x تبلیغات
saheleaftab2022

خرید یا اجاره ملک در اسپانیا؟

 خرید یا اجاره ملک در اسپانیا؟

 

مقدمه

آیا با چگونگی خرید ملک در اسپانیا آشنا هستید؟ آیا می دانید به چه صورت می توان در کشور اسپانیا ملکی خریداری کرد؟ آیا با اجاره ملک در کشور اسپانیا نیز می توان اقامت این کشور را دریافت کرد؟ اگر سوال های بی جواب زیادی در ذهن خود دارید، پیشنهاد می کنیم با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

بسیاری از مردم به دلیل شرایط نا آرامی که در کشور حاکم است به دنبال مهاجرت به سایر کشورها هستند. کشور اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی با آب و هوای مدیترانه ای به حساب می آید. این کشور به دلیل امکانات بی نظیری که در اختیار شهروندان خود قرار داده است به یکی از کشورهای مهاجر پذیر دنیا تبدیل شده است.

برای این که بتوان در کشور اسپانیا حضور داشت نیاز به اخذ ویزا و روادید وجود دارد. برای دریافت ویزای کشور اسپانیا راه های مختلفی وجود دارد. یکی از راه های بی دردسر و البته مطمئن برای اخذ ویزای اسپانیا خرید ملک در این کشور است. با خرید ملک در اسپانیا،  دولت این کشور به فرد و اعضای خانواده اش ویزا می دهد. البته برای خرید ملک در کشور اسپانیا نیاز است تا به یک سری از قوانین و چارچوب ها توجه شود.

بسیاری از افراد که تمکن مالی لازم را ندارند، ممکن است این سوال برایشان به وجود آید که آیا با اجاره ملک در این کشور نیز می توان ویزای کشور اسپانیا را دریافت کرد؟ برای دانستن پاسخ سوال خود قسمت بعدی مقاله را به دقت مطالعه نمایید.

 

آیا با اجاره ملک در اسپانیا می توان ویزا دریافت کرد؟

جواب این سوال خیر است. با اجاره ملک در اسپانیا دولت این کشور ملزم به صادر کردن ویزا برای شما و اعضای خانواده تان نمی باشد. موضوع تمکن مالی برای دولت اسپانیا بسیار مهم است. از این رو دولت این کشور تنها به افرادی که تمکن مالی لازم را دارند ویزا اعطا می نماید. در صورتی که فرد یک ملک به ارزش حداقل 500 هزار یورو در این کشور خریداری نماید، می تواند برای اخذ ویزای خود قدم بردارد.

برای این که کار اخذ ویزا و همچنین خرید ملک در این کشور به خوبی طی شود، نیاز است تا با افراد کار بلد و حرفه ای در این زمینه مشورت داشته باشید.

بهتر است برای دریافت اطلاعات بیشتر برای خرید ملک در اسپانیا و گرفتن بهترین نتیجه حتماً با افراد آگاه در این زمینه مشورت داشته باشید تا کارهای اقامت شما با سرعت بیشتری با مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت ساحل آفتاب انجام شود.

 

 

شرایط اخذ اقامت اروپا

 

 

شرایط اخذ اقامت اروپا

بسیاری از مهاجران به اروپا مهاجرت می کنند تا از رفاه، خدمات عالی و فرصت های بسیاری از جمله: دسترسی به پیشرفته ترین سیستم بهداشتی و آموزشی برخوردار شوند؛ زیرا اروپا استاندارد زندگی بسیار بالایی دارد و دارای ثبات و امنیت است.

بزرگترین مزیت اقامت در اتحادیه اروپا این است که می توانید بعد از 5 سال اقامت دائم اروپا را دریافت کنید و از فرصت کار و زندگی در هر یک از 26 کشور عضو اتحادیه اروپا بهره مند شوید و سفر بدون ویزا به بسیاری از حوزه های قضایی دیگر را فراهم می کند. و یکی از بهترین مسیرها برای دریافت پاسپورت و شهروندی کامل در اروپا است.

اخذ اقامت اروپا در هر کشوری از اتحادیه اروپا، بسته به نوع درخواست اقامت شرایط متفاوتی دارد و از آنجایی که برنامه های اقامت طولانی مدت در اتحادیه اروپا گسترش یافته است، دولت الزامات جدیدی را برای واجد شرایط بودن افرادی که مایل به اخذ اقامت اروپا هستند، در نظر گرفته است با این حال برخی شرایط اخذ اقامت اروپا به صورت عمومی در همه ی برنامه های اقامت اروپا وجود دارد که عبارتند از:

-         متقاضیان باید از اتباع غیر اتحادیه اروپا (EU) و منطقه غیر اقتصادی اروپا (EEA) و غیر سوئیسی باشند.

-         داشتن پاسپورت معتبر

-         داشتن یک عکس در اندازه پاسپورت که مطابق با استانداردهای عکس شینگن گرفته شده است

-         گواهی که تاریخ ورود به کشور مورد نظر را نشان می دهد

-         داشتن بیمه درمانی اعم از خصوصی یا دولتی و ارائه اسناد آن

-         داشتن درک اولیه زبان رسمی کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارید و شناخت سیستم اجتماعی و حقوقی، از جمله آداب و رسوم اولیه کشورمورد نظر برای اقامت.

-         داشتن منابع مالی و فضای کافی زندگی برای متقاضی و هر وابسته تحت تکفل خود

-         مدرکی دال بر داشتن درآمد که شامل فیش حقوقی، صورت حساب بانکی یا قرارداد کاری می باشد.

-         مدارک اقامت در کشور میزبان مانند سند مالکیت خانه یا قرارداد اجاره، قبوض آب و برق که باید حداقل 5 سال در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا که در آن درخواست می دهید باشد.

 

کشور اسپانیا یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که دارای دریاها و سواحل خیره کننده در مدیترانه، آب و هوای بینظیر، پنجمین اقتصاد قوی و بزرگ در اتحادیه اروپا، تاریخ و فرهنگ غنی، و ... می باشد که دسترسی به تمامی این موارد با اخذ اقامت اسپانیا ممکن می شود و بعد از 5 سال زندگی به شرط اقامت حداقل 6 ماه در سال موفق به دریافت اقامت دائم اسپانیا و با 10 سال زندگی می توانید شهروندی اسپانیا را دریافت کنید.

 

برای دریافت مشاوره رایگان درباره اقامت اسپانیا می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 

معرفی خانه های 300 تا 500 هزار یورویی در اسپانیا

 

معرفی خانه های 300 تا 500 هزار یورویی در اسپانیا

 

مقدمه

آیا به فکر خرید ملک در اسپانیا هستید؟ آیا با خانه های 300 تا 500 هزار یورویی در اسپانیا آشنا هستید؟ اگر در زمره افرادی هستید که به فکر خرید ملک در اسپانیا هستید پیشنهاد می کنیم با ما در این مقاله همراه باشید. در این مقاله قصد داریم در مورد این موضوع صحبت کنیم.

اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی در دنیا می باشد که در جوار دریای مدیترانه قرار دارد. این کشور به سبب امکاناتی که در اختیار شهروندان خود قرار داده است، یکی از کشورهای ایده آل برای مهاجرت می باشد.

برای این که بتوان در کشور اسپانیا زندگی کرد، نیاز به دریافت ویزا وجود دارد. برای دریافت ویزای اسپانیا راه های مختلفی وجود دارد که در میان آن ها خرید ملک در اسپانیا می تواند یک راهی مطمئن برای دریافت ویزا باشد.

 

در چه شهرهایی از اسپانیا می توان اقدام به خرید ملک کرد؟

اگر سرمایه ای که برای خرید ملک در اسپانیا در نظر گرفته اید 100 هزار یورو است بهتر است به فکر ادامه زندگی در شهرهای ماربیا، مالاگا و همچنین شهرستان های اطراف شهر بارسلون باشید. از آن جایی که بودجه شما برای خرید ملک در اسپانیا محدود است ممکن است نتوانید مطابق با سلیقه خود اقدام به خرید ملک نمایید. پیشنهاد ما به شما این است که سرمایه و بودجه خود را برای خرید ملک در این کشور افزایش دهید.

در دو شهر مادرید و بارسلون که از شهرهای محبوب و البته توریست پذیر اسپانیا به حساب می آیند با سرمایه 200 هزار یورو می توانید صاحب یک آپارتمان در مرکز شهر با امکانات ویژه شوید. همان طور که می دانید متراژ و امکانات دو فاکتور مهمی هستند که می توانند بر روی قیمت خانه تاثیر بگذارند.

اگر دوست دارید تا صاحب خانه های ویلایی در اطراف شهر بارسلون شوید و یک زندگی ایده آل داشته باشید، پیشنهاد می کنیم سرمایه خود را به 250 هزار یورو افزایش دهید.

در این مقاله در مورد خانه های 300 تا 500 هزار یورویی در اسپانیا صحبت شد. از آن جایی که خرید ملک در این کشور امری تخصصی است، بهتر است در این راه با وکلای با تجربه در ارتباط باشید.

 

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 

خرید اقساطی ملک در اسپانیا امکان پذیر است؟

خرید اقساطی ملک در اسپانیا امکان پذیر است؟

 

مقدمه

آیا با نحوه خرید اقساطی ملک در اسپانیا آشنا هستید؟ آیا می دانید چطور باید اقدام به خرید ملک در این کشور نمایید؟ اگر در خصوص این موضوع اطلاعاتی را ندارید سایت درستی را برای کسب اطلاعات انتخاب کرده اید.

اسپانیا یکی از کشورهای مدیترانه ای دنیا محسوب می شود. این کشور به واسطه آب و هوای مطلوب، سطح زندگی بالا و... به یکی از کشورهای سطح یک اروپا تبدیل شده است که بسیاری از مردم دنیا آرزوی زندگی کردن و یا حتی کار در این کشور را دارند. برای زندگی کردن در این کشور نیاز به داشتن ویزا وجود دارد. راه های زیادی برای دریافت ویزای این کشور وجود دارد. خرید ملک در این کشور یکی از راه هایی است که به وسیله آن می توان ویزای اسپانیا را اخذ کرد.

از آنجایی که برای خرید ملک در این کشور نیاز به داشتن تمکن مالی وجود دارد، بسیاری از افراد ممکن است این امکان را نداشته باشند که به صورت نقدی اقدام به خرید ملک در اسپانیا نمایند. در این جاست که مردم رو به استفاده از راه حل دوم یعنی خرید اقساطی ملک در اسپانیا می آوردند. شاید برایتان این سوال به وجود آید که چطور می توان در این کشور اقدام به خرید ملک به صورت قسطی کرد. برای یافتن پاسخ سوال خود قسمت بعدی این مقاله را به دقت مطالعه نمایید.

 

 

شرایط خرید اقساطی ملک در اسپانیا چگونه است؟

دولت اسپانیا برای این که بتواند سرمایه گذاران خارجی را جذب نماید و به این صورت به نوعی خونی در رگ های اقتصاد کشورش تزریق نماید، برای افرادی که قصد خرید ملک به صورت اقساطی را دارند، شرایط ویژه ای در نظر می گیرد. افرادی که اقامت این کشور را ندارند، می توانند اقدام به دریافت وام برای خرید ملک در این کشور نمایند. در این صورت دولت اسپانیا برای افراد غیر اسپانیایی در حدود 60 الی 70 درصد مبلغ خانه را تحت عنوان وام پرداخت می نماید. در چنین شرایطی فرد تنها نیاز دارد تا تنها در حدود 30 الی 40 درصد مبلغ خانه را به علاوه هزینه های ناشی از پرداخت مالیات، پرداخت محضر و... را به صورت نقد پرداخت نماید. بعد از خرید ملک فرد وام گیرنده باید ماهیانه یک مبلغ مشخصی را به دولت این کشور پرداخت نماید. برای خرید ملک در اسپانیا نیاز است تا با وکلای با تجربه در ارتباط باشید.

بهتر است برای دریافت اطلاعات بیشتر برای خرید ملک در اسپانیا و گرفتن بهترین نتیجه حتماً با افراد آگاه در این زمینه مشورت داشته باشید تا کارهای اقامت شما با سرعت بیشتری با مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت ساحل آفتاب انجام شود.

فرآیند دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک چیست؟

 

فرآیند دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک چیست؟

 

مقدمه

آیا می دانید فرایند دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک چیست؟ آیا به فکر ادامه زندگی در اسپانیا هستید؟ اگر در دسته افرادی هستید که دوست دارید آینده زندگی، شغلی و یا تحصیلی خود را در کشور اسپانیا رقم بزنید، پیشنهاد می کنیم با ما در این مقاله همراه باشید. در این مقاله قصد داریم از 0 تا 100 در مورد این موضوع صحبت کنیم.

کشور اسپانیا از جمله کشورهایی محسوب می شود که در همسایگی دریای مدیترانه قرار دارد. این کشور به دلیل آب و هوای مدیترانه ای که دارد، این روزها به یکی از قطب های گردشگری دنیا تبدیل شده است. جاذبه های گردشگری، امکانات رفاهی و... از جمله مواردی است که باعث شده تا توجه بسیاری از افراد برای ادامه زندگی به سمت کشور اسپانیا جلب شود.

برای زندگی در کشور اسپانیا نیاز به دریافت ویزا وجود دارد. برای اخذ ویزای اسپانیا راه حل های متعددی وجود دارد. در میان این همه راه حل اما خرید ملک یک راه حل مطمئن برای دریافت ویزا به حساب می آید. در صورتی که بتوانید در این کشور ملکی را خریداری نمایید، دولت اسپانیا برای شما و اعضای خانواده تان ویزا صادر می نماید.

 

دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک

بسیاری از افراد این تصور اشتباه را دارند که خرید ملک در اسپانیا کاری راحت است و نیازی به کمک گرفتن از یک شخص ماهر در این زمینه وجود ندارد. اگر شما نیز این طور فکر می کنید بهتر است اصلا به سمت خرید ملک در این کشور نروید. خرید ملک در اسپانیا پیچ و خم های فراوانی دارد. همین موضوع باعث شده تا نیاز به کمک گرفتن از یک شخص ماهر و حرفه ای در این مسیر وجود داشته باشد.

برای خرید ملک در اسپانیا نیاز است تا یک ویزای توریستی سه ماهه گرفته و به این کشور سفر کنید. در این مدت زمان نیاز است تا دست به خرید یک ملک با حداقل ارزش 500.000 یورو بزنید. بعد از انتخاب و خرید این ملک باید در دفاتر اسناد رسمی این کشور حضور پیدا کنید و به معامله خرید خود رسمیت ببخشید. زمانی که این مرحله طی شد نیاز به گرفتن استعلام از اداره آب، برق، گاز و... می رسد. بعد از طی کردن این مراحل باید مدارک و مستندات لازم را به دولت اسپانیا ارائه دهید تا ویزای شما توسط کشور اسپانیا صادر شود.

برای دریافت مشاوره رایگان درباره اقامت اسپانیا می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 

 

 

روشهای اخذ اقامت اروپا

 

روشهای اخذ اقامت اروپا

اتباع غیر اتحادیه اروپا برای مهاجرت و اخذ اقامت اروپا باید دلایل خوبی داشته باشند و از آنجائیکه مسیرهای مختلفی برای اخذ اقامت اروپا وجود دارد و هر کدام از کشورهای اروپایی شرایط مربوط به خود را برای هر مسیر دارد، بنابراین برخی از متداول ترین روشهای اخذ اقامت اروپا عبارتند از:

 ازدواج با یک شهروندی از کشورهای اتحادیه اروپا، تحصیل در دانشگاه، راه اندازی کسب وکار یا داشتن یک پیشنهاد شغلی، افتتاح دفتر نمایندگی یک شرکت خارج از کشور یا یک پروژه تجاری نوآورانه و ثبت شرکت، از طریق تمکن مالی و بر اساس درآمد غیر فعال و ثابت و یا گزینه سرمایه گذاری که یکی از آسان ترین روشهای اخذ اقامت اروپا محسوب می شود؛ با توجه به اینکه اروپا برخی از بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری را در جهان دارد، سرمایه‌گذاران خارجی می‌توانند از این بازارهای سودآور، با رشد سریع استفاده کنند خصوصا بازار املاک.

 روی هم رفته با این مسیرها، می‌توان در اکثر نقاط اتحادیه اروپا اقامت کرد، جایی که می‌توان از استانداردهای بالای زندگی استفاده کرد و به هر کجای اتحادیه اروپا که مایل بود سفر کرد.

اتحادیه اروپا طیف وسیعی از مزایا را ارائه می‌دهد، و به هر زبانی که صحبت می کنید، مطمئنا از زندگی در اروپا لذت خواهید برد. بهترین مزیت اخذ اقامت دائم در اتحادیه اروپا این است که نیازی نیست آن را تمدید کنید، یا بعد از یک دوره مجددا برای یکی دیگر درخواست دهید و اعضای خانواده شما می توانند برای پیوستن به شما در کشور درخواست دهند.

و از طرفی دیگر دارندگان اجازه اقامت دائم اتحادیه اروپا می توانند تقریبا به هر کشور اتحادیه اروپا مهاجرت کنند و حق زندگی، تحصیل، کار و یا تجارت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا را داشته باشند و ازمراقبت های بهداشتی در مراکز و بیمارستان های اروپایی همچنین دسترسی به مزایای اجتماعی و آموزش با کیفیت بالا در هر کشور اتحادیه اروپا بهره مند شوند. بعلاوه شرایط انعطاف پذیرتری در بخش مالیاتی، گرفتن وام و افتتاح حساب دارید.

شهروندان غیر اتحادیه اروپا، با اخذ اقامت اسپانیا موفق به اخذ اقامت اروپا خواهند شد؛ کشور اسپانیا یکی از بهترین کشورهای اتحادیه اروپا است که دارای استانداردهای بالایی است زیرا این کشور در اتحادیه اروپا پنجمین اقتصاد بزرگ و در منطقه یورو چهارمین اقتصاد بزرگ محسوب می شود.

اسپانیا یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که با اخذ اقامت اسپانیا شما می توانید به شرط اقامت حداقل 6 ماه در سال به مدت 5 سال، اقامت دائم اروپا را دریافت کنید و پس از 10 سال شهروندی اسپانیا را دریافت کنید.

اخذ اقامت دائم اسپانیا، به شما اجازه می‌دهد بدون محدودیت در اسپانیا یا یکی دیگر از کشورهای اتحادیه اروپا به طور نامحدود زندگی کنید و اقامت دائم اروپا را دریافت کنید.

مسیرهای مختلفی برای اخذ اقامت اسپانیا وجود دارد و هر کدام از این مسیرها شرایط مربوط به خود را دارد که به طور خلاصه برخی از متداول ترین مسیرها را در جدول زیر برایتان شرح داده ایم.

 

روشهای اخذ اقامت اسپانیا

نوع اقامت

شرایط

اقامت تمکن مالی اسپانیا

داشتن درآمد ثابت ماهانه 2400 یورو

اقامت سرمایه گذاری اسپانیا

سرمایه گذاری در اسپانیا حداقل 500 هزار یورو

اقامت تحصیلی اسپانیا

پذیرش در یکی از دانشگاه ها یا مراکز آموزشی مجاز اسپانیا

اقامت کاری اسپانیا

داشتن یک پیشنهاد شغلی از طرف یک کارفرمای اسپانیایی یا خوداشتغالی برای راه اندازی یک کسب وکار

 

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

نکاتی که هنگام خرید ملک در اسپانیا باید بدانید

 

مقدمه

آیا با نکاتی که هنگام خرید ملک در اسپانیا باید در ارتباط با آن اطلاعاتی را داشته باشید، آشنا هستید؟ آیا می دانید به هنگام خرید ملک در اسپانیا باید چه قوانینی را رعایت کنید؟ اگر در دسته افرادی هستید که به فکر رقم زدن آینده خود در کشور اسپانیا هستید، پیشنهاد می کنیم با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید. در این مقاله قصد داریم از 0 تا 100 در مورد این موضوع صحبت کنیم.

اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی دنیا به حساب می آید که بسیاری از افراد به دنبال ادامه زندگی و یا تحصیل در این کشور هستند. برای این که بتوان ثانیه ای در کشور اسپانیا حضور داشت، نیاز به داشتن ویزا وجود دارد. برای دریافت ویزای اسپانیا راه حل های مختلفی وجود دارد که در میان همه آن ها خرید ملک در این کشور می تواند یک گزینه ایده آل باشد.

دولت اسپانیا به افرادی که تمکن مالی لازم را داشته باشند، در ابتدا ویزای یک ساله می دهد. خرید ملک در اسپانیا یکی از راه های اثبات داشتن تمکن مالی می باشد. در صورتی که فرد بتواند یک خانه مطابق با قوانین کشور اسپانیا خریداری نماید، بعد از گذشت 5 سال می تواند اقامت دائم این کشور را اخذ نماید.

 

قوانین خرید ملک در اسپانیا

بسیاری از افراد این تصور را به غلط دارند که با خرید هر ملکی در اسپانیا می توانند اقامت این کشور را دریافت کنند. برای این که دولت اسپانیا ملزم شود برای افراد ویزا صادر نماید، نیاز است تا شخص یک ملکی حداقل به ارزش 500.000 یورو در این کشور خریداری نماید. بعد از خرید ملک فرد باید تمامی مدارک و مستندات خود را برای بررسی در اختیار دولت اسپانیا قرار دهد.

در صورتی که خرید ملک در این کشور مطابق با قوانین و چارچوب ها صورت گرفته باشد، دولت اسپانیا در ابتدا یک ویزای یکساله و موقت به فرد خریدار و همچنین اعضای خانواده اش می دهد. بعد از گذشت 5 سال و در صورتی که شخص همچنان صاحب ملک در این کشور باشد، می تواند با طی کردن یک سری از مراحل اقامت دائم این کشور را دریافت نماید.

از آن جایی که خرید ملک در این کشور کمی پیچ و خم دارد، بهتر است در این راستا از افراد اهل فن و کاربلد کمک بگیرید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 

بررسی مراحل خرید ملک در اسپانیا

1-     عنوان اصلی محتوا:

بررسی مراحل خرید ملک در اسپانیا

2-     کلمه کلیدی اصلی

مراحل خرید ملک در اسپانیا

3-     کلمه کلیدی مرتبط

اسپانیا

4-     خلاصه محتوا (20 تا 30 کلمه)

در این مقاله از 0 تا 100 در مورد مراحل خرید ملک در اسپانیا و چگونگی انجام آن توضیحاتی را ارائه می دهیم.

 

مقدمه

آیا می دانید مراحل خرید ملک در اسپانیا چیست؟ آیا با شرایط خرید ملک در اسپانیا آشنا هستید؟ اگر به دنبال یافتن پاسخ سوالات خود هستید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید؛ چرا که قصد داریم تا در مورد مراحل خرید ملک در اسپانیا صحبت کنیم.

اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی دنیا به حساب می آید که هر روز سال میزبان تعداد زیادی از توریست ها می باشد. این کشور به دلیل شرایط آب و هوایی مطلوب و البته امکانات رفاهی بی نظیری که دارد، این روزها به یکی از مقاصد مهاجرتی افراد تبدیل شده است.

برای این که بتوان در کشور اسپانیا زندگی و یا کار کرد، نیاز به دریافت ویزا وجود دارد. دریافت ویزای اسپانیا خصوصا برای افرادی که ملیتی ایرانی دارند بسیار سخت می باشد. از همین رو افراد به دنبال پیدا کردن راه های مختلفی هستند تا به وسیله آن بتوانند ویزای این کشور را دریافت نمایند.

خرید ملک در اسپانیا یکی از راه های میان بر و البته راحت برای دریافت ویزا می باشد. با خرید ملک در این کشور می توان به راحتی ویزای اسپانیا را دریافت کرد.

 

چگونگی خرید ملک در اسپانیا

برای خرید ملک در اسپانیا نیاز است تا افراد مراحلی را طی نمایند. اولین نکته ای که نیاز است تا در ارتباط با آن صحبت کنیم این موضوع است که با خرید هر خانه ای دولت این کشور برای شما ویزا صادر نمی کند. خرید ملک در اسپانیا باید کاملا مطابق با قوانین این کشور صورت گیرد. مهم ترین موردی که برای خرید ملک در کشور اسپانیا به عنوان یک فرد خارجی احتیاج دارید، NIE می باشد. منظور از NIE شماره شناسایی اسپانیا است. برای خرید ملک در این کشور و انجام هر معامله ای نیاز به دریافت این کد وجود دارد. دریافت این کد کار چندان سختی نیست اما برای این که بتوانید بدون هیچ گونه دردسری این کد را دریافت کنید بهتر است تا با وکلای با تجربه در ارتباط باشید.

برای اخذ ویزای اسپانیا نیاز است تا ملکی به ارزش مادی حداقل 500.000 یورو را خریداری نمایید. البته ناگفته نماند ملک باید شرایط و امکانات لازم را برای زندگی داشته باشد. بعد از انتخاب و خرید ملک نوبت به ارائه مستندات می رسد. در این مرحله نیاز است تا مدارک خود را برای گرفتن ویزا به دولت این کشور تحویل دهید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 

اخذ اقامت اروپا با خرید ملک

 

اخذ اقامت اروپا با خرید ملک

شهروندان غیر اتحادیه اروپا و غیر منطقه اقتصادی اروپا و غیر سوئیسی که قصد دارند در اروپا زندگی کنند انواع مختلفی از مجوزهای اقامت و راه های دریافت آن وجود دارد، که جذاب ترین و سریعترین راه، اخذ اقامت اروپا با خرید ملک می باشد. شما می توانید با خرید ملک در بسیاری از کشورهای اروپایی اجازه اقامت اروپا را دریافت کنید. اجازه اقامت صادر شده توسط اتحادیه اروپا به شما این امکان را می دهد که بدون ویزا به سایر کشورهای اتحادیه اروپا سفر کنید. امکان زندگی و کار در هر نقطه از اروپا، دسترسی به بهترین کلینیک ها با تجهیزات پیشرفته، داشتن و افتتاح حساب بانکی در بانک های اروپایی و امکان آموزش و تحصیل با کیفیت مطابق با تمام استانداردهای مدرن را داشته باشید.

کشور اسپانیا یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که به علت پایین بودن قیمت ملک پتانسیل بالایی برای سرمایه گذاری و خرید ملک دارد لذا با اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک، می توان اقامت این کشور را بدست آورد و هیچ محدودیتی برای خرید ملک در اسپانیا وجود ندارد یعنی ملک می تواند تجاری، مسکونی یا زمین باشد، فقط خریداران باید بالای 18 سال باشند و از شهروندان غیر اتحادیه اروپا، غیر منطقه اقتصادی اروپا و غیر سوئیسی باشند که در 5 سال گذشته هیچگونه سابقه ی کیفری نداشته باشند.

نکات کلی خرید ملک در اسپانیا

حداقل مبلغ مورد نیاز جهت خرید ملک

500 هزار یورو

زمان دریافت اقامت دائم

5 سال

زمان دریافت شهروندی

10 سال

شرط حضور و اقامت فیزیکی جهت اخذ اقامت دائم و شهروندی اسپانیا

6 ماه در سال

 

با اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک می توانید تمامی اعضای خانواده تحت تکلف خود را به اسپانیا آورده و آنها هم اقامت خود را به سادگی دریافت کنند و در این کشور زندگی تحصیل و کار کنند.

در اکثر کشورهای اروپایی، انتظار می رود که ساکنان حداقل به مدت 5 سال در کشور میزبان بمانند، زبان، فرهنگ، تاریخ و سنت های ملی آن کشور را مطالعه کنند تا واجد شرایط دریافت اقامت دائمی خود باشند لذا در کشور اسپانیا هم پس از گذشت 5 سال به شرط حضور 6 ماه در سال می توانید برای اقامت اسپانیا و اخذ اقامت اروپا اقدام کنید. و نهایتا بعد از 10 سال برای شهروندی این کشور اقدام کنید. اخذ شهروندی به منزله ی شهروندی کامل اروپا می باشد.

کسب وضعیت شهروندی آخرین گام جهت اخذ اقامت اروپا با خرید ملک می باشد که در اکثر کشورهای اروپایی، برای دریافت شهروندی، انتظار می رود که تسلط روان به زبان ملی و آگاهی از تاریخ و فرهنگ ملی داشته باشید.

با اخذ اقامت اروپا با خرید ملک می توان به عنوان یک شهروند اتحادیه اروپا، در هر یک از 27 کشور اتحادیه اروپا مستقر شوید و همچنین از سفر بدون ویزا به مقاصد متعدد لذت ببرید همچنین از حقوقی مشابه با یک شهروند اروپایی برخوردار شوید.

با پشتیبانی متخصصان حقوقی شرکت ساحل آفتاب می‌توانید هنگام خرید ملک در اروپا، معامله خوبی را به داشته باشید، از هزینه‌های پنهان جلوگیری کنید، اجازه اقامت برای خود و خانواده‌تان را دریافت کنید و یک نقل مکان راحت به کشور رویایی خود را ترتیب دهید بنابراین برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

اخذ اقامت اروپا با سرمایه گذاری

 

اخذ اقامت اروپا با سرمایه گذاری

اگر قصد زندگی، تحصیل، کار، تجارت یا سرمایه گذاری در اروپا را دارید، می توانید برای اخذ اقامت اروپا با سرمایه گذاری اقدام کنید.

سریع ترین و ساده ترین راه برای مهاجرت به اروپا، درخواست اقامت از طریق سرمایه گذاری است که الزامات کمتری برای سرمایه گذار دارد مثلا بدون نیاز به ارائه مدرک تحصیلی یا مدارک حرفه ای می توانید موفق به اخذ اقامت اروپا با سرمایه گذاری شوید.

از جمله مزایایی که می توانید با اخذ اقامت اروپا با سرمایه گذاری بهره مند شوید عبارتند از:

-         می توانید بدون ویزا در منطقه شینگن سفر کنید.

-         دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت بالا.

-          تحصیل فرزندان شما در بهترین دانشگاه های جهان.

-         آسان بودن افتتاح حساب در یک بانک اروپایی و درخواست وام با نرخ بهره پایین.

-         ساکنان اروپا راحتر می توانند تجارت خود را در خارج از بازار داخلی توسعه دهند.

-         طبق قانون، پول سرمایه گذاری شده را می توانید پس از چند سال بازیابی کرد.

 

یکی از محبوب ترین کشورهایی که برنامه های سرمایه گذاری یا ویزای طلایی صادر می کنند اسپانیا است، زیرا حداقل شرط اقامت وجود ندارد. با اخذ اقامت اسپانیا و خرید ملک یا سرمایه گذاری کلان در اسپانیا واجد شرایط دریافت ویزای طلایی اروپا خواهید بود. ویزای طلایی یک راه آسان برای دریافت پاسپورت اتحادیه اروپا در ازای سرمایه گذاری است که در قالب یک مجوز اقامت موقت صادر می شود که می تواند به طور مداوم تا زمانی که سرمایه گذاری خود را حفظ کنید (یا تا زمانی که واجد شرایط اقامت دائم شوید) تمدید شود.

 

نگاه کلی به برنامه اخذ اقامت اسپانیا با سرمایه گذاری

حداقل سرمایه گذاری

500.000 € یورو

گزینه های سرمایه گذاری

بدهی عمومی اسپانیا، یا سرمایه گذاری شرکت و خرید ملک

مدت زمان نگهداری سرمایه

5 سال

 

برنامه شامل اعضای خانواده می شود     

بله

(همسر، والدین سالمند وابسته، فرزندان زیر 18 سال و بالای 18 سال که به دلیل شرایط سلامتی یا روانی وابسته هستند)

مدت زمان اخذ تابعیت

پس از 10 سال اقامت حداقل 6 ماه از سال

 

اگر تصمیم به زندگی در اسپانیا دارید، می توانید در عرض 5 سال اقامت دائم و در عرض 10 سال تابعیت و پاسپورت اتحادیه اروپا را دریافت کنید  اما به شرطی که حداقل 6 ماه از سال را در اسپانیا زندگی کنید، دانستن زبان و داشتن ارتباط با این کشور. پاسپورت اسپانیایی به دارنده این امکان دسترسی به بازار کار اتحادیه اروپا و دسترسی بدون ویزا به بیش از صد کشور را می دهد.

گزینه های سرمایه گذاری در کشور اسپانیا برای اقامت اسپانیا عبارتند از:خرید املاک و مستغلات (یک واحد یا چند واحد) در اسپانیا به ارزش حداقل 500هزار یورو، سرمایه گذاری در بدهی عمومی اسپانیا حداقل 2 میلیون یورو، با حداقل 1 میلیون یورو سهام یک شرکت را بخرید یا در یک بانک اسپانیایی سپرده گذاری کنید و یا سرمایه گذاری در یک کسب و کار جدید که به فناوری و نوآوری علمی کمک می کند و فرصت های شغلی را ارائه می دهد، همچنین تأثیر اجتماعی-اقتصادی مرتبطی در منطقه ای که کسب و کار در آن انجام می شود، دارد.

شرکت ساحل آفتاب طیف وسیعی از متخصصان را در اختیار دارند که در همه ی زمینه ها مشاوره ارائه می‌دهند. لذا برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

صفحه قبل 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 صفحه بعد