املاک و مستغلات با قدمت بالای 30 سال

350 هزار یورو

خرید ملک با قدمت بالای 30 سال واقع در مناطق بازسازی شهری

280 هزار یورو

 

انتقال سرمایه برای تأسیس یا تقویت یک شرکت تجاری ملی با ایجاد 5 شغل دائمی.

 

 

500 هزار یورو

انتقال سرمایه معادل برای خرید سهام در صندوق های سرمایه گذاری مشترک برای سرمایه گذاری در بنگاه های کوچک و متوسط

 

 

500 هزار یورو

 

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک، چیست؟

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک، چیست؟

کشور یونان گزینه های سرمایه گذاری متعددی را جهت اخذ اقامت طلایی یونان، ارائه می دهد که رایج ترین آنها خرید  ملک در یونان به ارزش حداقل 250 هزار یورو و یا بیشتر می باشد.

برنامه اقامت طلایی یونان، به شهروندان غیر اتحادیه اروپا که می خواهند سهم قابل توجهی در اقتصاد یونان داشته باشند اعطاء می شود.  با گزینه خرید ملک در یونان، می توانید یک اقامت 5 ساله فوری را دریافت کنید، اقامتی که به خانواده های نزدیک گسترش می یابد و امکان سفر آزادانه در سراسر منطقه شنگن را فراهم می کند. ویزاهای طلایی صادر شده توسط اعضای اتحادیه اروپا مانند یونان، به صورت ویژه ایی مورد توجه قرار گرفته است، زیرا در نهایت می تواند به شهروندی و در نتیجه دسترسی به اتحادیه اروپا منجر شود.

مهم ترین نکته ایی که باید به آن اشاره داشت این است که جهت اخذ اقامت از طریق خرید ملک در یونان متقاضیان باید تمامی شرایط و ضوابط وضع شده توسط این کشور را رعایت کنند تا واجد شرایط دریافت اقامت شوند اما سوال اینجاست که مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک چیست؟ پس تا آخر این راهنما با ما همراه باشید تا جواب این سوال را بدانید.

معیارهای واجد شرایط بودن و مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک چیست؟

داشتن حداقل 18 سال برای انجام سرمایه گذاری

نداشتن سوابق کیفری از هر نوع، در همه کشورهایی که در آن زندگی کرده اید.

حداقل سرمایه گذاری 250 یورو در یونان

داشتن بیمه درمان پزشکی تحت نمایندگی یک شرکت یونانی با پوشش کامل

فرم درخواست

چند قطعه عکسی که اخیراً گرفته شده و در اندازه پاسپورت باشد.

پاسپورت معتبر که شامل ویزای ورود باشد و کپی در صورت نیاز

ارائه رسید پرداخت تمام هزینه های دولتی

اثبات وجوه مالی و داشتن یک شماره اقامت غیر یونانی بعلاوه باید یک حساب بانکی یونانی باز کنید.

قرارداد خرید ملک در یونان که قیمت کل معامله را حداقل 250 هزار یورو تعیین می‌کند و روش پرداخت خرید.

ملک باید در اداره ثبت املاک یونان ثبت شود و رسید آن را ارئه دهید. و دفتر ثبت املاک باید گواهی صادر کند که هیچ مانعی در فروش وجود ندارد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

ویزای طلایی پرتغال؛ دریافت اقامت اروپا به همراه خانواده

 

ویزای طلایی پرتغال؛ دریافت اقامت اروپا به همراه خانواده

در اروپا گزینه های مختلف دریافت اقامت اروپا  وجود دارد که برنامه ویزای طلایی اروپا یکی از ساده ترین راه های دریافت اقامت اروپا به همراه خانواده می باشد به طوریکه به اتباع غیر اتحادیه اروپا در صورت واجد شرایط بودن امکان اخذ ویزای طلایی از طریق سرمایه گذاری را می دهد. اقامت طلایی بسته به قوانین کشور میزبان به متقاضیان اجازه کار در کشور میزبان را می دهد، و در مقابل برخی کشورها حق استخدام و کار کردن را نمی دهد. و غالباً بعد از گذشت چند سال می توانید اقامت دائم آن کشور و حتی تابعیت دریافت کنید. آخرین گام برای ادغام شما با فرهنگ آن کشور کسب وضعیت شهروندی است و پس از اخذ شهروندی طبیعتاً درخواست شهروندی اتحادیه اروپا یک گام منطقی از سوی شما تلقی می شود زیرا به عنوان یک شهروند اتحادیه اروپا، می توانید در هر یک از 27 کشور اتحادیه اروپا زندگی، کار و تحصیل کنید همچنین از سفر بدون ویزا به مقاصد مختلف لذت ببرید.

ویزای طلایی پرتغال یکی از بهترین گزینه ها جهت دریافت اقامت اروپا به همراه خانواده می باشد زیرا تنها پس از 5 سال می توانید برای اخذ شهروندی این کشور اقدام کنید که در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی یکی از کوتاهترین زمان ها محسوب می شود.

ویزای طلایی پرتغال یک برنامه شهروندی با سرمایه گذاری است که به اتباع غیر اتحادیه اروپا اجازه می دهد اقامت و شهروندی پرتغال را از طریق کانال های سرمایه گذاری مختلف دریافت کنند.

اقامت طلایی پرتغال قابل گسترش به همسر و افراد تحت تکفل از طریق "الحاق خانواده" می باشد. و اعضای خانواده که واجد شرایط دریافت اقامت طلایی پرتغال عبارتند از: همسر، فرزندان شما تا 18 سال و حتی تا 24 سال در صورت اثبات وجود وابستگی همچنین پدر و مادر شما یا والدین همسر شما نیز در صورت داشتن سن 66 سال به بالا.

افراد دارای اقامت طلایی پرتغال آزادی زندگی، کار و تحصیل در پرتغال و همچنین سفر بدون ویزا به سایر کشورهای اتحادیه اروپا را دارند. و پس از 5 سال هم واجد شرایط درخواست شهروندی پرتغال نیز می باشند.

و نکته حائز اهیت در مورد کشور پرتغال این است شرط حضور پرتغال فقط 7 روز در سال است بعلاوع اینکه این کشور اجازه داشتن تابعیت مضاعف را می دهد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

چه افرادی واجدین شرایط خرید ملک در یونان هستند؟

 

چه افرادی واجدین شرایط خرید ملک در یونان هستند؟

خرید ملک در یونان یکی از رایج ترین گزینه های اقامت در یونان توسط اتباع غیر اتحادیه اروپا است که منجر به دریافت اقامت طلایی یونان می شود. با خرید ملک در یونان یک اقامت 5 ساله بدون شرط حضور دریافت می کنید این اقامت برای تمامی اعضای خانواده واجد شرایط متقاضی قابل گسترش است مانند: همسر و همه فرزندان زیر 18 سال و در صورت تحصیل و وابستگی برای فرزندان بالای 18 سال ، والدین سرمایه گذار و والدین همسر سرمایه گذار، و پس از 5 سال به شرط اقامت 6 ماه در سال و دانش کافی داشتن از زبان یونان و قبولی در آزمون مدنی یونان که شامل آشنایی با فرهنگ و هنر، تاریخ و جامعه یونان می شود، می توانید برای اقامت دائم یونان اقدام کنید و در صورت زندگی به مدت 7 سال در یونان می توانید برای اخذ شهروندی/تابعیت و پاسپورت یونان اقدام کنید.

حالا سوال اینجاست که چه افرادی واجدین شرایط خرید ملک در یونان هستند؟

به طور کلی برای خرید ملک در یونان هیچگونه محدودیت خاص یا سختگیرانه ایی وضع نشده است اما از مهم ترین شرایط این است که متقاضیان باید شهروند کشورهای غیر اتحادیه اروپا باشند و حداقل 250 هزار برای خرید ملک در یونان داشته باشند و از لحاظ اقتصادی شرایط خوبی داشته باشد، یعنی توانایی پرداخت هزینه های زندگی خود و خانواده اش را داشته باشد. البته نکته بسیار مهمی که باید در حین خرید ملک در یونان، آن را در نظر بگیرید این است که اتباع غیر اتحادیه اروپا مجاز به خرید ملک در برخی از مناطق کشور یونان مانند مناطق مرزی به خاطر اینکه در زمره مناطق امنیتی محسوب می شوند، نیستند و تنها از سوی شهروندان اتحادیه اروپا قابل خرید و یا فروش می باشد.

همچنین متقاضیان نباید هیچ ریجکتی از سفارت کشورهای اتحادیه اروپا داشته باشند و یا به صورت غیر قانونی در خاک یونان حضور داشته باشند حتی در گذشته؛ و اینکه سن متقاضیان باید بالای 18 سال باشد و هیچگونه سابقه کیفری نداشته باشند. بعلاوه داشتن بیمه درمانی در کشور یونان برای خود متقاضی و خانواده خود یکی دیگر از شرایط خرید ملک در یونان می باشد. مضاف بر اینها باید تمام اعضاء با ارائه مدرک اثبات کنند که از لحاظ جسمانی سالم هستند.

و در نهایت متقاضیان باید مالکیت و تصرف کامل ملک را داشته باشند. مالکیت مشترک فقط برای زوجین و در صورت داشتن سهام غیر قابل تقسیم در ملک، مجاز است و یا اینکه اگر ملک را از طریق یک شخص حقوقی به دست آورده اند، باید مالک 100٪ سهام شرکت باشند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

روش ها و شیوه های سرمایه گذاری جهت اخذ ویزای طلایی

 

روش ها و شیوه های سرمایه گذاری جهت اخذ ویزای طلایی

به طور کلی هر گونه اقامت یا شهروندی در کشورهای اروپایی محبوب و دارای ارزش می باشد، به همین علت است که برنامه های "ویزای طلایی" در سراسر اروپا توجه سرمایه گذاران زیادی را به خود جلب کرده است، و از آنجائیکه گزینه های سرمایه گذاری متنوع و بسیار جذابی در برنامه ویزای طلایی وجود دارد شما می توانید انتخاب کنید که چگونه می خواهید سرمایه گذاری خد را انجام دهید. لذا در این راهنما، روش ها و شیوه های سرمایه‌گذاری جهت اخذ ویزای طلایی را بررسی می‌کنیم و در مورد آنها توضیح می دهیم تا به شما در انتخاب بهترین گزینه‌ که مناسب با شرایط شما باشد کمک کنیم.

پرتغال یکی از بهترین کشورهای اروپایی است که از الزامات کمتری برخوردار است زیرا با دریافت اقامت طلایی پرتغال تنها پس از 5 سال می توانید شهروندی خود را دریافت کنید و این کشور تابعیت مضاعف را می پذیرد از همه مهم تر اینکه اجازه کار کردن و استخدام را در طول این 5 یا را می دهد تا شما واجد شرایط دریافت پاسپورت پرتغال شوید.

حال روش ها و شیوه های سرمایه گذاری جهت اخذ ویزای طلایی پرتغال عبارتند از:

انتقال سرمایه 1.5 میلیون یورو

با این روش می توانید شرکت خود را راه اندازی کنید یا در یک شرکت موجود سرمایه گذاری کنید و یا اینکه سرمایه خود را در یک بانک پرتغالی برای مدت 5 سال نگهداری کنید و زمانیکه مقیم دائم یا شهروند پرتغال شدید، سرمایه خود را از بانک پس بگیرید.

* نکته قابل توجه اینکه اگر این مبلغ در هر لحظه به کمتر از 1.5 میلیون یورو کاهش یابد، وضعیت ویزای طلایی ممکن است لغو شود.

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در صندوق های پرتغالی

به طور کلی 3 دسته صندوق وجود دارد که برخی صندوق ها بر روی املاک و مستغلات تمرکز می کنند و برخی دیگر بر روی شرکت ها، سهام، استارت آپ ها یا کالاها. از جمله: 1. صندوق های سرمایه گذاری خصوصی، 2. صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر که  یعنی "ریسک بالا، پاداش بالا" . ((در این 2 نوع صندوق‌ ممکن است به سرمایه‌گذاری بیش از 500 هزار یورو با سر رسید ثابت 10 سال نیاز داشته باشید.)) 3. صندوق های ویزای طلایی پرتغال با سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو که برای ویزای طلایی طراحی شده اند.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات حداقل 500 هزار یورو

این سرمایه گذاری می تواند هر نوع ملکی در هر نقطه از پرتغال باشد. اما توجه داشته باشید که خرید املاک مسکونی در لیسبون، پورتو و شهرهای ساحلی شما را  واجد شرایط اخذ اقامت طلایی پرتغال نمی کند مگر آنکه یک ملک تجاری را در این مکان ها خریداری کنید. و اگر ملکی در یک منطقه کم تراکم در پرتغال بخرید مبلغ واجد شرایط به 400 هزار یورو کاهش می یابد. همچنین می توانید با حداقل 350 هزار یورو یک ملکی را که  بیش از 30 سال قدمت دارد و یا واقع در مناطق بازسازی شهری است بخرید. و اگر در یک منطقه کم تراکم در پرتغال باشد، به 280 هزار یورو کاهش می یابد.

ایجاد 10 شغل در پرتغال

در این گزینه هیچ حداقل مبلغ سرمایه گذاری وجود ندارد. فقط باید یک شرکت محدود،  با یک مالک را برای 5 سال  تاسیس و اداره کنید و 10 موقعیت شغلی جدید و تمام وقت، در آن شرکت ایجاد کنید.                          * در صورت تمایل هم می توانید یک مدیر استخدام کنید تا شرکت خودتان را اداره کند و آن فرد به عنوان یکی از آن 10 شغل محسوب شود.

انتقال سرمایه 500 هزار یورویی و سرمایه گذاری در یک صندوق برای افزایش سهام یک شرکت و ایجاد 5 شغل برای 3 سال

اگر دوست ندارید یک شرکت نوپا را از صفر راه اندازی کنید، این گزینه خوبی برای شما است.

کمک 250 هزار یورویی به فرهنگ، هنر و میراث ملی پرتغال

متخصصان شما را راهنمایی می کنند تا مؤسسه ای را که باید به آن کمک کنید شناسایی کنید از آنجائیکه این گزینه یک کمک مالی است، بنابراین این پول به شما برنمی گردد اما در عوض اقامت و شهروندی پرتغال را دریافت می کنید.

سرمایه گذاری 500 هزار یورو در تحقیقات علمی و فناوری که توسط یک مؤسسه ملی معتبر در پرتغال انجام می شود.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

بررسی جزئیات هزینه زندگی در یونان برای ایرانیان

 

بررسی جزئیات هزینه زندگی در یونان برای ایرانیان

یونان کشوری بسیار امن با کیفیت زندگی بالا است که از هزینه های زندگی کم برخوردار است و از نظر مسافت یکی از نزدیک ترین کشورهای اروپایی به ایران است که پرواز مستقیم به پایتخت یونان دارد، بنابراین یک مقصد برتر هم برای گردشگران و هم برای مهاجران از سراسر دنیا، خصوصاً ایرانیان محسوب می شود.

اما همیشه یک چالش برای اکثر ایرانیانی که قصد مهاجرت به یونان را دارند وجود دارد و آن دانستن هزینه زندگی در یونان می باشد. لذا قصد داریم به صورت کامل به بررسی جزئیات هزینه زندگی در یونان برای ایرانیان بپردازیم، پس تا آخر این راهنما با ما همراه باشید.

در طول بحران اقتصادی یونان  قیمت ملک به میزان قابل توجهی کاهش یافت که البته روز به روز در حال بهبود می باشد. با این حال قیمت اجاره و خرید ملک در یونان، هنوز هم نسبت به سایر کشورهای اروپایی کاملاً مقرون به صرفه است. لذا بدیهی است که ایرانیان برای برنامه اقامت طلایی یونان درخواست دهند و خرید ملک در یونان هم یک گزینه رایج برای ایرانیان، می باشد. میانگین قیمت برای خرید یک آپارتمان در مرکز شهر بین 1500 تا 4000 یورو در هر متر مربع و در خارج از مرکز شهر، بین 900 تا 2500 یورو در هر متر مربع است.

قیمت اجاره نیز در مرکز شهرهایی مانند آتن یا تسالونیکی برای یک آپارتمان یک خوابه ماهانه حدود 400 تا 700 یورو، و برای یک آپارتمان سه خوابه ماهانه 600 تا 1200 یورو پرداخت می شود. در خارج از مرکز شهر هم انتظار پرداخت 200 تا 400 یورو برای یک آپارتمان یک خوابه می رود و برای یک آپارتمان سه خوابه، این مبلغ به 350 تا 800 یورو در ماه می رسد.

هزینه زندگی در یونان برای اقامت طلایی یونان برای ایرانیان طبیعتاً مانند هر جای دنیا، به محل زندگی شما بستگی دارد از این رو زندگی در روستاها ارزان تر از شهرها است همچنین جزایر یونان از نظر قیمت کالاهای اساسی و سوخت گران تر از جاهای دیگر هستند.

جهت بررسی جزئیات هزینه زندگی در یونان برای ایرانیان میانگین هزینه برخی از غذاها را برایتان در جدول زیر نمایش داده ایم:

مواد غذایی

قیمت

12 عدد تخم مرغ

3 یورو

1 کیلوگرم برنج سفید

1.84 یورو

یک قرص نان سفید

0.80 یورو

1 لیتر شیر معمولی

1.21 یورو

1 کیلوگرم فیله مرغ

7.37 یورو

1 کیلوگرم سیب زمینی

0.95 یورو

یک بطری 1.5 لیتری آب

0.78 یورو

 

هزینه اینترنت حدود30 تا 32 یورو در ماه و هزینه خدمات شهری مانند آب، برق و گاز برای یک آپارتمان 85 متری، بین 150 تا 300 یورو می باشد البته این مبالغ به اندازه خانه، فصل و میزان استفاده شما بستگی دارد. از طرف دیگر یک معاینه معمولی توسط پزشک بدون بیمه حدود 40 یورو برای شما هزینه خواهد داشت.

قیمت یک بلیط اتوبوس 1.40 یورو است و تعرفه تاکسی برای 8 کیلومتر (5 مایل) 12 یورو می باشد. یا اگر قصد دارید به عنوان یک مهاجر با ماشین شخصی خود رانندگی کنید، علاوه بر هزینه بیمه ماشین، قیمت هر لیتر بنزین در یونان 2.15 یورو می باشد.

امکان تحصیل در مدارس دولتی، خصوصی و بین المللی یونان وجود دارد. اما مدارس دولتی که رایگان هستند فقط به زبان یونانی آموزش می دهند یعنی مدارس خصوصی و بین المللی که به زبان انگلیسی و سایر زبان ها تدریس می کنند رایگان نیستند و میانگین هزینه تحصیل در این مدارس عبارتند از:

پیش دبستانی/مهدکودک ماهانه 368 یورو؛ هزینه مدارس بین المللی حدوداً بین 8000 تا 14000 یورو سالانه است که البته با توجه به مدرسه، سن و مقطع دانش آموز متفاوت است. و شهریه تحصیل در دانشگاه های یونان برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا، سالانه حدود 1500 یورو است.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

روش های اخذ اقامت پرتغال با برنامه ویزای طلایی

 

روش های اخذ اقامت پرتغال با برنامه ویزای طلایی

امروز در این مقاله قصد داریم درباره ی روش های اخذ اقامت پرتغال با برنامه ویزای طلایی مختصراً توضیح دهیم اما در ابتدا می خواهیم شما را با برنامه ویزای طلایی یا همان اقامت طلایی پرتغال آشنا کنیم، پس تا آخر این نوشته با ما همراه باشید.

دولت پرتغال به سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا که اقدام به سرمایه گذاری حداقل 280 هزار یورو در این کشور می کنند مجوز اقامت، کار و تحصیل در پرتغال به همراه اعضای خانواده شان را  ارائه می دهد که به اقامت طلایی پرتغال معروف می باشد.

ویژگی های اقامت طلایی پرتغال

دوره اعتبار اولیه کارت اقامت طلایی پرتغال

2 سال

زمان دریافت شهروندی

5 سال

شرایط اقامت فیزیکی

اقامت 7 روز در سال

اجازه زندگی، کار و تحصیل در پرتغال

مجاز است

 

همان طور که می بینید متقاضیان و حتی خانواده ی آنها می توانند پس از 5 سال واجد شرایط اقامت دائم یا شهروندی شوند. که این زمان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی بسیار  کوتاه می باشد لذا می توان گفت اخذ اقامت طلایی پرتغال، کوتاهترین مسیر اخذ شهروندی را دارد. حالا شاید از خودتون بپرسید روش های اخذ اقامت پرتغال با برنامه ویزای طلایی چیست؟

باید بگوئیم پرتغال گزینه های سرمایه گذاری متعددی برای کسانی که قصد دریافت اقامت طلایی پرتغال را دارند ارائه می دهد. حال این گزینه می تواند سرمایه گذاری در املاک و مستغلات پرتغال باشد یا از طریق یکی از صندوق های سرمایه گذاری خصوصی واجد شرایط در پرتغال؛

 از جمله روش های اخذ اقامت پرتغال با برنامه ویزای طلایی عبارتند  از:

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در یک صندوق سرمایه گذاری پرتغالی با سر رسید حداقل 5 سال

انتقال سرمایه حداقل 1.5 میلیون یورو به پرتغال

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در صندوق های سرمایه گذاری پرتغالی واجد شرایط

ایجاد حداقل 10 شغل تمام وقت جدید

ایجاد حداقل 8 شغل تمام وقت جدید در یک منطقه کم تراکم در پرتغال

سرمایه گذاری و انتقال سرمایه حداقل 500 هزار یورو در یک کسب و کار پرتغالی که ثبت شده باشد و حداقل 5 شغل دائمی و تمام وقت را  برای حداقل 3 سال ایجاد کند.

حداقل 250 هزار یورو برای حفظ میراث ملی در پرتغال سرمایه گذاری کنید.

حداقل 500 هزار یورو در یک فعالیت تحقیق و توسعه در پرتغال سرمایه گذاری کنید.

و اگر بخواهید با سرمایه گذاری مستقیم در املاک و مستغلات، اقامت طلایی پرتغال را دریافت کنید، چهار آستانه سرمایه گذاری در دسترس است که عبارتند از:

حداقل 500 هزار یورو برای سرمایه گذاری املاک و مستغلات برای هر نوع ملک در هر منطقه واجد شرایط پرتغال البته به غیر از لیسبون، پورتو یا مناطق ساحلی آلگاروه.

حال اگر این ملک در یک منطقه کم تراکم (شامل پیشرفت های جدید) باشد می توان با حداقل با 400 هزار یورو سرمایه گذاری کرد.

همچنین می توان با حداقل 350 هزار یورو در یک ملکی که بالای 30 سال قدمت دارد و نیازمند بازسازی است سرمایه گذاری کرد. (اما نه در منطقه کم تراکم). اما اگر این ملک با این شرایط در یک منطقه کم تراکم باشد است می توان با حداقل 280 هزار یورو سرمایه گذاری کرد.

*توجه داشته باشید که با خرید املاک مسکونی در لیسبون، پورتو و شهرهای ساحلی شما را  واجد شرایط اخذ ویزای طلایی پرتغال نمی کند. مگر آنکه یک ملک تجاری را در این مکان ها خریداری کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

محدودیت ها و مشکلات اقامت از طریق خرید ملک در یونان چیست؟

 

محدودیت ها و مشکلات اقامت از طریق خرید ملک در یونان چیست؟

کشور یونان به دلیل زیبایی طبیعی، آب و هوای معتدل و موقعیت جغرافیایی خوبی که دارد، اخیراً به یک مقصد سرمایه گذاری تبدیل شده است،. سرمایه گذاران از سراسر جهان اکنون به یونان به عنوان مقصد جدید سرمایه گذاری نگاه می کنند زیرا املاک و مستغلات با کیفیت و با قیمت مقرون به صرفه دراین کشور وجود دارد. اما همیشه خرید ملک در یک کشور دیگر، خطرات و چالش هایی را با خود به همراه دارد و ممکن است هنگام جستجو برای خرید ملک در یونان با کلاهبرداران املاک و مستغلات مواجه شویم و حتی ممکن است برای سرمایه گذارانی که قصد خرید ملک در یونان را دارند محدودیت های خاصی اعمال شود از این رو شاید بخواهید بدانید محدودیت ها و مشکلات اقامت از طریق خرید ملک در یونان چیست؟ لذا با ما همراه باشید تا نگاهی به برخی از مشکلات احتمالی خرید ملک در یونان بیندازیم.

در واقع، خرید ملک در یونان باید با احتیاط انجام شود. از این رو به شدت توصیه می کنیم هنگامی که ملک ایده آل خود را در یونان پیدا کردید، از بررسی دقیق وضعیت فعلی آن دریغ نکنید. به طور مثال در ابتدا دریابید که ملکی که می خواهید بخرید بدهی معوقه نداشته باشد زیرا در صورت خرید ملکی که بدهی دارد شما مسئول پرداخت خواهید شد.

بعلاوه از آنجایی که بسیاری از املاک یونان تاریخی هستند، ممکن است نیاز به نوسازی یا نگهداری دقیق داشته باشند به همین دلیل، ایده هوشمندانه ای است که قبل از خرید ملک در یونان یک بازرس را برای بررسی ملک، استخدام کنید، تا با بررسی ملک به خوبی شما را در مورد هر گونه مشکل احتمالی راهنمایی کند.

دولت یونان بنا به دلایل امنیتی قوانین یونان به شهروندان غیر اتحادیه اروپا اجازه می دهد تا در اکثر مناطق یونان دارای املاک باشند اما یک سری محدودیت هایی برای خرید در مناطق مرزی تعریف شده مانند ایوانینا در اپیروس، فلورینا، پلا، دریای اژه شرقی، جزایر دودکانیز، مناطق یونان شمالی، کرت، رودس و غیره

پیش نیازهای خاصی برای تملک در مناطق نزدیک به مرزها وجود دارد. در این مناطق، سرمایه گذاران خارجی می توانند با دریافت مجوز ویژه با موافقت مشترک وزیران، املاک و مستغلات را خریداری کنند. یک لیست وجود دارد که چنین مناطقی را مشخص می کند. محدودیت‌های سختگیرانه اعمال می‌شود و سرمایه‌گذاران باید قبل از خرید، تحقیقات کاملی در مورد چنین زمین‌هایی انجام دهند.

همچنین محدودیت هایی  برای خرید ملک در مناطق جنگلی به علت غیر قابل تغییر بودن کاربری اراضی، و همچنین خرید ملک در خارج از مناطق شهری یا مسکونی وجود دارد زیرا در بیشتر موارد نمی توان آن را به قطعات کوچکتر تقسیم کرد. بعلاوه باید در نظر داشته باشید که ساخت و توسعه املاک و مستغلاتی که در نزدیکی خط ساحلی واقع شده اند تحت شرایط بسیار خاص توسط دولت ممنوع یا گاها مجاز می باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

صفحه قبل 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 صفحه بعد