x تبلیغات
saheleaftab2022

اقامت دائم و تابعیت پرتغال از طریق ویزای طلایی

 

اقامت دائم و تابعیت پرتغال از طریق ویزای طلایی

اقامت دائم و تابعیت پرتغال از طریق ویزای طلایی را می توان با یک طرح سرمایه گذاری دریافت کرد که به آن اقامت طلایی پرتغال می گویند که یکی از مسیرهای اخذ اقامت پرتغال است. قابل ذکر است که اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال از طریق ویزای طلایی بسیار آسان و سریع انجام می پذیرد برای دانستن آن تا آخر این نوشته با ما همراه باشید.

اقامت طلایی پرتغال

دوره اعتبار اولیه کارت اقامت طلایی پرتغال

2 سال

زمان دریافت شهروندی

5 سال

شرایط اقامت فیزیکی

اقامت 7 روز در سال

اجازه زندگی، کار و تحصیل در پرتغال

مجاز است

 

همانطور که در جدول بالا هم مشاهده کردید، اقامت طلایی پرتغال یک اقامت 2 ساله است که دولت پرتغال به شهروندان غیر اتحادیه اروپا که اقدام به سرمایه گذاری در این کشور کنند اعطاء می کند. از طریق اقامت طلایی پرتغال سرمایه گذاران می توانند اعضای خانواده شان را با خود به پرتغال بیاورند و از تمام مزایای مجوز این اقامت بهره مند شوند.

از مزیت های اخذ اقامت طلایی پرتغال داشتن اجازه زندگی، تحصیل و از همه مهم تر اجازه کار کردن در حین اقامت و زندگی در پرتغال است علاوه بر این، نداشتن شرط حضور یک مزیت دیگر اقامت طلایی پرتغال به شمار می آید یعنی تنها باید 7 روز در سال را برای تمدید اقامت خود به پرتغال سفر کنید.

اقامت دائم و تابعیت پرتغال از طریق ویزای طلایی بعد از 5 سال زندگی در این کشور ممکن می باشد از این رو می توان گفت که کشور پرتغال یکی از سریع ترین مسیرها جهت اخذ اقامت دائم پرتغال و شهروندی را دارد که در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی زمان بسیار کوتاهی می باشد.

جهت اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال از طریق ویزای طلایی یک سری شرایط وجود دارد که باید حتما رعایت شود از جمله این شرایط:

باید سالانه بیش از 183 روز (6 ماه)  متوالی یا غیر متوالی به مدت 5 سال را در پرتغال حضور داشته باشید و مقیم مالیاتی محسوب شوید.

در 5 سال گذشته سابقه کیفری نداشته باشید.

باید ثابت کنید که بودجه کافی و توانایی مالی برای حمایت از خود در پرتغال را دارید.

موقعیت سکونت و اقامت در پرتغال را داشته باشید.

- دانش اولیه زبان پرتغالی (با مدرکی که حداقل سطح A2 را نشان دهد) برای شرایط زندگی راحت و مستقل داشته باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

فرآیند خرید ملک در یونان و اخذ اقامت چگونه است؟

 

فرآیند خرید ملک در یونان و اخذ اقامت چگونه است؟

خرید ملک در یونان یکی از بهترین روش های اخذ اقامت طلایی یونان می باشد که محبوب ترین گزینه سرمایه گذاری محسوب می شود. که به اتباع غیر اتحادیه اروپا و اعضای خانواده آنها این اجازه را می دهد که آزادانه و راحت در منطقه شنگن سفر کنند و به آموزش عالی و مراقبت های بهداشتی دسترسی داشته باشند.

حالا بزرگترین سوالی که می تواند برایتان پیش بیاید این است که فرآیند خرید ملک در یونان و اخذ اقامت چگونه است؟

فرآیند خرید ملک در یونان و اخذ اقامت یونان دارای نظم نسبتاً ساده ای است که ما مرحله به مرحله برایتان توضیح داده ایم.

در مرحله اول باید معیارهای سرمایه گذاری را تعیین کنید سپس ملکی را که می خواهید در آن سرمایه گذاری کنید انتخاب کنید. شما می توانید ویژگی های مختلفی را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید اما نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که حداقل مبلغ واجد شرایط جهت خرید ملک در یونان باید 250 هزار یورو باشد تا بتوانید برای اخذ اقامت طلایی یونان اقدام کنید.

 مرحله دوم را باید قانونی طی کنید لذا می توانید با دریافت شماره مالیات غیر مقیم یونانی و افتتاح حساب بانکی یونان شروع کنید. اگر چه برای خرید ملک در یونان افتتاح حساب بانکی ضروری نیست اما می توان از این حساب بانکی برای پرداخت هزینه های خرید استفاده کرد.

در مرحله سوم باید مالکیت را بدست آورید لذا توصیه می کنیم قبل از امضای خرید، خریدار از طرف خود یک وکیل را استخدام کند تا به بررسی قانونی ملک بپردازد همچنین گواهی مالکیت فروشنده و دفتر ثبت را بررسی کند تا دریابد که آیا ملک دارای بدهی، عوارض و معوقات مالیاتی است یا خیر. بعد از آن خریدار و فروشنده می تواندد قرارداد خرید اولیه را با پرداخت 10 درصد از کل مبلغ، امضا کنند.

در مرحله چهارم وقتی قرارداد نهایی خرید ملک توسط سردفتر آماده و تنظیم شد، خریدار و فروشنده آن را امضا می کنند و خریدار کل پول را به حساب بانکی فروشنده واریز می کند. یک مدت طول می کشد تا ملک در اداره ثبت اسناد و املاک به ثبت برسد. و باید بدانید که برای درخواست اجازه اقامت به گواهی ثبت ملک نیاز دارید. همچنین جهت اخذ اقامت باید تمام مدارک مورد نیاز در مورد درخواست اقامت طلایی یونان را آماده کنید. سپس باید به یونان بروید و تمام داده های بیومتریک خود را به مقامات مربوطه در یونان ارسال کنید.

در مرحله پنجم در صورتی که درخواست شما از طرف مقامات ذیصلاح تائید شود کارت اقامت طلایی یونان برای شما صادر می شود. اعتبار اقامت از طریق خرید ملک در یونان، 5 سال است و به شرطی که ملک همچنان در مالکیت متقاضی باشد، به طور نامحدود (هر بار برای یک دوره 5 ساله) قابل تمدید است.

زندگی در یونان به مدت 7 سال و پرداخت مالیات، شما را واجد شرایط درخواست شهروندی و پاسپورت یونانی می کند. البته به شرطی که در طول این 7 سال حداقل 6 ماه از سال را در یونان زندگی کرده باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

اخذ ویزای طلایی پرتغال با 280 هزار یورو

 

اخذ ویزای طلایی پرتغال با 280 هزار یورو

در این مقاله می خواهیم توضیح دهیم از چه طریق می توانید موفق به اخذ ویزای طلایی پرتغال با 280 هزار یورو شوید.

اگر به دنبال مسیری برای اقامت در پرتغال هستید، اخذ اقامت طلایی پرتغال برای سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا بهترین مسیر می باشد. کشور پرتغال به اتباع غیر اتحادیه اروپا، که تمایل به سرمایه گذاری و حتی اقامت در پرتغال را دارند، اقامت سرمایه گذاری این کشور را که به اقامت طلایی پرتغال معروف است را اعطاء می کند. اقامت طلایی پرتغال 2 سال اعتبار دارد و پس از 5 سال منجر به اخذ اقامت دائم پرتغال و همینطور شهروندی پرتغال می شود. شهروندی پرتغال به خودی خود دروازه ای است به سوی شهروندی اتحادیه اروپا و بهره مندی از تمام مزایای این موقعیت، که مهم ترین آنها این است که می توانید از اعضای خانواده خود بخواهید تا به شما بپیوندند و از داشتن آزادی زندگی و کار در تمامی  کشور عضو اتحادیه اروپا لذت ببرید.

برای اخذ اقامت طلایی پرتغال گزینه های سرمایه گذاری زیادی وجود دارد اما باید بدانید که اخذ ویزای طلایی پرتغال با 280 هزار یکی از پایین ترین آستانه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای برنامه اقامت طلایی در پرتغال است.

برای واجد شرایط بودن این گزینه، ملک باید بیش از 30 سال قدمت داشته باشد و نیاز به بازسازی داشته باشد و ملک شما باید در یکی از مناطق کم تراکم تعیین شده پرتغال واقع شده باشد. و نهایتا مجموع کار بازسازی و ارزش ملک باید حداقل 280 هزار یورو شود.

یک نکته ی مهمی که باید هنگام خرید ملک در پرتغال در نظر داشته باشید این است که اگر می‌خواهید در لیسبون، پورتو یا شهری در کنار ساحل سرمایه‌گذاری کنید، خرید ملک تجاری تنها گزینه است. زیرا املاک مسکونی در این نقاط، سرمایه‌گذاران را واجد شرایط دریافت ویزای طلایی نمی‌کند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

روش های سرمایه گذاری در یونان کدامند؟

 

روش های سرمایه گذاری در یونان کدامند؟

با ما همراه باشید تا در مورد اینکه برنامه ویزای طلایی یونان چیست، و روش های سرمایه گذاری در یونان کدامند؟ اطلاعات و جزئیات لازم را کسب کنید.

دولت یونان به اتباع غیر اتحادیه اروپا یک اجازه اقامت 5 ساله را در ازای سرمایه گذاری حداقل 250 هزار یورو در یونان اعطا می کند. شما می توانید خانواده خود را در برنامه اقامت قرار دهید. ویزای طلایی یونان به شما این امکان را می دهد که در یونان زندگی کنید و بدون ویزا در سراسر منطقه شینگن سفر کنید.

نکات برجسته ویزای طلایی یونان

دوره اعتبار کارت ویزای اقامت طلایی یونان

5 سال

حداقل مبلغ سرمایه گذاری

250 هزار یورو

شرط اقامت جهت دریافت شهروندی

بیش از 6 ماه در سال

شرط حضور

ندارد

اجازه کار

ندارد

 

حالا شاید بپرسید روش های سرمایه گذاری در یونان کدامند؟ و چه نوع سرمایه گذاری هایی در قانون یونان قابل قبول است.

در ابتدا باید بدانید که انواع مختلفی از سرمایه گذاری وجود دارد که شما را واجد شرایط دریافت ویزای طلایی یونان می کند. که شامل سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی و یا گزینه خرید ملک در یونان است که در قسمت بعد برایتان به تفضیل توضیح داده ایم.

گزینه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یا خرید ملک در یونان  از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد زیرا املاک در یونان در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی ارزان تر می باشد و کمترین آستانه سرمایه گذاری را دارد زیرا شما می توانید با حداقل 250 هزار یورو برای خرید ملک در یونان اقدام کنید البته در شهرهای آتن، تسالونیکی، میکونوس و سانتورینی نمی توانید ملک بخرید.* (گفته می شود طبق قوانین جدید یونان، خرید ملک در یونان با حداقل 500 هزار یورو در شهرهای آتن، تسالونیکی، میکونوس و سانتورینی امکان پذیر است)

همچنین گزینه ی امضای قرارداد اجاره 10 ساله برای اقامت در هتل ها یا اقامتگاه های توریستی مبله با 250 هزار یورو

سایر گزینه های سرمایه گذاری

حداقل 400 هزار یورو سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی یونان، اوراق قرضه یا سهام شرکت های سرمایه گذاری املاک و مستغلات در یونان و یا سهام و اوراق قرضه صندوق های خطرپذیر و سهام خصوصی که دفتر مرکزی آنها در یونان است.

و یا سرمایه گذاری در اوراق بهادار یا سپرده بانکی در یونان با حداقل 400 هزار یورو

حداقل 800 هزار یورو در سهام، اوراق قرضه شرکتی یا اوراق قرضه خزانه داری یونان سرمایه گذاری کنید که در مراکز تجاری فعال در یونان فهرست شده است.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برنامه های ویزای طلایی پرتغال

 

برنامه های ویزای طلایی پرتغال

برنامه اقامت طلایی پرتغال یک برنامه اقامت است که به شهروندان غیر اتحادیه اروپا که سرمایه گذاری واجد شرایطی در این کشور انجام دهند اعطاء می شود. لازم به ذکر است که اعضای خانواده سرمایه گذار هم واجد شرایط درخواست اقامت طلایی پرتغال هستند. از جمله: همسر،کودکان زیر 18 سال، فرزندان تحت تکفل زیر ۲۶ سال مشروط بر اینکه دانشجوی تمام وقت باشند و ازدواج نکرده باشند، والدین وابسته ی بالای 65 سال. فرآیند درخواست اقامت طلایی برای سرمایه گذار و افراد تحت تکفل او به صورت همزمان است.

پس از 5 سال اقامت به شرط اقامت 7 روز در طول سال واجد شرایط اخذ اقامت دائم پرتغال می شوید و حتی می توانید با حفظ تابعیت های دیگر خود، برای شهروندی پرتغال درخواست دهید.

اقامت طلایی پرتغال به متقاضیان اجازه تحصیل و سفر بدون ویزا در منطقه شنگن اروپا را می دهد زیرا مجوز ویزای طلایی شما را در سیستم مرکزی منطقه شینگن ثبت می کند. و از همه مهم تر اینکه مجوز کار کردن و یا راه اندازی کسب و کار خود در حین اقامت را می دهد که خود مزیت بزرگی محسوب می شود.

یک نگاه کلی به اقامت طلایی پرتغال

اعتبار اولیه کارت اقامت طلایی پرتغال

2 سال

شرط اقامت و حضور فیزیکی

7 روز در سال

زمان اخذ تابعیت و شهروندی پرتغال

پس از 5 سال

کار کردن در حین اقامت با ویزای طلایی پرتغال

مجاز است

اخذ اقامت طلایی برای اعضای خانواده سرمایه گذار

مجاز است

 

شرایط سرمایه گذاری جهت اخذ  اقامت طلایی پرتغال گزینه های مختلفی دارد که شما می توانید بر اساس شرایط خود هر یک از گزینه ها را در هر یک از 3 دسته انتخاب کنند: انتقال سرمایه، تملک دارایی، تجارت و کسب و کار

گزینه های انتقال سرمایه

انتقال سرمایه حداقل 1.5 میلیون یورو به یک حساب بانکی پرتغال یا سرمایه گذاری های تایید شده

خرید صندوق سرمایه گذاری یا واحدهای صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر حداقل 500 هزار یورو

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو برای تحقیقات علمی و فناوری ملی در نهادهای دولتی یا خصوصی

خرید ملک

خرید ملک درپرتغال با حداقل 500 هزار یورو یا 400 هزار یورو در منطقه کم تراکم جمعیت

خرید ملک با حداقل 350 هزار یورو که بالای 30 سال قدمت دارد اگر این ملک در منطقه کم تراکم جمعیت باشد با 280 هزار یورو می توان سرمایه گذاری کرد.

تجارت و کسب و کار

ایجاد حداقل ده شغل جدید

هشت شغل جدید در منطقه کم تراکم جمعیت

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو دریک شرکتی که در پرتغال ثبت و یا ایجاد یا حفظ حداقل پنج شغل دائمی برای مدت 3 سال

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

به پول ایران چه هزینه ای برای خرید ملک در یونان باید داشته باشیم؟

 

به پول ایران چه هزینه ای برای خرید ملک در یونان باید داشته باشیم؟

خرید ملک در یونان توسط اتباع غیر اتحادیه اروپا یکی از آسان ترین راه های اخذ اقامت یونان می باشد و یکی از جذابیت های اصلی خرید ملک در یونان، طرح ویزای طلایی آن است. بعلاوه املاک یونان یکی از مقرون به صرفه ترین ها در میان کشورهای اروپایی است حال این ملک می تواند تجاری، مسکونی یا ترکیبی از هر دو باشد.

حال شاید این سوال برایتان پیش آید که به پول ایران چه هزینه ای برای خرید ملک در یونان باید داشته باشیم؟

باید بگوئیم با توجه به نوسانات قیمت ارز در ایران نمی توان به طور قطع به این سوال پاسخ داد اما طبق قوانین یونان برای واجد شرایط شدن جهت خرید ملک در یونان باید حداقل مبلغ سرمایه گذاری 250 هزار یورو باشد. و خبر خوب اینکه شما می توانید بلافاصله تمام ملک های خریداری شده خود را اجاره دهید و سرمایه گذاران با خرید ملک در یونان، می توانند به همراه اعضای خانواده واجد شرایط خود مانند همسر، فرزندان زیر 21 سال، و در شرایط خاص تا 24 سال)، والدین متقاضی و همسر او می توانند اقامت طلایی یونان را دریافت کنند و فرصتی برای زندگی در کنار دریا و سفر بدون ویزا به منطقه شینگن را داشته باشند.

ویزای طلایی از طریق خرید ملک در یونان، در ابتدا به شما یک اقامت 5 ساله می دهد و در صورتیکه در این مدت سرمایه گذاری خود را حفظ کنید و حداقل 6 ماه از سال را در یونان اقامت داشته باشید می توانید برای اقامت دائم یونان اقدام کنید و پس از 7 سال مشروط بر نداشتن سابقه کیفری و تسلط به زبان، تاریخ و فرهنگ یونان می توانید برای اخذ تابعیت و شهروندی یونان اقدام کنید.

اقامت طلایی یونان در یک نگاه

اعتبار مجوز اقامت طلایی یونان

5 سال

شرط حضور برای تمدید اقامت

ندارد

زمان مورد نیاز جهت اخذ شهروندی

بعد از 7 سال

شرط حضور برای اخذ شهروندی

زندگی بیش از 6 ماه در سال

اجازه کار تا زمان اخذ اقامت دائم

ندارد

حداقل نیاز به سرمایه گذاری

250 هزار یورو

 

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مراحل دریافت ویزای طلایی کشور پرتغال

 

مراحل دریافت ویزای طلایی کشور پرتغال

اتباع غیر اتحادیه اروپا اگر اقدامات لازم مانند سرمایه گذاری، انجام مراحل قانونی و جمع آوری مدارک مناسب را به درستی انجام دهند، مراحل دریافت ویزای طلایی کشور پرتغال راحت خواهد بود و روند درخواست موفقی خواهند داشت. با ما همراه باشید تا مراحل دریافت ویزای طلایی کشور پرتغال را برایتان گام به گام به طور مختصر توضیح دهیم.

مرحله اول: در مورد نوع سرمایه گذاری خود برای اقامت طلایی پرتغال تصمیم بگیرید، ابتدا شما باید لیست انواع سرمایه گذاری موجود را تجزیه و تحلیل کنید و تصمیم بگیرید که با کدام سرمایه گذاری پیش می روید.

جدول زیر فهرستی از مسیرهای سرمایه گذاری واجد شرایط ویزای طلایی را نشان می دهد که در حال حاضر موجود است.

نوع سرمایه گذاری

حداقل مبلغ واجد شرایط

سرمایه گذاری در یک فعالیت تحقیق و توسعه پرتغالی

500 هزار یورو

سرمایه گذاری یا اهدا به میراث فرهنگی پرتغال

250 هزار یورو

انتقال سرمایه به یک بانک در پرتغال

1 میلیون و 500 هزار یورو

خرید املاک و مستغلات

500 هزار یورو

املاک و مستغلات با قدمت بالای 30 سال برای بازسازی

350 هزار یورو

خرید ملک با قدمت بالای 30 سال واقع در مناطق بازسازی شهری

280 هزار یورو

 

صندوق های سرمایه گذاری در پرتغال

500 هزار یورو

 

مرحله دوم: شما باید تمام مدارک لازم را برای خود به عنوان متقاضی اصلی و تمامی افراد تحت تکفل خود جمع آوری کنید.

NIF خود را دریافت کنید (Numero de Identificacao Fiscal) اساساً شماره شناسه مالیاتی شما است. سپس یک حساب بانکی پرتغالی باز کنید تا وجوه سرمایه گذاری خود را از خارج از پرتغال در آن سپرده گذاری کنید.

مرحله چهارم:  در صورتیکه نوع سرمایه گذاری خود را انتخاب کردید، زمان آن فرا رسیده است که سرمایه گذاری خود را در پرتغال نهایی کنید.

مرحله پنجم: با انجام سرمایه گذاری واجد شرایط و آماده بودن مدارک خود، می توانید پیش درخواست خود را به SEF ارسال کنید.

مرحله ششم: پس از تجزیه و تحلیل پیش درخواست شما، SEF شما را برای مصاحبه دعوت می کند و تاریخ قرار ملاقات بیومتریک را در اختیار شما قرار می دهد. در تاریخ قرار ملاقات شما و وابستگانتان باید به صورت فیزیکی در دفتر مربوطه SEF حاضر شوید تا مشخصات بیومتریک خود (عکس، اثر انگشت و غیره) را ارائه دهید و درخواست خود را رسمی کنید.

مرحله هفتم: در این مرحله می توانید کارت های اقامت طلایی پرتغال را که 2 سال اعتبار دارد دریافت کنید و در پایان مدت اعتبار، می توانید آن را تمدید کنید. و در مجموع بعد از 5 سال، واجد شرایط درخواست اقامت دائم یا شهروندی پرتغال هستید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک چیست؟

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک چیست؟

خرید ملک در یونان توسط اتباع غیر اتحادیه اروپا، یکی از راه های اخذ اقامت طلایی یونان می باشد که یک اقامت 5 ساله می باشد و از این طریق سرمایه گذاران می توانند برای اعضای خانواده خود مانند همسر، فرزندان زیر 21 سال، فرزندان مجرد 21 تا 24 سال محصل، والدین متقضی یا همسر او نیز اجازه اقامت دریافت کنند.

اقامت طلایی یونان از طریق خرید ملک در یونان در یک نگاه

اعتبار مجوز اقامت طلایی یونان

5 سال

شرط حضور برای تمدید اقامت

ندارد

زمان مورد نیاز جهت اخذ شهروندی

بعد از 7 سال

شرط حضور برای اخذ شهروندی

زندگی بیش از 6 ماه در سال

اجازه کار تا زمان اخذ اقامت دائم

ندارد

حداقل مبلغ سرمایه گذاری واجد شرایط

250.000 هزار یورو

 

قبل از اینکه بتوانید فرآیند درخواست خود را برای اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک آغاز کنید، باید برای ویزای ورودی در سفارت یونان درخواست دهید. این ویزا به مجموعه مدارک دیگری نیاز دارد که در این مقاله قصد داریم به شما توضیح دهیم مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک در یونان چیست؟ پس با ما همراه باشید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک در یونان عبارتند از:

فرم درخواست

عکس های جدید و مناسب در اندازه پاسپورت

پاسپورت معتبر و کپی آن در صورت نیاز، گذرنامه باید شامل ویزای ورود باشد

رسید پرداخت برای تمام هزینه های دولتی

بیمه پزشکی مسافرتی برای شما و بستگانتان با حداقل پوشش 30 هزار یورو برای یونان و منطقه شینگن

نامه ایی که هدف شما از سفر به یونان را بیان می کند. همچنین برنامه سفر با تاریخ و شماره پرواز که ورودی و خروجی از کشور را مشخص می کند.

ارائه مدرک اقامت و سکونت شما در طول اقامت در یونان

اثبات بودجه کافی برای پوشش اقامت شما بعلاوه یک شماره اقامت غیر یونانی و یک حساب بانکی یونانی

سند خرید ملک در یونان و قرارداد خریدی که قیمت کل معامله را حداقل 250 هزار یورو یا بیشتر را نشان می دهد. و همه مدارکی که ارسال می کنید باید به یونانی ترجمه شود.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

سرمایه گذاری 5 ساله در پرتغال برای دریافت اقامت طلایی پرتغال

 

سرمایه گذاری 5 ساله در پرتغال برای دریافت اقامت طلایی پرتغال

یکی از محبوب ترین برنامه های اقامت در اروپا و شاید بتوان گفت در دنیا اقامت طلایی پرتغال است که به عنوان مجوز اقامت از طریق سرمایه گذاری است که برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا طراحی شده است.

در واقع برنامه اقامت طلایی پرتغال یک سرمایه گذاری 5 ساله در پرتغال است که با طرح این برنامه دولت پرتغال یک راه ساده و سریعی را برای سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا در ازای سرمایه‌گذاری در این کشور ارائه می دهدکه تا 5 سال اجازه زندگی در این کشور را می دهد. آنها فقط باید حداقل 7 روز در سال را در پرتغال بگذرانند. و آنها پس از پایان این 5 سال می توانند اقامت دائم پرتغال را دریافت کنند همچنین برای اخذ شهروندی پرتغال هم درخواست دهند که منجر به اخذ پاسپورت پرتغال می شود و پاسپورت پرتغالی به شما امکان می دهد در هر نقطه از اتحادیه اروپا زندگی، کار، تحصیل کنید.

این سرمایه گذاری 5 ساله در پرتغال که آن را به اقامت طلایی پرتغال می شناسیم، طیف وسیعی از گزینه های سرمایه گذاری را در اختیار شهروندان غیر اتحادیه اروپا که قصد زندگی و یا سرمایه گذاری در پرتغال را دارند، قرار می دهد تا بتوانند از بین آنها برای دریافت مجوز اقامت خود انتخاب کنند و می توان گفت این گزینه ها نسبتاً مقرون به صرفه می باشد این گزینه ها عبارتند از:

نوع سرمایه گذاری

حداقل مبلغ واجد شرایط

سرمایه گذاری در مؤسسات ملی دولتی یا خصوصی برای تحقیقات علمی.

 

500 هزار یورو

سرمایه گذاری یا حمایت از میراث فرهنگی ملی پرتغال

250 هزار یورو

انتقال سرمایه به یک بانک در پرتغال

1 میلیون و 500 هزار یورو

خرید املاک و مستغلات

500 هزار یورو

املاک و مستغلات با قدمت بالای 30 سال

350 هزار یورو

خرید ملک با قدمت بالای 30 سال واقع در مناطق بازسازی شهری

280 هراز یورو

 

انتقال سرمایه برای تأسیس یا تقویت یک شرکت تجاری ملی با ایجاد 5 شغل دائمی.

 

 

500 هزار یورو

انتقال سرمایه معادل برای خرید سهام در صندوق های سرمایه گذاری مشترک برای سرمایه گذاری در بنگاه های کوچک و متوسط

 

 

500 هزار یورو

 

برنامه اقامت طلایی پرتغال به افراد امکان دسترسی بدون ویزا به کشورهای شینگن سرمایه‌گذاری و کسب حق زندگی، کار و تحصیل در این کشور را می دهد. همچنین این کشور یک رژیم مالیاتی مطلوب را ارائه می دهد به این صورت که سرمایه کذاران از پرداخت مالیات بر درآمدهای خود از خارج از کشور پرتغال معاف می باشند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

بنگاه های معتبر املاک در یونان برای خرید ملک در یونان

 

بنگاه های معتبر املاک در یونان برای خرید ملک در یونان

خرید ملک در یونان توسط اتباع غیر اتحادیه اروپا یکی از راه های اخذ اقامت یونان است که به اقامت طلایی یونان معروف می باشد. اما یکی از نکاتی که قبل از خرید ملک در یونان بسیار حائز اهمیت است و باید به آن توجه کرد، انتخاب یک مشاور املاک قانونی و دارای مجوز می باشد لذا در این مقاله قصد داریم درباره بنگاه های معتبراملاک در یونان شما را راهنمایی کنیم.

 از آنجائیکه یک مشاور املاک باید در پرونده های ملکی به خریدار کمک کند و می تواند تصویر واضحی از بازار املاک یونان به شما ارائه دهد و شما را در شکار ملک مناسب کمک کند لذا نقش اصلی یک بنگاه املاک نشان دادن و پیشنهاد بهترین گزینه موجود در بازار ملک به مشتری است. علاوه بر این، باید شرایط و خواسته های مشتری خود را درک کند و سعی کند بهترین گزینه را مطابق با نیاز او در بازار بیابد؛ همچنین یک مشاور املاک خوب باید به خریدار کمک کند تا تمام مسائلی که ممکن است در آینده در مورد ملکش پیش بیاید را در نظر بگیرد و او را از تمام جزئیات مطلع کند خصوصا جزئیات قرارداد خرید ملک در یونان از این رو بسیار مهم است که مطمئن شوید که بنگاه معتبر و دارای مجوز فعالیت است. بنابراین از آنها بخواهید تا مجوز رسمی خود را به شما نشان دهند، در غیر این صورت ممکن است مورد کلاهبرداری قرار بگیرید.

طبق قوانین یونان، همه بنگاه های معتبر املاک در یونان باید دارای مجوز و صلاحیت حرفه ای باشند و در صورت امکان، باید نماینده‌ای را انتخاب کنید که از اعضای تایید شده اتحادیه یونانی مشاوران املاک (SEK)  هستند. این تنها موسسه حرفه ای مشاوران املاک در یونان است که توسط آژانس های املاک و مستغلات اروپا (CEI) به رسمیت شناخته شده است و از شما حمایت بیشتری می شود.

و نکته ایی باید به آن توجه کنید این است که برای خرید ملک در یونان، اگر بخواهید سپرده ای به یک نماینده پرداخت کنید، باید اطمینان حاصل کنید که در یک حساب اوراق قرضه جداگانه واریز شده است.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

صفحه قبل 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 صفحه بعد