x تبلیغات
saheleaftab2022

ویژگی های ویزای طلایی پرتغال پس از اخذ ویزا

ویژگی های ویزای طلایی پرتغال پس از اخذ ویزا

از جذاب ترین ویژگی های ویزای طلایی پرتغال این است که گزینه های سرمایه گذاری این برنامه از 250 هزار یورو شروع می شود. این مقدار در مقایسه با برخی دیگر از کشورهای ارائه دهنده ویزای طلایی مبلغ پایینی محسوب می شود بعلاوه سرمایه گذاران خارجی برای اخذ اقامت طلایی پرتغال، ملزم به اقامت در این کشور نمی باشند و تنها 7 روز در سال کفایت می کند مگر آنکه بخواهند پس از گذشت 5 سال برای اخذ اقامت دائم پرتغال و حتی اخذ شهروندی پرتغال اقدام کنند که در این صورت باید حداقل 6 ماه در سال را در خاک این کشور اقامت داشته باشند.

پس از اخذ ویزای طلایی پرتغال یک سری ویژگی ها شامل حال سرمایه گذار می شود که ما در این اینجا به برخی از آنها اشاره خواهیم داشت.

اقامت طلایی پرتغال، قابل گسترش به اعضای خانواده سرمایه گذار یا همان دارنده اصلی مجوز نیز می باشد یعنی او می تواند برای خانواده خود اقامت درخواست دهد فقط درخواست باید برای هر یک از اعضای خانواده همزمان با متقاضی اصلی انجام شود. و اعضای خانواده که مجاز به دریافت اقامت طلایی پرتغال هستند عبارتند از: همسر، فرزندان/ فرزندخواندگان زیر 18 سال و تا 26 سال تحت تکفل که مجرد باشند و تمام وقت در مدرسه ثبت نام کرده باشند، والدین حداقل 66 سال هر یک از همسران و یا با حداقل 55 سال به شرط وابستگی، خواهر و برادر زیر 18 سال هر یک از همسران که از نظر قانونی مسئول آنها باشید و تحت حضانت شما هستند.

·        پس از اخذ اقامت طلایی پرتغال اعضای خانواده تحت تکفلسرمایه گذار درست همانند او امکان زندگی، تحصیل و حتی کار کردن در پرتغال را خواهند داشت و پس از 5 سال هم در صورت حفظ سرمایه گذاری فرد اصلی در پرتغال واجد شرایط اقامت دائم یا شهروندی خواهند شد و با پاسپورت پرتغال که در رتبه چهارم قدرتمندترین پاسپورت دنبا قرار دارد می توانند بدون نیاز به ویزا به 188 کشور از جمله ایالات متحده آمریکا و کانادا سفر کنند.

 

·        از آنجایی که کشور پرتغال داشتن تابعیت مضاعف را مجاز می‌داند، شما با اخذ اقامت طلایی پرتغال می توانید تابعیت دوگانه داشته باشید(دو تابعیتی) و هیچ شرایط اضافی هم در این جهت وجود ندارد. البته باید بررسی کنید که تابعیت دوگانه برای کشور مبدا شما مجاز باشد.

 

·        سرمایه گذار و اعضای خانواده تحت تکفل او می توانند آزادانه و بدون محدودیت در سراسر منطقه شینگن 3 ماه از هر 6 ماه را سفر آزادانه داشته باشند و یا  کار کنند.

 

·        سرمایه گذار و خانواده او باید قبل از دریافت اقامت دائم پرتغال و شهروندی، بیمه خصوصی داشته باشند که سالانه حدود 400 تا 1000 یورو است البته این مبلغ به بیمه بستگی دارد. و پس از 5 سال و اخذ اقامت دائم / شهروندی، فرد به طور خودکار واجد شرایط دسترسی به مراقبت های بهداشتی رایگان در پرتغال خواهد بود. و جالب تر اینکه سرمایه گذار دیگر نیازی به حفظ سرمایه گذاری خود هم ندارد و در صورت تمایل می تواند نصمیم به نگه داری یا فروش سرمایه خود بگیرد.

 

·        امنیت و آرامش یک کشور عامل بزرگی برای سرمایه گذاری، مهاجرت و زندگی است که شایان ذکر است که کشور پرتغال در رتبه سوم امن ترین کشور جهان قرار دارد که این رتبه بندی بر اساس عواملی مانند قدرت نظامی، ثبات سیاسی، تأثیر خشونت و تهدیدهای زیست محیطی محاسبه می شود بعلاوه کمترین آمار جرم و جنایت را هم در اتحادیه اروپا را دارد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

توصیه های حقوقی درباره خرید ملک در یونان

 

توصیه های حقوقی درباره خرید ملک در یونان

شهروندان غیر اتحادیه اروپا که قصد اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک در یونان را دارند باید بدانند که مانند هر جای دنیا خرید ملک همیشه خطرات و چالش هایی را به همراه دارد و ممکن است در حین جستجوی ملک با کلاهبرداران املاک و مستغلات مواجه شوند خصوصاً در کشوری که به قوانین و زبان آن، تسلط ندارند لذا همیشه توصیه های حقوقی درباره خرید ملک در یونان وجود دارد که در صورت دانستن و رعایت آنها می تواند شما را از خطرهای احتمالی مصون نگه دارد به عنوان مثال قبل از خرید ملک در یونان باید بررسی کنید که:

1.     ملک نیاز به نوسازی یا نگهداری دارد یا خیر زیرا بسیاری از املاک یونان تاریخی هستند.

2.     فروشنده مالک واقعی ملک باشد و حق قانونی فروش ملک را داشته باشد.

3.     باید مطمئن شوید که آیا ملک طبق مقررات وضع شده دولتی ساخته شده است یا خیر.

4.     ملک بدهی معوقه نظیر وام یا مالیات پرداخت نشده ایی نداشته باشد زیرا بدهی ملک پس از معامله به شما منتقل می شود.

5.     بررسی فنی ملک و متراژ آن که تأیید کند ملک با پروانه ساختمانی مطابقت دارد و هیچ گونه تخلفی وجود ندارد.

6.      بررسی سیستم برق و آب، لوله کشی، گرمایش مرکزی، راه‌های ورودی، جاده‌ها و بناهای ساختمان‌هایی که ممکن است به ملک مورد نظر شما تجاوز کنند.

7.     نکته ی آخر اینکه باید در نظر داشته باشید که یک سری محدودیت های خاصی برای سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا که قصد خرید ملک در یونان را دارند اعمال می شود به عنوان مثال خرید ملک در مناطقی مانند خط ساحلی، مناطق مرزی، جنگلی، تاریخی به مجوز ویژه از مقامات عالی نیاز دارد و در صورت تائید این مراجع می توانید موفق به خرید شوید پس از قبل از این بابت مطمئن شوید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

اقامت از طریق خودحمایتی یونان برای فرزندان تا چه سنی قابل اقدام می باشد؟

 

اقامت از طریق خودحمایتی یونان برای فرزندان تا چه سنی قابل اقدام می باشد؟

اقامت تمکن مالی یونان/ FIP، که به اقامت خود حمایتی یا اقامت بازنشستگی نیز هم شناخته می‌شود، یک طرح اقامتی برای ثروتمندانی است که شهروند کشورهای غیر اتحادیه اروپا هستند. اقامت تمکن مالی یونان 2 سال اعتبار دارد و پس از آن، مجوز برای 3 سال دیگر قابل تمدید است که مجموعاً پس از 5 سال می توانید اقامت دائم یونان را دریافت کنید و نهایتاً پس از 7 سال می‌توان برای اخذ تابعیت یونان اقدام کرد و پاسپورت یونان را دریافت کرد. در برنامه اقامت تمکن مالی یونان هیچ الزامی برای حداقل مدت اقامت در این کشور وجود ندارد از این رو این برنامه در بین افرادی که قصد ندارند به صورت دائم در یونان زندگی کنند، محبوب است. همچنین کشور یونان به دارندگان مجوز اقامت تمکن مالی یونان  اجازه کار کردن یا انجام فعالیت مستقل اقتصادی را نمی دهد اما می توانید در این کشور سرمایه گذاری انجام دهید مانند خرید ملک یا سرمایه گذاری های مختلف.

برای اخذ اقامت تمکن مالی یونان متقاضی باید توانایی مالی خود را از دو راه اثبات کند:

 1- از طریق اثبات داشتن درآمد غیرفعال و مستمر ماهانه حداقل 2000 یورو از منابعی مانند درآمد اجاره، سود سهام، فروش سهام یا دارایی‌های تجاری؛ البته در صورتیکه متقاضی بخواهد خانواده خود را به یونان بیاورد، به ازای همسر خود 20% درصد و به ازای هر فرزند 15% درصد به 2000 یورو اضافه می شود.

 *نکتهی مهمی که وجود دارد این است که اقامت از طریق خود حمایتی برای فرزندان تا سن زیر 18 سال قابل اقدام می باشد.

2- از طریق اثبات داشتن پس‌انداز کافی و از آنجائیکه مجوز اقامت تمکن مالی یونان/ FIP برای یک دوره ۲ ساله (۲۴ ماهه) صادر می‌شود، لذا باید ثابت کنید که در طول این 2 سال اقامت خود پس‌انداز کافی برای اسکان و حمایت از خود و خانوادتان دارید. این پس انداز برای 2 سال به ازای متقاضی باید 48 هزار یورو باشد و مجدد به ازای همسر 20% و به ازای هر فرزند زیر 18 سال 15% اضافه می شود. *حتماً به یاد داشته باشید که این وجوه پس‌انداز باید از قبل به سیستم بانکی یونان واریز شود.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

بهترین راه برای اخذ ویزای طلایی پرتغال چیست؟

 

بهترین راه برای اخذ ویزای طلایی پرتغال چیست؟

اقامت طلایی پرتغال طرفداران زیادی دارد زیرا سرمایه گذاران می توانند برای خانواده خود نیز هم اقامت دریافت کنند و این مجوز اقامت اجازه کار و زندگی و تحصیل را به سرمایه گذار و اعضای خانواده او می دهد بدون اینکه  نیازی به اقامت در پرتغال داشته باشند و تنها حضور 7 روز در سال در خاک پرتغال کفایت می کند. و مشروط بر حفظ سرمایه گذاری مجوز اقامت طلایی قابل تمدید است و پس از 5 سال می توانید، هم اقامت دائم پرتغال را دریافت کنید هم اینکه به شرط قبولی در آزمون پایه زبان پرتغالی و نشان دادن ارتباط خود با پرتغال، برای اخذ شهوندی پرتغال درخواست دهید.

کشور پرتغال گزینه های مختلف سرمایه گذاری را برای اخذ اقامت طلایی پرتغال ارائه می دهد که شما می توانید با توجه به شرایط خود یکی از آنها را انتخاب کنید اما محبوب ترین مسیر برای دریافت ویزای طلایی پرتغال تاکنون سرمایه گذاری در املاک بوده است، زیرا همیشه میتوان به اصل سرمایه خود دسترسی داشت و در مواقعی که لازم باشد به راحتی آن را تبدیل به پول نقد کرد و یا حتی می توان ملک را اجاره داد و از آن کسب در آمد نمود. بنابراین طبیعی است که افراد بسیاری سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را ترجیح می دهند. با این حال گزینه های دیگری نیز وجود دارد مانند:

 انتقال سرمایه به حساب بانکی پرتغال به مبلغ حداقل 1.5 میلیون یورو

اهداء حداقل 250 هزار یورو برای کمک به فرهنگ و هنر پرتغال  و حفاظت از میراث ملی پرتغال

اهداء حداقل 500 هزار یورو برای کمک به یک فعالیت تحقیق و توسعه در پرتغال

خرید اوراق بهادر پرتغال یا سرمایه گذاری پروژه های توسعه ملی پرتغال

اشتراک حداقل 500 هزار یورو در یکی از صندوق های واجد شرایط پرتغال با سررسید حداقل پنج سال

سرمایه گذاری در یک کسب و کار پرتغالی یا ثبت شرکت، همینطور کارآفرینی و ایجاد کسب و کار توسط متقاضی البته به شرط سودآوری و استخدام حداقل 10 کارمند محلی تمام وقت برای حداقل سه سال

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در املاک و مستغلات البته اگر ملک در مناطق کم تراکم باشد با 400 هزار یورو می توان خرید کرد و اگر در مناطق بازسازی و نوسازی پرتغال ملکی با قدمت بیش از 30 سال خریداری کنید می توانید با حداقل 350 هزار یورو واجد شرایط اخذ اقامت طلایی شوید و اگر این ملک در مناطق کم تراکم هم باشد این مبلغ به 280 هزار یورو کاهش می یابد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

احتمال موفقیت اخذ ویزای طلایی یونان با خرید ملک چقدر است ؟

 

احتمال موفقیت اخذ ویزای طلایی یونان با خرید ملک چقدر است ؟

خرید ملک در یونان یک راه جذاب برای دریافت اقامت یونان است. با خرید ملک در این کشور، علاوه بر دریافت اقامت این کشور یک سرمایه گذاری خوب نیز خواهید داشت. همچنین امکان دریافت ویزا برای اعضای خانواده خود را فراهم می کنید. از طرف دیگر با دریافت ویزای شینگن، از امتیازات زیادی بهره مند خواهید شد. مجموع این عوامل خرید ملک در یونان را تبدیل به یک سرمایه گذاری جذاب کرده است. در این مقاله به بررسی احتمال موفقیت اخذ ویزای طلایی یونان از این راه می پردازیم.

احتمال موفقیت اخذ ویزای طلایی یونان با خرید ملک در یونان

هدف بسیاری از افراد از خرید ملک در یونان، دریافت ویزای طلایی این کشور و بهره بردن از مزایا و امکانات آن است. با این حال علاقه مندان به سرمایه گذاری از این بابت نگرانی هایی هم دارند. اگر قصد خرید ملک به منظور دریافت ویزای طلایی یونان را دارید، لازم است تا موارد زیر را رعایت کنید تا شانستان برای دریافت ویزای یونان بیشتر شود:

1-    ارزش ملک شما نباید کمتر از 250000 یورو باشد.

2-    نباید ویزای ریجکت شده از کشورهای اتحادیه اروپا داشته باشید.

3-    سابقه کیفری نداشته باشید.

4-    بیمه درمانی داشته باشید.

5-    با گزارش پرینت گردش حساب، توانایی مالی خود را اثبات کنید.

6-    گواهی سلامت خود را گزارش کنید تا مشکلی از این بابت ایجاد نشود.

 

با رعایت کردن این عوامل می توانید شانس زیادی برای دریافت ویزای طلایی یونان برای خود ایجاد کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید

برای دریافت اقامت یونان از طریق تمکن مالی، چه شرایطی باید داشته باشیم ؟

 

برای دریافت اقامت یونان از طریق تمکن مالی، چه شرایطی باید داشته باشیم ؟

اقامت تمکن مالی یونان، یکی از راه های دریافت اقامت یونان است. در این روش، شما باید با گزارش پرینت حساب و تامین مبلغ مورد نیاز به صورت سالیانه، خود را برای دریافت اقامت یونان واجد شرایط نشان دهید. این که آیا fip یونان برای شما مناسب است یا نه، به شرایط شخصی و تحمل ریسک پذیری شما بستگی دارد. در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم که برای دریافت اقامت تمکن مالی یونان، باید چه شرایطی را داشته باشیم.

شرایط دریافت اقامت یونان از طریق اقامت تمکن مالی یونان

دریافت اقامت یونان از طریق اقامت تمکن مالی یونان، شرایط مخصوص خود را دارا است. برای این منظور شما باید پاسپورت معتبر داشته باشید و شرایط ویزای یونان را فراهم کنید. فراموش نکنید که این پروسه نسبتا طولانی و نیازمند زمان است و باید مبلغ تمکن مالی را در حساب خود تامین کنید. همچنین نیاز است تا تحمل ریسک پذیری بالایی داشته باشید. اگر شرایط کلی پذیرش را دارید، باید نسبت به تامین مراحل اصلی اطمینان حاصل کنید:

1-    شما باید ثابت کنید که قصد کار برای ادارات دولتی یونان را دارید و برای آن ها آورده خواهید داشت.

2-    باید ماهیانه در حدود 2000 یورو به صورت ثابت در حساب شما وجود داشته باشد تا واجد شرایط باشید. اگر قصد اخذ ویزای همراه دارید، طبیعتا این مبلغ بیشتر هم خواهد شد.

3-    باید پرینت گردش حساب خود را گزارش دهید و واجد شرایط بودن خود را ثابت کنید.

 

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید.

اعتبار ویزای طلایی در مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری

 

اعتبار ویزای طلایی در مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری

اقامت طلایی پرتغال برنامه ای است برای دریافت اقامت پرتغال. همچنین به وسیله آن می توانید ویزای شینگن اروپا را دریافت کنید. با اخذ اقامت طلایی پرتغال به مدت پنج سال اقامت پرتغال را دریافت می کنید و می توانید از طریق آن از امکانات زیادی استفاده کنید. با توجه به جدید و ناشناخته بودن این برنامه، ابهاماتی در ذهن علاقه مندان وجود دارد. یکی از چالش ها و سوالات مهم، میزان اعتبار ویزای طلایی در مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری است. در این مقاله به بررسی آن می پردازیم.

اعتبار اقامت طلایی پرتغال

برنامه اقامت طلایی پرتغال به دلیل شرایط مالیاتی مطلوب، سرمایه گذاری نسبتا ارزان به نسبت سایر کشورهای اروپایی و مزایای مختلف دیگر، به شدت مورد توجه قرار گرفته است. این برنامه همچنین با افزایش سرمایه گذاری های خارجی و ایجاد اشتغال، در طی سالیان اخیر کمک زیادی به اقتصاد پرتغال کرده است. با این وجود، به دلیل گزارش های مرتبط با طرح های سرمایه گذاری متقلبانه و همچنین سو استفاده وکلا از متقاضیان، این برنامه مورد انتقاداتی قرار گرفته است. مقامات رسمی کشور پرتغال برای جلوگیری از این قبیل سو استفاده ها اخیرا اقدامات نظارتی بیشتری در پروسه دریافت اقامت طلایی پرتغال در نظر گرفته اند.

دولت پرتغال به طور کامل موظف به حفظ امنیت در برنامه ویزای طلایی است. دولت پرتغال اقداماتی در این باره انجام داده تا همه سرمایه گذاران از امنیت سرمایه گذاری و اخذ ویزایی طلایی پرتغال اطمینان حاصل کنند.

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید.

اقامت یونان از طریق تمکن مالی مناسب چه افرادی است ؟

 

اقامت یونان از طریق تمکن مالی مناسب چه افرادی است ؟

اقامت تمکن مالی یونان راهی است که از طریق آن می توانید برای دریافت اقامت یونان اقدام کنید. در این روش شما باید در حوزه املاک و مستغلات در یونان سرمایه گذاری کنید. همچنین باید پرینت گردش حساب خود را گزارش دهید تا ثابت کنید واجد شرایط هستید. در پایان نیاز دارید تا مدارک احراز هویت و مدارک درمانی و قضایی خود را گزارش دهید. در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم که دریافت اقامت تمکن مالی یونان برای چه کسانی مناسب است.

دریافت اقامت تمکن مالی یونان برای چه کسانی مناسب است ؟

دریافت اقامت تمکن مالی یونان مزایای بسیاری دارد. با این حال، این طرح برای گروهی از افراد جذابیت بیشتری خواهد داشت. از جمله این افراد می توان به گروه های زیر اشاره کرد:

 

1-    افرادی که قصد سرمایه گذاری ارزان در اروپا را دارند. بر طبق گزارشات رسمی قیمت ملک در یونان در پایین ترین سطح خود است و فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری در یونان به وجود آمده است.

2-    افرادی که قصد فعالیت در حوزه اتحادیه اروپا را دارند. با دریافت ویزای شینگن اروپا امکان رفت و آمد و همچنین مبادلات مالی و تجاری آسان با 26 کشور اتحادیه اروپا برای شما فراهم می شود.

3-    افرادی که قصد مهاجرت با خانواده را دارند. یکی از مزایا اصلی این طرح، امکان صدور ویزای همراه برای اعضای خانواده است.

4-    اگر قصد دارید تا فرزندانتان تحصیل در اروپا را تجربه کنند، فرصت بی نظیری برای شما ایجاد شده است تا از طریق دریافت اقامت یونان، به این خواسته خود برسید.

 

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید.

بررسی جزئیات هزینه زندگی در یونان برای ایرانیان

 

بررسی جزئیات هزینه زندگی در یونان برای ایرانیان

وقتی به مهاجرت خارج از کشور فکر می کنید، هزینه زندگی یکی از مهم ترین مواردی است که باید در نظر بگیرید. بسیاری از ما رویای زندگی به سبک خاص را در مکان مورد علاقه خود در سر می پرورانیم.

یونان یکی از کشورهایی است که ایرانیان انتخاب می کنند زیرا علاوه بر تاریخ و فرهنگ غنی و جزایر بیشماری که دارد، جزو نزدیکترین کشور اروپایی به ایران محسوب می شود که پرواز مستقیم از ایران هم دارد و در بین کشورهای اروپایی زندگی در این کشور حتی با حقوقی ساده راحت است زیرا هزینه های زندگی در یونان برای ایرانیان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی نسبتاً پایین است.

مهم ترین مسئله ایی که اکثر افراد برای مهاجرت به یونان دوست دارند درباره آن بدانند، دانستن هزینه زندگی در یونان است. که شامل هزینه خرید ملک در یونان یا اجاره مسکن، هزینه ی خوراک، تحصیل، درمان، حمل و نقل و ... است. از این رو طبیعی است که با اطلاع داشتن از هزینه های زندگی در یونان می توان برنامه ریزی درست تر و معقولانه ایی را برای مهاجرت داشت.

هزینه های زندگی در یونان مانند سراسر دنیا به محل سکونت و سبک زندگی شما همچنین تعداد نفرات خانوار بستگی دارد به عنوان مثال هزینه مسکن در مرکز شهر بیشتر از اطراف شهر می باشد.

به عنوان مثال میانگین قیمت برای خرید یک آپارتمان در مرکز شهر هم از 1500 یورو به بالا در هر متر مربع و در خارج از مرکز شهر، بین 900 تا 2500 یورو در هر متر مربع است. و باید اشاره کنیم که خرید ملک در یونان، چه تجاری یا مسکونی، یکی از راه های اخذ اقامت یونان می باشد.

و اگر قصد اجاره داشته باشید می توانید در آتن یک آپارتمان راحت یک خوابه را ماهانه حدوداً 400 تا 700 یورو اجاره کنید و این مبلغ اجاره در شهرهای کوچکتر یا روستاها تقریباً بین 200 تا 400 یورو است و در مقابل، اجاره آپارتمان و خانه های بزرگتر بیش از 1000 تا 1500 یورو در ماه می باشد و اگر نوساز باشد ماهانه بین 2000 تا 3000 یورو یا بیشتر است. و هزینه درمان در یونان بدون بیمه برای یک معاینه استاندارد 40 یورو هزینه دارد.

همچنین اگر بخواهید بیرون غذا بخورید، میانگین هزینه یک وعده غذا حدود 32 یورو خواهد بود البته یک وعده غذایی متوسط حدود 13 یورو هزینه دارد. و برای کسانی که ترجیح می دهند غذای خانگی بخورند، میانگین هزینه برای برخی غذاها عبارتند از:

مواد غذایی

قیمت

12 عدد تخم مرغ

3 یورو

1 کیلوگرم برنج سفید

1.84 یورو

یک قرص نان سفید

0.80 یورو

1 لیتر شیر معمولی

1.21 یورو

1 کیلوگرم فیله مرغ

7.37 یورو

1 کیلوگرم سیب زمینی

0.95 یورو

یک بطری 1.5 لیتری آب

0.78 یورو

1 کیلو گرم دور گوشت گاو

9.13 یورو

 

قیمت بلیط اتوبوس 1.40 یورو، هزینه تاکسی به ازای 8 کیلومتر 12 یورو می باشد و هر لیتر بنزین هم 2.15 یورو می باشد.

هزینه تحصیل در مدارس دولتی یونان رایگان است اما فقط به زبان یونانی آموزش می دهند اما اگر بخواهید دروس را به زبان انگلیسی و یا سایر زبان ها آموزش ببینید باید به مدارس خصوصی یا بین المللی بروید هزینه تدریس در این مدارس سالانه حدود 7000 تا 13000 یورو است. و این هزینه ها بسته به سن دانش آموز، مدرسه و مقطع تحصیلی ممکن است متفاوت باشد. مثلاً مهد کودک ها ماهانه 350 یورو به بالا است. از طرفی دیگر تحصیل در دانشگاه ها برای شهروندان خارجی سالانه حدود 1500 یورو هزینه دارد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان با تجربه و حرفه ایی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

شرایط اخذ اقامت برای وابستگان در اقامت طلایی پرتغال چیست؟

 

شرایط اخذ اقامت برای وابستگان در اقامت طلایی پرتغال چیست؟

کشور پرتغال به اتباع غیر اتحادیه اروپا در ازای سرمایه گذاری در این کشور مجوز اقامت طلایی اعطاء می کند که یکی از محبوب ترین کشورها برای اخذ اقامت طلایی است، زیرا می توانید برای اعضای خانواده خود هم ویزای طلایی را با مدت مشابه خود سرمایه گذار دریافت کنید و این فرآیند درخواست اقامت می تواند همزمان با خود سرمایه‌گذار انجام شود یا هر زمان که سرمایه گذار وارد این کشور شد می‌تواند درخواست اقامت را برای افراد تحت تکفل خود ارسال کند.

اعضای خانواده که به همراه متقاضی اصلی واجد شرایط درخواست هستند عبارتند از:

همسر

کودکان زیر 18 سال

فرزندان تحت تکفل زیر ۲۶ سال، مشروط بر اینکه و ازدواج نکرده باشند و دانشجوی تمام وقت باشند.

والدین متقاضی اصلی و همسر او که بالای 65 سال سن دارند.

به عنوان دارنده مجوز اقامت طلایی پرتغال، شما و خانواده تان حق زندگی، تحصیل و کار در پرتغال را دارید. و می توانید از سفر رایگان در منطقه شینگن اروپا لذت ببرید. و پس از 5 سال می توانید برای شهروندی یا اقامت دائم پرتغال درخواست دهید که منجر به اخذ پاسپورت می شود. پاسپورت پرتغالی به شما این امکان را می دهد که در هر نقطه از اتحادیه اروپا زندگی، کار، تحصیل کنید.

اخذ اقامت برای وابستگان در اقامت طلایی پرتغال یک سری شرایط و ضوابطی دارد که باید رعایت شود و از مهم ترین این شرایط جمع آوری و ارائه تمام مدارک لازم را برای خود، و در صورت لزوم افراد تحت تکفل خود می باشد، و حتماً این نکته را در نظر داشته باشید که باید تمام مدارک و گواهی ها به زبان پرتغالی یا انگلیسی ترجمه شوند و آپستیل و محضری باشند.

از جمله این مدارک اثبات ارتباط خود با اعضای خانواده است که از طریق اسناد رسمی مانند شناسنامه، گواهی ازدواج و ... این کار انجام می شود. همچنین باید یک گواهی از مراجع ذیربط مبنی بر داشتن بیمه درمانی معتبر با پوشش کامل ارائه دهید بعلاوه یک اظهارنامه مالیاتی که اثبات کند شما درآمد کافی برای اسکان و نگهداری از اعضای خانواده خود در پرتغال را دارید که اگر سرمایه گذار اقدام به خرید ملک در پرتغال کرده باشد اینکار برایش آسان تر خواهد بود.

مدارک مورد نیاز برای همسر:

·        گواهی بیمه درمانی با پوشش کامل مبنی بر پوشش هزینه های بستری و مراقبت های پزشکی و دارویی.

·        گواهی اثبات رابطه خانوادگی

·        سن قانونی همسر متقاضی

·        یک کپی از اجازه اقامت متقاضی اصلی یا در صورت اقدام همزمان برای ویزا، یک کپی از درخواست اخذ ویزا و اقامت متقاضی اصلی

·        شناسنامه یا پاسپورت

·        گواهی ازدواج محضری ، با ترجمه محضری به پرتغالی یا انگلیسی

مدارک و اسناد مورد نیاز فرزندان:

·        فرزندان متقاضی نباید مشمول وظایف عمومی باشند.

·        شناسنامه یا گذرنامه و گواهی خویشاوندی

·        مدرک محضری حضانت فرزند در صورت طلاق گرفتن والدین با ترجمه محضری به پرتغالی یا انگلیسی

·        فرزندان می توانند فرزند خود متقاضی ، فرزند همسر او یا فرزند خوانده باشند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان با تجربه و حرفه ایی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

صفحه قبل 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 صفحه بعد