x تبلیغات
saheleaftab2022

آیا خرید ملک در یونان منجر به اخذ اقامت این کشور می شود؟

 

آیا خرید ملک در یونان منجر به اخذ اقامت این کشور می شود؟

یونان به عنوان کشوری بسیار مهاجرپذیر است که نسبت به برخی کشورهای اروپایی مکانی نسبتاً ارزان برای زندگی است. آب و هوا عالی در تمام طول سال، باعث جذب بسیاری از سرمایه گذاران در سرتاسر دنیا شده است. خصوصا به دلیل مسافت کمی که یونان به ایران دارد، باعث جذب بسیاری از سرمایه گذاران ایرانی شده است.

برای اتباع غیراتحادیه اروپا، یکی از جذابیت های اصلی خرید ملک در یونان، طرح ویزای طلایی آن است که یکی از مطمئن ترین راه سرمایه گذاری محسوب می شود و با خرید ملک به ارزش حداقل 250 هزار یورو می توان ویزای طلایی و اقامت یونان را دریافت کرد البته اعلام شده است که این مبلغ در اواسط سال 2023 دو برابر خواهد شد. این ملک خریداری شده می تواند در هر جایی از یونان یا جزایر آن واقع باشد، می تواند مسکونی یا تجاری باشد حتی هر تعداد ملک می توانی بخرید تا حداقل سرمایه گذاری 250 هزار یورو را تشکیل دهد. سرمایه گذاری می تواند به صورت جداگانه یا مشترک انجام شود، البته هر متقاضی باید حداقل 250 هزار یورو سرمایه گذاری کند.

اعطای ویزای طلایی از طریق خرید ملک در یونان، به متقاضی و اعضای نزدیک خانواده آنها اجازه می دهد در یونان زندگی و تحصیل کنند اما کار نکنند البته متقاضی می تواند کسب و کار خود را در یونان راه اندازی کند.

با خرید ملک در یونان یک اقامت 5 ساله بدون شرط حضور در خاک این کشور دریافت خواهید کرد که در صورت حفظ سرمایه گذاری خود قابل تمدید می باشد و پس از گذشت 7 سال از اقامت می توان برای اخذ تابعت و پاسپورت یونان درخواست داد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

آیا امکان رسیدن به تابعیت پرتغال از طریق گلدن ویزا وجود دارد؟

 

آیا امکان رسیدن به تابعیت پرتغال از طریق گلدن ویزا وجود دارد؟

گلدن ویزا نوعی برنامه اقامت است که به شهروندان غیر اتحادیه اروپا در ازای سرمایه گذاری اعطاء می شود و مزایای زیادی را به دنبال دارد و تنها چند کشور اروپایی هستند که برنامه اقامت طلایی یا گلدن ویزا را ارائه می دهند. یکی از این محبوب ترین کشورها، پرتغال است زیرا سرمایه گذاران می توانند تنها در عرض 5 سال، بدون نیاز به زندگی در پرتغال، شهروندی این کشور و همچنین اتحادیه اروپا را دریافت کنند و حتی پرتغال تابعیت دوگانه را قبول دارد و برای شهروندی پرتغال نیازی به رها کردن تابعیت خود ندارید.

به طور کلی دولت پرتغال به اتباع غیر اتحادیه اروپا در عوض سرمایه گذاری در پرتغال، مجوز اقامت برای زندگی، تحصیل و کار در پرتغال را اعطاء می کند که به مجوز اقامت طلایی پرتغال معروف است.

اقامت طلایی پرتغال

دوره اعتبار اولیه کارت اقامت طلایی پرتغال

2 سال

زمان دریافت شهروندی

5 سال

شرایط اقامت فیزیکی

اقامت 7 روز در سال

زندگی، کار و تحصیل

مجاز است

اجازه تعمیم اقامت طلایی به اعضای خانواده متقاضی

(الحاق خانواده)

مجاز است

همانطور که مشاهده کردید اعتبار اولیه مجوز اقامت طلایی پرتغال 2 سال است وبعد از آن تا زمان حفظ سرمایه گذاری قابل تمدید است. حالا شاید بپرسید آیا امکان رسیدن به تابعیت پرتغال از طریق گلدن ویزا وجود دارد؟

باید بگوئیم بله. درخواست شهروندی پرتغال برای دارندگان ویزای طلایی امکان پذیر است فقط چند شرط دارد که باید رعایت شود از جمله:

سرمایه گذاران پس از انجام سرمایه‌گذاری مشروط و درخواست برای اقامت طلایی پرتغال، باید این سرمایه‌گذاری را برای مدت 5 سال حفظ کنند سپس با رعایت الزامات و اقامت مشروط حداقل 7 روز در سال در خاک پرتغال، می توانند اقامت خود را تمدید کنند و در نهایت پس از 5 سال، به عنوان دارنده اقامت طلایی، می توانید برای اقامت دائم یا شهروندی پرتغال درخواست دهید. برای دریافت شهروندی پرتغال، به غیر از شرایط ذکر شده در بالا، باید دانش اولیه زبان پرتغالی در سطح A2 را داشته باشید و نشان دهید که با پرتغال ارتباط دارید و در آزمون پرتغالی قبول شوید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

بررسی افراد واجد شرایط برای اقامت خود حمایتی یونان

 

بررسی افراد واجد شرایط برای اقامت خود حمایتی یونان

اقامت تمکن مالی یونان یکی از راه های اخذ اقامت در یونان می باشد که دولت یونان این برنامه را برای کسانی در نظر گرفته است که توانایی حمایت و اسکان خود و افراد تحت تکفل خود را بدون نیاز به فعالیت اقتصادی و شغل یا سرمایه گذاری در داخل یونان، دارند. این مجوز اقامت به شما اجازه کار کردن در یونان را نمی دهد اما شما مجاز به کار از راه دور برای یک کارفرمای خارج از کشور یونان می باشید. اجازه اقامت تمکن مالی به مدت 2 سال صادر می شود و هر 3 سال یکبار قابل تمدید می باشد و همانطور که اشاره کردیم این نوع اجازه اقامت در یونان اجازه دسترسی به بازار کار را نمی دهد.

دولت یونان برای بررسی افراد واجد شرایط برای اقامت خود حمایتی یونان الزاماتی را قرار داده است که باید رعایت شود تا شما را واجد شرایط اخذ اقامت تمکن مالی یونان کند به طور مثال:

افراد واجد شرایط باید بالای 18 سال و از اتباع غیر اتحادیه اروپا باشند که فاقد سوابق کیفری هستند همچنین درآمد ثابت حداقل 2000 یورو به صورت ماهانه از منابع قانونی و ثبت شده در خارج از یونان دارند. و این درآمد را می توانند با حقوق بازنشستگی در خارج از کشور، صورت حساب بانکی، سود سهام، اجاره ملک و ... تأیید کرد که نشان می دهد شخص دارای درآمد قانونی کافی برای پوشش هزینه های خود بدون کار یا فعالیت اقتصادی مستقل در یونان است و اگر افراد تحت تکفل دارید، 20 درصد به ازای همسر و 15 درصد برای هر فرزندی که شما را همراهی می کند به مبلغ اصلی اضافه می شود.

 به علاوه می توانید بر اساس پس انداز خود اقدام کنید که باید مبلغ 24 هزار یورو در حساب بانکی خود داشته باشید و یک حساب بانکی در یونان افتتاح کنید تا این مبلغ را در طول مدت اقامت خود در بانک بگذارید.(این مبلغ هم به ازای همسر متقاضی 4800 یورو و به ازای هر فرزند 3600 یورو افزایش می یابد.)

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

آیا با اخذ اقامت یونان می توان برای والدین هم اقامت درخواست نمود؟

 

آیا با اخذ اقامت یونان می توان برای والدین هم اقامت درخواست نمود؟

اقامت مبتنی بر سرمایه گذاری جذاب ترین روش اخذ اقامت است که می توانید دریافت کنید و یکی از پایین ترین آستانه سرمایه گذاری در اروپا را، کشور یونان دارد زیرا دولت یونان به اتباع غیر اتحادیه اروپا که در این کشور حداقل 250 هزار یورو اقدام به سرمایه گذاری کنند مجوز اقامت طلایی یونان را اعطا می کند که 5 سال اعتبار دارد و یکی از ساده ترین روش های سرمایه گذاری، خرید ملک در یونان می باشد که محبوبیت زیادی دارد و در صورت حفظ سرمایه گذاری، این مجوز اقامت هر 5 سال یکبار تمدید می شود و پس از 7 سال اقامت شهروندی یونان قابل اعطاء می باشد فقط برای اخذ تابعیت شما ملزم به زندگی بیش از 6 ماه در سال هستید. جالب است بدانید که این کشور به اعضای خانواده سرمایه گذار هم از جمله: همسر، فرزندان تا 21 سال و بالای 21 سال مجرد در صورت تحصیل و یا اگر به دلیل مسائل پزشکی نتوانند از خود مراقبت کنند، اقامت اعطا می کند.

شاید بپرسید آیا با اخذ اقامت یونان می توان برای والدین هم اقامت درخواست نمود؟ باید پاسخ دهیم بله.

طبق قوانین جاری در یونان سرمایه گذارانی که از اتباع کشورهای غیر اتحادیه اروپا هستند میتوانند برای والدین خود و حتی همسرشان نیز اجازه اقامت درخواست کنند و از امتیازات اجازه اقامت نیز برخوردار شوند زیرا طبق قوانین یونان والدین زوجین هم از اعضای خانواده به شمار می آیند بنابراین، والدین حق دریافت مجوز اقامت را دارند.

فقط نکته اینجاست که برای آوردن والدین یا اعضای خانوادتان باید ارتباط خود را با والدین یا هر یک از اعضای خانواده ثابت کنید که از طریق اسناد رسمی از کشور خود مانند شناسنامه، گواهی ازدواج و ... این کار انجام می شود. همچنین باید یک گواهی از مراجع ذیربط مبنی بر داشتن بیمه اجتماعی ارائه دهید تا نشان دهد که در بدو ورودتان به یونان می توانید اعضای خانواده خود را تحت پوشش قرار دهید. بعلاوه باید یک اظهارنامه مالیاتی ارائه دهید تا اثبات کند شما درآمد کافی برای اسکان و نگهداری از اعضای خانواده خود در یونان را دارید و اگر سرمایه گذار اقدام به خرید ملک در یونان کرده باشد اینکار برایش آسان تر خواهد بود.

و نکته آخر اینکه اعضای خانواده می توانند برای اجازه اقامت همزمان با سرمایه‌گذار درخواست خود را ارسال کنند یا اینکه هر زمان که وارد یونان شدند درخواست خود را ارسال کنند. به والدین سرمایه گذار و سایر اعضای خانواده اجازه اقامت با مدت زمان مشابه خود سرمایه گذار داده می شود.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برای اخذ گلدن ویزای پرتغال باید چه شرایطی داشته باشم؟

 

برای اخذ گلدن ویزای پرتغال باید چه شرایطی داشته باشم؟

فرهنگ غنی، متنوع و مدیترانه ای، بازار امن و اقتصاد به سرعت در حال توسعه کشور پرتغال باعث شده که به مقصدی ایده آل برای زندگی، تجارت و تشکیل خانواده تبدیل شود از این رو طبیعتاً سالانه هزاران سرمایه گذار را به خود جذب می کند و آنها را تشویق به سرمایه گذاری می کند حال اگر این سرمایه گذاران از اتباع غیر اتحادیه اروپا باشند می توانند از طریق سرمایه گذاری در خاک این کشور، برای دریافت اقامت طلایی پرتغال درخواست دهند و دریافت این مجوز قابل گسترش و تعمیم به سایر اعضای خانواده سرمایه گذار می باشد یعنی می توانند خانواده خود را همراه داشته باشند که شامل: همسر یا شریک زندگی، فرزندان وابسته و، والدین وابسته می باشد.

اعتبار اولیه مجوز اقامت طلایی پرتغال 2 سال است وبعد از آن تا زمان حفظ سرمایه گذاری قابل تمدید است طبق قانون پرتغال متقاضیانی که حداقل 5 سال دارای مجوز اقامت قانونی پرتغال می باشند می توانند برای اخذ اقامت دائم پرتغال و متعاقباً تابعیت و شهروندی پرتغال درخواست دهند.

حالا تنها سوالی که ممکن است برای شما به عنوان سرمایه گذار پیش آید این است برای اخذ گلدن ویزای پرتغال باید چه شرایطی داشته باشیم؟

در ابتدا متقاضیان برای واجد شرایط شدن جهت اخذ اقامت طلایی پرتغال باید:

فاقد سوابق کیفری باشند.

با ویزای شنگن معتبر وارد پرتغال شده باشند.

اموال شما نباید در قلمرو اتحادیه اروپا مسدود شود.

سپس سرمایه گذاری مشروط در پرتغال را انجام دهید وگزینه های سرمایه گذاری در پرتغال عبارتند از:

انتقال سرمایه حداقل 1و نیم میلیون یورو به پرتغال؛

ایجاد حداقل 10 موقعیت شغلی در پرتغال؛

حداقل 500 هزار یورو برای خرید املاک و مستغلات در پرتغال یا 400 هزار یورو در مناطق کم تراکم.

خرید املاک و مستغلات در مناطق بازسازی شهری پرتغال با حداقل 30 سال قدمت به ارزش حداقل 350 هزار یورو، و یا 280 هزار یورو برای همان سرمایه گذاری در یک منطقه کم تراکم.

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در فعالیت های تحقیقاتی متمرکز بر علم یا فناوری در پرتغال

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو برای تقویت سهام یک شرکت یا تاسیس یک شرکت موجود برای ایجاد یا حفظ حداقل 5 شغل تمام وقت.

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در یک صندوق سرمایه گذاری واجد شرایط

سرمایه گذاری حداقل 250 هزار یورو در هنر، فرهنگ و میراث پرتغال

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

آیا با دریافت اقامت تمکن مالی یونان، اجازه کاربرای متقاضی در این کشور وجود دارد؟

 

آیا با دریافت اقامت تمکن مالی یونان، اجازه کاربرای متقاضی در این کشور وجود دارد؟

ویزای اقامت تمکن مالی یونان/ FIP برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا اعمال می شود که از امکانات مالی، از طریق درآمد ثابت سالانه یا پس انداز کافی، برای پوشش هزینه های زندگی خود در طول اقامت خود برخوردار باشند. برای واجد شرایط بودن برای ویزای تمکن مالی باید نشان دهید که در طول اقامت خود در این کشور، باری بر دوش دولت یونان نخواهید بود که دو راه برای واجد شرایط بودن وجود دارد:

بر اساس درآمد غیرفعال ثابت و پایدار درخواست دهید.

مبلغ واجد شرایط برای اقامت تمکن مالی یونان حداقل 2000 یورو در ماه تعیین شده است و از آنجایی که میتوانید با اعضای خانواده خود همراه شوید باید منابع مالی کافی به ازای هر یک از اعضای خانواده که با شما به یونان می آیند داشته باشید که به ازای همسر 20 درصد و برای هر فرزند 15 درصد به 2000 هزار یورو اضافه می شود.

بر اساس پس انداز درخواست دهید.

اگر درآمد ثابتی ندارید و واجد شرایط نیست، می توانید بر اساس پس انداز درخواست دهید که باید مبلغ 48 هزار یورو پس انداز در دسترس داشته باشید. و همانطور که گفتیم و به ازای همسر 20 درصد و برای هر فرزند 15 درصد به این مبلغ اصلی اضافه می شود و هرچه وجوه بیشتری در حساب بانکی خود داشته باشید، و منابع درآمد شما قوی تر و پایدارتر باشد، شانس بیشتری برای تایید خواهید داشت.

و نکته ی قابل توجه ایی که در این خصوص وجود دارد این است که اگر بر اساس پس انداز خود درخواست اقامت تمکن مالی یونان می دهید، باید این پس انداز خود را به یک بانک ملی یونانی انتقال دهید بعلاوه کل این مبلغ باید در طول مدت اقامت شما در این حساب باقی بماند.

به طور کلی مدت مجوز اقامت تمکن مالی یونان 2 سال است و هر 2 سال یکبار قابل تمدید است. دارندگان اقامت تمکن مالی یونان به طور مستقیم اجازه دسترسی به بازار کار و هر گونه تجارت یا فعالیت اقتصادی مستقل در یونان را ندارند حتی اجازه ندارید برای یک کارفرمای یونانی هم کار کنید. در اصل، دولت یونان از متقاضیان انتظار دارد که بدون نیاز به کار کردن یا حتی انجام سرمایه گذاری در یونان، بتوانند در طول اقامتشان از خود و  اعضای خانواده تحت تکفل خود حمایت کنند. البته شما مجاز به انجام تجارت و کار از راه دور هستید و حتی کار از راه دور برای یک کارفرمای خارج از یونان یا از داخل یونان می توانید به مشتریان دریایی خدمت رسانی کنید که به طور رسمی در یونان مجاز است.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مدارک درخواست ویزای طلایی پرتغال به چه زبانی باید ترجمه شوند؟

 

مدارک درخواست ویزای طلایی پرتغال به چه زبانی باید ترجمه شوند؟

دولت پرتغال برای اتباع غیر اتحادیه اروپا که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند برنامه اقامت طلایی پرتغال را در نظر گرفته است این مجوز در ابتدا 2 سال اعتبار دارد و قابل تمدید می باشد و شرط حضور آن در خاک پرتغال تنها 7 روز در سال است و پس از 5 سال اقامت هم، امکان اخذ شهروندی پرتغال نیز وجود دارد.

اما قبل از هر چیزی و در وهله ی اول برای دریافت این مجوز اقامت باید مدارک مربوط به سرمایه گذاری خود را به مقامات مربوطه ارائه دهید تا واجد شرایط اخذ اقامت طلایی پرتغال شوید. و این مدارک به نوع سرمایه گذاری شما بستگی دارد لذا بر این اساس باید مدارک را ارسال کنید. مدارک درخواست عبارتند از:

داشتن پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار

 2 قطعه عکس در اندازه پاسپورت،

داشتن بیمه درمانی معتبر برای پرتغال و ارائه گواهی آن یا در سیستم بهداشت ملی در پرتغال ثبت نام کنید.

ارائه گواهی عدم سوء پیشینه خود از هر کشوری که بیشتر از 1سال در آنجا زندگی کرده اید و این گواهی باید در3 ماه گذشته صادر شده باشد.

بیانیه سوگند که اثبات کند شما حداقل 5 سال سرمایه گذاری خود را حفظ می کنید.

اگر ملکی خریداری کرده اید باید:

سند ملک یا قرارداد آن را ارائه دهید.

باید ثابت کنید که دارایی خود را به یک موسسه مالی در پرتغال انتقال داده اید.

گواهی ثبت ملک یا زمین که مالکیت شما را بر آن ثابت کند.

اگر برای یک ملک در منطقه بازسازی شهری سرمایه گذاری کرده اید:

باید توسط نهاد مربوطه، سندی ارائه دهید که اثبات کند که ملک در منطقه بازسازی است.

اگر انتقال سرمایه حداقل 1.5 میلیون یورو انجام داده اید:

دریافت یک اظهارنامه بانکی مبتنی بر اثبات وجود سپرده.

اگر حداقل ده شغل جدید ایجاد کرده اید:

دریافت اظهارنامه از یک بانک ثبت شده در پرتغال که اثبات کند سپرده مورد نیاز خود را انجام داده اید.

برای هر کارمند ارائه قراردادهای کاری ضروری است.

استخراج از ثبت شرکت ها (فقط در صورتی که سهامدار یک شرکت باشید).

اگر در هنر سرمایه گذاری کرده اید:

اظهارنامه ای از یک بانک ثبت شده در پرتغال که ثابت می کند سپرده مورد نیاز را انجام داده اید.

اگر در فعالیت های تحقیقاتی سرمایه گذاری کرده اید:

اظهارنامه ای از یک بانک ثبت شده در پرتغال که ثابت می کند سپرده مورد نیاز را انجام داده اید.

اعلامیه مؤسسه تحقیقاتی علمی دولتی یا خصوصی که در آن سرمایه گذاری کرده اید مبنی بر وجود سرمایه گذاری شما.

*مهم ترین کاری که پس از جمع آوری تمامی مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزای طلایی پرتغال باقی می ماند این است که حتماً باید تمام این مدارک توسط یک مترجم معتبر، به پرتغالی و یا انگلیسی ترجمه شود پس از آن باید توسط کنسولگری پرتغالی یا یک دفتر اسناد رسمی قانونی شود. و در انتها باید توجه داشته باشید که تمامی این مدارک همیشه مورد نیاز خواهند بود خصوصاً هنگام تمدید ویزای طلایی پرتغال.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

بررسی میزان قیمت خانه در یونان در مناطق مختلف

 

بررسی میزان قیمت خانه در یونان در مناطق مختلف

برای افرادی که به دنبال اخذ اقامت یونان برای خود وخانواده شان هستند، خرید ملک در یونان گزینه ی بسیار محبوبی تلقی می شود زیرا از این طریق علاوه بر اخذ اقامت طلایی یونان می توانند برای اقامت دائم یونان و شهروندی اقدام کنند. پس از اخذ پاسپورت یونان دیگر شهروند اروپا محسوب می شوند و می توانند از مزایای کامل اتحادیه اروپا بهره مند شوند. بنابراین اگر رویای خرید خانه یا یک آپارتمان در یونان را دارید، و میخواهید شانس خود را با کسری از هزینه امتحان کنید هم اکنون بهترین زمان جهت اقدام برای خرید است. زیرا قیمت املاک یونانی در میان کشورهای اروپایی مقرون به صرفه تر است اما نباید فراموش کنید که هر سال این قیمت ها در حال افزایش می باشد و مهمتر از همه اینکه نرخ ارز همیشه در حال حرکت است. به هر حال ما قصد داریم در این مقاله، به بررسی میزان قیمت خانه در یونان در مناطق مختلف آن بپردازیم تا با بالاترین، پایین ترین و متوسط ​​قیمت های خرید ملک در محبوب ترین مناطق یونان آشنا شوید؛ لذا در وهله ی اول جهت خرید ملک در یونان، باید از قیمت های خرید آگاهی داشته باشید تا متناسب با بودجه ی خود تصمیم گیری درستی داشته باشید اما اگر بخواهیم نگاه دقیق تری به این موضوع داشته باشیم باید بگوئیم قیمت خانه ها در یونان مانند هر جای دنیا بستگی زیادی به مکان، زیرساخت خانه، نزدیکی آن به دریا و دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی دارد از این رو می خواهیم قیمت تقریبی خانه در برخی از شهرها و جزیره های معروف یونان را مورد بررسی قرار دهیم.

قیمت هر متر مربع خانه در آتن

مکان

کمترین قیمت

متوسط قیمت

بالاترین قیمت

مرکزشهر

1.500یورو

1.922یورو

3000یورو

خارج از شهر

1.300یورو

2000یورو

3000یورو

 

قیمت هر متر مربع خانه در کورفو

مکان

کمترین قیمت

متوسط قیمت

بالاترین قیمت

مرکزشهر

1000یورو

1.540یورو

3.500یورو

خارج از شهر

800یورو

1.240یورو

2000یورو

 

قیمت هر متر مربع خانه در تسالونیکی

مکان

کمترین قیمت

متوسط قیمت

بالاترین قیمت

مرکزشهر

1.500یورو

1.872یورو

2.500یورو

خارج از شهر

900یورو

1.405یورو

2000یورو

 

قیمت هر متر مربع خانه در سانتورینی

مکان

کمترین قیمت

متوسط قیمت

بالاترین قیمت

مرکزشهر

3000یورو

4.500یورو

6000یورو

خارج از شهر

2000یورو

3000یورو

4000یورو

 

کرت/Crete هم یکی دیگر از جزیره های محبوب یونان است که سالانه گردشگران زیادی از آن بازدید می کنند؛ قیمت آپارتمان در جزیره کرت از 80 هزار یورو شروع می شود تا میانگین قیمت برای ویلاهای ساحلی 350 هزار یورو و حتی بیشتر است.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

فواید اخذ اقامت خود حمایتی یونان

 

فواید اخذ اقامت خود حمایتی یونان

اقمت تمکن مالی یونان یک اقامت 2 ساله قابل تمدید است که برای اتباع غیر اتحادیه اروپا که بدون نیاز به کار کردن می توانند از خود خانواده شان حمایت کنند، درنظر گرفته شده است.

اقامت تمکن مالی یونان مزایای بسیاری به همراه دارد که باعث تشویق افراد می شود که به برخی از آنها در این راهنما اشاره کرده ایم از جمله:

متقاضیانی که از اتباع غیر اتحادیه اروپا هستند، جهت اخذ اقامت تمکن مالی یونان به سرمایه گذاری نیاز ندارند و حتی آنها را ملزم به خرید ملک در یونان نمی کند.

دارندگان مجوز اقامت تمکن مالی یونان می توانند از دسترسی بدون ویزا به سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا حداکثر تا 90 روز لذت ببرند.

اقامت تمکن مالی یونان یک فرآیند سریع و بدون دردسر است.

هیچ شرط اقامت برای زندگی در یونان وجود ندارد فقط گذراندن 6 ماه در سال در یونان برای تمدید اقامت شما الزامی است.

همچنین اقامت تمکن مالی یونان به شما این امکان را می دهد که همسر و فرزندان زیر سن قانونی واجد شرایط خود را به یونان بیاورید البته مشروط به خودکفایی مالی.

اتباع غیر اتحادیه اروپا/منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس بالای 18سال می توانند برای برنامه اقامت تمکن مالی یونان درخواست دهند و حداکثر سن قطعی هم وجود ندارد.

برای درخواست اقامت تمکن مالی یونان نیازی به تسلط به زبان یونانی، مهارت یا مدرک تحصیلی خاصی نیاز ندارید البته تا زمانی که بتوانید شرایط مالی برنامه را برآورده کنید.

هزینه زندگی در یونان نسبت به سایر اروپا یکی از پایین‌ترین هزینه‌های زندگی در اروپا است.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برای اخذ گلدن ویزای پرتغال از چه روش سرمایه‌گذاری باید اقدام کرد؟

 

برای اخذ گلدن ویزای پرتغال از چه روش سرمایه‌گذاری باید اقدام کرد؟

اقامت طلایی پرتغال یک اقامت 5 ساله قابل تمدید است که دولت پرتغال برای جذب سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا در نظر گرفته است و برای واجد شرایط شدن جهت اخذ گلدن ویرای پرتغال یا همان اقامت طلایی پرتغال باید یکی از سرمایه گذاری های زیر را انجام دهید:

خرید املاک و مستغلات به ارزش حداقل 500 هزار یورو.

اگر ملک در منطقه کم تراکم پرتغال باشد، این مبلغ به 400 هزار یورو کاهش می یابد. *(نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این است خرید املاک و مستغلات در لیسبون، پورتو، آلگاروه، ستوبال یا مناطق ساحلی پر طرفدار، شما را واجد شرایط دریافت گلدن ویزای پرتغال نخواهد کرد.)؛ و در صورتیکه ملک بالای 30 سال قدمت داشته باشد و در منطقه بازسازی شهری پرتغال واقع شده باشد این مبلغ به 350 هزار یورو هم کاهش می یابد و جالب تر اینکه علاوه بر این ها اگر ملک در منطقه کم تراکم هم باشد، مبلغ واجد شرایط به 280 هزار یورو هم کاهش می یابد. فقط در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری شما باید توسط SEF (خدمات مهاجرت و مرز پرتغال) واجد شرایط باشد تا بتوانید برای اقامت طلایی پرتغال اقدام کنید.

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در یک صندوق سرمایه گذاری واجد شرایط

انتقال حداقل 1.5 میلیون یورو به حساب بانکی پرتغال.

ایجاد حداقل ده شغل جدید برای شهروندان پرتغالی

تأمین سرمایه یا سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو برای فعالیت های تحقیقاتی در زمینه علم یا فناوری در موسسات تحقیقاتی علمی

سرمایه گذاری حداقل 250هزار یورو برای حفظ و بازسازی میراث یا هنر ملی پرتغال

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

صفحه قبل 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 صفحه بعد