x تبلیغات
saheleaftab2022

اخذ اقامت اروپا با تمکن مالی

 

اخذ اقامت اروپا با تمکن مالی

اروپا استاندارد زندگی بسیار بالایی دارد و به کالاها و خدمات عالی دسترسی تقریباً تضمینی دارد. و در صورت نیاز شما یا وابستگانتان یک آینده ایمن در کنار ثبات و امنیت را از طریق برنامه های اجتماعی و کمک فراهم می کند. اروپا دارای بعضی از پیشرفته ترین سیستم های آموزشی است بنابراین کودکان می توانند به بهترین آموزش های حرفه ای دسترسی داشته باشند.

در حالی که راه های مختلفی برای اخذ اقامت اروپا وجود دارد. یکی از بهترین و ساده ترین مسیرها برای دریافت پاسپورت و شهروندی کامل یا مقیم شدن در کشور اتحادیه اروپا، اخذ اقامت تمکن مالی اسپانیا است. برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا که به دنبال اخذ اقامت اروپا و در نهایت شهروندی اتحادیه اروپا هستند، اقامت تمکن مالی راه خوبی برای شروع این سفر است.

اخذ اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی یک راه محبوب برای خارجیان غیر اتحادیه اروپا، جهت نقل مکان به این کشور هیجان انگیز اتحادیه اروپا است. احتمالاً کنجکاو هستید که در هنگام اقامت تمکن مالی اسپانیا چه کارهایی در این کشور می توانید انجام دهید و چه کاری نمی توانید انجام دهید. ما این جدول را ایجاد کرده ایم تا با اقامت تمکن مالی اسپانیا در یک نگاه آشنا شوید.

 

شرایط اخذ اقامت تمکن مالی اسپانیا

اجازه کار کردن در اسپانیا

ندارید

اعتبار اقامت اولیه

1 سال

جدول زمانی برای اقامت دائم

5 سال

جدول زمانی برای شهروندی اسپانیا

10 سال

شرایط اقامت فیزیکی

6 ماه در سال

نیاز به سرمایه گذاری کلان

ندارید

افرادی که می توان در برنامه گنجاند

همسر، والدین و فرزندان بالای 24 سال مجرد در صورت وابستگی

 

جهت اخذ اقامت اروپا با تمکن مالی اسپانیا، باید ثابت کنید که منابع درآمد ماهانه و ثابتی دارید که برای زندگی در اسپانیا کافی باشد به نحوی که بدون نیاز به کار کردن در اسپانیا بتوانید از پس مخارج خود و خانواده تحت حمایتتان برآیید و این منبع درآمد شما باید خارج از کشور اسپانیا بدست آید. بر اساس قانون در سال 2023، این درآمد باید ماهانه به ازای خود فرد 2400 یورو باشد و به ازای هر یک از اعضای خانواده تحت تکلف 600 یورو می باشد.

اخذ اقامت اروپا با تمکن مالی اسپانیا همچنین یک گزینه عالی برای بازنشستگان هم نیز محسوب می شود زیرا حقوق بازنشستگی برای درخواست اقامت اروپا واجد شرایط می باشد.

از جمله درآمد های غیر فعال واجد شرایط عبارتند از: درآمد حاصل از اجاره املاک یا سود حاصل از یک سرمایه گذاری یا پس انداز کافی برای مدت حداقل 1 سال که بتوانید در حین زندگی در اسپانیا به راحتی از خود حمایت کنید.

و پس از 5 سال زندگی مداوم در خاک اسپانیا (حداقل 6 ماه در سال)، شما واجد شرایط درخواست اقامت اسپانیا خواهید بود و نهایتا پس از 10 سال زندگی می توانید برای دریافت پاسپورت اسپانیا و اخذ شهروندی این کشور اقدام کنید از این رو شما می توانید شهروندی اروپا را هم بدست آورید.

 با اخذ اقامت اروپا با تمکن مالی، می‌توان در اکثر مناطق اتحادیه اروپا اقامت کرد و از استانداردهای بالای زندگی استفاده کرد و به هر کجای اتحادیه اروپا که مایل بود سفر کرد.

همانطور که گفتیم بزرگترین مزیت اخذ اقامت اروپا این است که فرصت زندگی، کار و تحصیل در هر یک از 26 کشور عضو اتحادیه اروپا بعلاوه ی جابجایی آزاد و سفر بدون ویزا به این مناطق را فراهم می کند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 

هزینه اخذ اقامت در اسپانیا

 

هزینه اخذ اقامت در اسپانیا

در این مقاله قصد داریم هزینه اخذ اقامت در اسپانیا را به طور خلاصه توضیح دهیم پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

همواره اخذ اقامت اسپانیا هزینه هایی را به همراه دارد که باید هنگام مهاجرت به این کشور آنها را در نظر داشت. در اینجا ما هزینه‌های احتمالی و مواردی را که باید از آن‌ها آگاه باشید را به طور مختصر توضیح می دهیم.

به طور کلی هزینه اخذ اقامت در اسپانیا شامل:

-         هزینه درخواست ویزا است که بستگی به نوع ویزای درخواستی شما دارد.

-         هزینه بیمه درمانی خصوصی یا عمومی

-         هزینه پرواز به اسپانیا

-         هزینه ترجمه مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت در اسپانیا

-         تمکن مالی و بودجه کافی برای حمایت از خود حین اقامت در اسپانیا

هنگام درخواست ویزای اسپانیا، باید هزینه ویزای اسپانیا که بسته به سن متقاضی، نوع ویزای مورد نظر خود که درخواست می کنید و چند فاکتور دیگر، پرداخت شود. علاوه بر هزینه ویزا باید هزینه ای را نیز به مرکز درخواست ویزا جهت رسیدگی به درخواست ویزا بپردازید و رسید را همراه با درخواست خود به سفارت اسپانیا ارائه دهید.

 

هزینه کلی ویزای اسپانیا

سن

هزینه ویزا

هزینه ثبت درخواست

بزرگسالان بالای 12 سال

80 یورو

15.45 یورو

کودکان 6 تا 12 سال

40 یورو

15.45 یورو

کودکان زیر 6 سال

از هزینه معاف هستند

از هزینه معاف هستند

 

اخذ اقامت اسپانیا از مسیرهای مختلفی امکان پذیر است که هزینه اخذ اقامت در اسپانیا با توجه به نوع اقامت درخواستی و شرایط شما متفاوت می باشد و هر کدام علاوه بر پرداخت هزینه ویزا هزینه های مربوط به خود را دارند که بیشتر از هزینه های ویزای کوتاه مدت است.

همانطور که پیش تر اشاره کردیم یکی از هزینه ها، تمکن مالی و داشتن بودجه کافی برای تامین هزینه های اقامت و امرار معاش در طول اقامت و بازگشت به کشور متقاضی است. که به طور کلی شما برای اخذ اقامت کاری و تحصیلی اسپانیا، به حداقل ماهانه 100% ازIPREM  نیاز دارید که تقریباً 600 یورو در ماه می باشد. بنابراین، اگر برای اقامت در اسپانیا به مدت 1 سال درخواست می دهید، حداقل به 7200 یورو در حساب بانکی خود نیاز دارید. به جز در مواردی که برای اخذ اقامت تمکن مالی اسپانیا و اقامت سرمایه گذاری اسپانیا درخواست می دهید که در این صورت برای اخذ اقامت تمکن مالی اسپانیا به 400% از IPREM یعنی 2400 یورو ماهانه نیاز دارید.

از طرفی برای اخذ اقامت سرمایه گذاری اسپانیا به حداقل 500 هزار یورو جهت سرمایه گذاری در املاک اسپانیا و یا خرید ملک نیاز دارید یا سپرده گذاری حداقل 1 میلیون یورو در یک بانک یا موسسه مالی اسپانیایی، سرمایه گذاری حداقل 1 میلیون یورویی در سهام شرکت های اسپانیایی، سرمایه گذاری حداقل 2 میلیون یورو در بدهی عمومی اسپانیا.

البته سرمایه گذاری در اسپانیا خود شامل هزینه های دیگری می شود به عنوان مثال : پرداخت مالیات در اسپانیا، هزینه ثبت سند، هزینه وکیل، هزینه تمبر و ...

داشتن یک بیمه درمانی خصوصی یا عمومی هم جزو هزینه اخذ اقامت در اسپانیا محسوب می شود. بیمه درمانی شما باید مجاز به فعالیت در اسپانیا باشد یا با یک نهاد بیمه ی مجاز در اسپانیا، قرارداد داشته باشد. و تمام خطرات بیمه شده توسط سیستم بهداشت عمومی اسپانیا را پوشش دهد.

هزینه ترجمه مدارک و قانونی کردن آن هم شامل هزینه اخذ اقامت در اسپانیا است زیرا تمامی مدارک شما باید با ترجمه رسمی به اسپانیایی توسط مراکز مورد تائید ارائه شوند و قانونی باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مزایا و معایب اقامت از طریق خرید ملک در یونان چیست؟

 

1-     عنوان اصلی محتوا:

مزایا و معایب اقامت از طریق خرید ملک در یونان چیست؟

2-     کلمه کلیدی اصلی

خرید ملک در یونان

3-     کلمه کلیدی مرتبط

یونان

4-     خلاصه محتوا (20 تا 30 کلمه)

در این مقاله قصد داریم از  تا 0 تا 100 در مورد مزایا و معایب خرید ملک در یونان صحبت کنیم.

 

مقدمه

آیا می دانید مزایا و معایب اقامت از طریق خرید ملک در یونان چیست؟ آیا به دنبال دریافت اقامت یونان از طریق خرید ملک در این کشور هستید؟ اگر به دنبال پیدا کردن پاسخ سوالات خود هستید ما را تا انتهای مقاله همراهی نمایید. در این مطلب می خواهیم در مورد تمامی مزایا و معایب خرید ملک در یونان صحبت کنیم.

شاید این روزها کم تر کسی وجود داشته باشد که هیچ علاقه ای به ادامه زندگی در کشورهای اروپایی نداشته باشد. یونان را می توان یکی از کشورهای اروپایی و همسایه کشور ترکیه دانست که سالیانه بسیاری از افراد به آن جا برای ادامه تحصیل، کار و... مراجعه می کنند. برای ورود به یک کشوری نیاز به دریافت ویزا وجود دارد و بدون داشتن ویزا نمی توان برای حتی یک ثانیه نیز در خاک کشور یونان ماند. با توجه به قوانین مهاجرتی، روش های بسیاری برای مهاجرت به کشور یونان وجود دارد. در این میان، افرادی که تمکن مالی را دارند با پیدا کردن یک راه میان بر به نام خرید ملک به دنبال دریافت ویزای خود هستند.

اکثر وکلای مهاجرت نیز بر این موضوع اتفاق نظر دارند که با خرید ملک به راحتی می توان ویزای کشور یونان را دریافت کرد اما آیا با مزایا و معایب این روش مهاجرتی آشنا هستید؟

 

مزایا و معایب خرید ملک در یونان

از مهم ترین مزیت های دریافت ویزای یونان با خرید ملک می توان به این موضوع اشاره کرد که فرد به راحتی و بلافاصله بعد از خرید ملک می تواند ویزای خود را از دولت یونان دریافت نماید. البته خرید ملک در یونان یک سری قوانین خاص خود را دارد که باید طبق آن ها عمل کرد.

از دیگر مزیت های دریافت ویزا از این طریق را می توان در این دانست که فرد با داشتن ویزا می تواند به تمامی کشورهای عضو شنگن بدون هیچ محدودیتی سفر کند. در این مدت زمان نیز می تواند در سایر کشورهای عضو شنگن مشغول به کار، تحصیل و... شود.

از بزرگ ترین ایراداتی که می توان به این روش وارد کرد، موضوع هزینه بر بودن آن است. به بیان بهتر تنها افرادی می توانند این نوع ویزا را دریافت نمایند که تمکن مالی قابل توجهی داشته باشند. همین موضوع باعث می شود تا بسیاری از افراد از این روش برای دریافت ویزا استفاده نکنند.

 

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

بهترین راه اخذ اقامت اسپانیا

 

بهترین راه اخذ اقامت اسپانیا

آیا به زندگی دائم در اسپانیا فکر می کنید؟ آیا به دنبال بهترین راه اخذ اقامت اسپانیا هستید؟ پس با ما همراه باشید.

راه های مختلفی برای اخذ اقامت اسپانیا وجود دارد که می توان به دو مورد از محبوب ترین آنها  اشاره کرد، "اقامت تمکن مالی اسپانیا" و "اقامت طلایی اسپانیا" که گاهی اوقات به عنوان اقامت سرمایه گذاری شناخته می شود. که این دو گزینه را می توان سریع ترین و بهترین راه اخذ اقامت اسپانیا هم محسوب کرد.

ویزای اقامت تمکن مالی اسپانیا بدون نیاز به سرمایه گذاری بزرگ در اسپانیا برای اتباع غیر اتحادیه اروپا که مایل به اخذ اقامت در اسپانیا بدون کار کردن هستند و از تمکن مالی کافی برای حمایت از خود و خانواده خود در حین زندگی در اسپانیا برخوردار هستند مناسب است. شما فقط باید ثابت کنید که یک درآمد تضمین شده و ثابتی برای برآورده کردن شرایط اقامت دارید که این مقدار در سال 2023 میلادی، 2.400 یورو ماهانه یا 28.800 یورو سالانه می باشد. و برای هر عضو اضافی خانواده 600 یورو در ماه نیاز است.

اقامت تمکن مالی اسپانیا را می توان به عنوان ویزای اقامت بازنشستگی نیز در نظر گرفت بنابراین برای بازنشستگان ایده آل است. توجه داشته باشید این ویزا اجازه کار یا هیچ فعالیت حرفه ای در اسپانیا را نمی دهد. اما می توانید برای مدت 1 سال بدون کار در اسپانیا زندگی کنید سپس برای یکی از انواع ویزای کاری اقدام کنید.

اقامت تمکن مالی اسپانیا ابتدا 1 سال اعتبار دارد و پس از سال اول، ویزا برای یک دوره 2 ساله و سپس برای 2 سال دیگر قابل تمدید است و زمانی که به 5 سال رسید شما واجد شرایط اقامت دائم اسپانیا خواهید بود.

اقامت طلایی اسپانیا که گاهی به عنوان سرمایه گذاری اسپانیا شناخته می شود، گزینه دوم است. این طرح مهاجرتی خاص هم برای کسانی است که سرمایه گذاری قابل توجهی در اسپانیا انجام داده اند مانند خرید ملک، هم برای کارآفرینانی است که قصد راه اندازی کسب و کار را دارند در دسترس می باشد از این رو متقاضیان باید بالای 18 سال سن داشته باشند، و ساکنان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس نباشند.

ویزای طلایی هم سریعترین و بهترین راه اخذ اقامت اسپانیا برای افرادی که خارج از اتحادیه اروپا هستند می باشد که به دلیل سادگی این مسیر بسیار محبوب شده است، به خصوص در میان افراد ثروتمند که مایل به تسریع در روند اخذ اقامت اسپانیا هستند.

طرح مهاجرت سرمایه گذاری همچنین به سایر اعضای خانواده تحت تکلف متقاضی نیز اجازه می دهد تا برای اقامت درخواست دهند.

برای تایید ویزای طلایی، متقاضی اصلی باید "سرمایه گذاری قابل توجهی" در اسپانیا انجام دهد گزینه های واجد شرایط عبارتند از:

-         پذیرش بدهی عمومی با حداقل مبلغ 2 میلیون یورو.

-         سرمایه گذاری در سهام شرکت اسپانیایی حداقل 1 میلیون یورو.

-         صندوق‌های سرمایه‌گذاری از نوع بسته یا خطرپذیر تأسیس شده در اسپانیا با حداقل 1 میلیون یورو.

-         سپرده های بانکی در یک بانک یا موسسه در اسپانیا با حداقل 1 میلیون یورو.

-         شرمایه گذاری املاک و مستغلات و یا خرید ملک با حداقل 500 هزار یورو.

-         راه اندازی پروژه های تجاری که منجر به ایجاد شغل شود و تأثیر اجتماعی و اقتصادی بر منطقه جغرافیایی محل ساخت آنها داشته باشد همچنین کمک قابل توجهی به نوآوری علمی و یا فناوری داشته باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

فرایند دریافت اقامت یونان از طریق خرید ملک چگونه است؟

 

1-     عنوان اصلی محتوا:

فرایند دریافت اقامت یونان از طریق خرید ملک چگونه است؟

2-     کلمه کلیدی اصلی

دریافت اقامت یونان از طریق خرید ملک

3-     کلمه کلیدی مرتبط

یونان

4-     خلاصه محتوا (20 تا 30 کلمه)

در این مقاله قصد داریم از 0 تا 100 در مورد دریافت اقامت یونان از طریق خرید ملک صحبت کنیم.

 

مقدمه

آیا به فکر دریافت اقامت یونان از طریق خرید ملک هستید؟ آیا می دانید به چه صورت می توانید اقامت یونان را دریافت نمایید؟ اگر به دنبال پیدا کردن پاسخ سوال های خود هستید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله قصد داریم در این مورد صحبت کنیم.

یونان را می توان یکی از کشورهای اوراسیایی دنیا دانست که در جنوب شرق قاره اروپا واقع شده است. این کشور، یکی از کشورهای پر طرفدار در چند سال اخیر بوده است که بسیاری از مردم به آن جا برای ادامه زندگی مهاجرت می کنند.

اگر کم ترین اطلاعاتی در خصوص قوانین مهاجرت داشته باشید، حتما نسبت به این موضوع آگاهی دارید که برای زندگی در این کشور نیاز به دریافت ویزا دارید. برای دریافت ویزای این کشور راه های مختلفی وجود دارد. یکی از مهم ترین و در عین حال راحت ترین راه ها برای دریافت ویزای کشور یونان خرید ملک می باشد. اگر با فرایند دریافت اقامت یونان از طریق خرید ملک آشنا نیستید، قسمت بعدی این مقاله را با دقت مطالعه نمایید.

دریافت اقامت یونان از طریق خرید ملک

شاید در نگاه اول برای شما این تصور اشتباه ایجاد شده باشد که خرید ملک در یونان کاری راحت و آسان است و هر کسی به تنهایی می تواند این کار را انجام دهد. از آن جایی که کشور یونان قوانین خاص خود را دارد، بهتر است در این راه از وکلای مهاجرت و موسسه های مهاجرتی که در کشور یونان فعالیت دارند، کمک بگیرید.

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید، این است که با خرید هر ملکی دولت یونان ملزم به صادر کردن ویزا برای شما نمی باشد. حداقل قیمتی که باید اشخاص خارجی برای دریافت ویزای یونان از طریق خرید ملک بپردازند هر سال توسط دولت کشور یونان مشخص می شود و شما برای دریافت ویزا ملزم به خرید یک ملک با این مبلغ مشخص می باشید.

بعد از خرید ملک در یونان برای شما و اعضای خانواده تان در ابتدا یک ویزا موقت صادر می شود. در صورتی که بعد از گذشت پنج سال همچان مالک خانه باشید، کشور یونان به شما اقامت دائم اعطا می نماید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پروسه خرید ملک و اخذ گلدن ویزای یونان

 

1-     عنوان اصلی محتوا:

پروسه خرید ملک و اخذ گلدن ویزای یونان

2-     کلمه کلیدی اصلی

اخذ گلدن ویزای یونان

3-     کلمه کلیدی مرتبط

یونان

4-     خلاصه محتوا (20 تا 30 کلمه)

در این مقاله قصد داریم از 0 تا 100 در مورد پروسه خرید و اخذ گلدن ویزای یونان صحبت کنیم.

 

مقدمه

آیا با پروسه خرید ملک و اخذ گلدن ویزای یونان آشنایی دارید؟ آیا می دانید اخذ این ویزا چه مزایایی را دارد؟ اگر دوست دارید با چگونگی اخذ گلدن ویزای یونان آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

قبل از این که بخواهیم در مورد پروسه خرید ملک در یونان صحبت کنیم، نیاز است تا در مورد این موضوع که گلدن ویزا چیست توضیحاتی را ارائه بدهیم. گلدن ویزا یکی از ویزاهای ارزشمند قاره اروپا به حساب می آید. افرادی که دارای تمکن مالی هستند اقدام به دریافت این ویزا می نمایند. روش های مختلف سرمایه گذاری وجود دارد که توسط آن ها می توان گلدن ویزای یونان را دریافت کرد. یکی از متداول ترین و در عین حال راحت ترین راه ها برای دریافت ویزای گلدن خرید یک ملک در کشور یونان به ارزش حداقل 250 هزار یورو می باشد.

 

چرا باید گلدن ویزای یونان را دریافت نماییم؟

اگر با قوانین مهاجرت آشنایی داشته باشید حتما با این موضوع آشنا هستید که برای تمدید ویزا نیاز به حضور فیزیکی در کشور مورد نظر می باشد. یکی از مزیت هایی که گلدن ویزا دارد در این است که هیچ نیازی به حضور فیزیکی در کشور یونان وجود ندارد و بعد از گذشت 5 سال می توان به راحتی گلدن ویزا را تمدید کرد.

برای دریافت گلدن ویزا کار چندان سختی را ندارید. کافیست یک خانه به ارزش نامبرده شده را در یونان خریداری نمایید. بعد از ارائه مستندات لازم، دولت یونان برای شما و اعضای خانواده تان ویزا با مدت اعتبار 5 سال صادر می نماید. در این مدت زمان به راحتی می توانید به تمامی کشورهای عضو شنگن سفر نمایید.

شاید در نگاه اول کار اخذ اقامت طلایی یونان سخت به نظر نرسد اما پیچیدگی های مخصوص به خود را دارد. برای این که روند دریافت ویزا راحت باشد نیاز است تا با وکلای مهاجرت و موسسه های مهاجرتی در ارتباط باشید. این افراد و موسسه ها به خوبی می توانند راهنمای شما در این مسیر پر پیچ و خم باشند.

برای  کسب اطلاعات بیش تر در این زمینه می توانید با کارشناسان شرکت ساحل آفتاب در ارتباط باشید.

مراحل اخذ اقامت اسپانیا

 

مراحل اخذ اقامت اسپانیا

آب و هوای مدیترانه ای و فرهنگ برجسته اسپانیا سالانه مهاجران زیادی را به خود جذب می کند.

اگر شما یکی از بسیاری از افرادی هستید که به دنبال لذت بردن از ویژگی های منحصر به فرد این کشور هستید، باید برای درخواست خود برای یکی از انواع مجوزهای اقامت در اسپانیا آماده باشید و مراحل اخذ اقامت اسپانیا را مرحله به مرحله طی کنید.

اتباع غیر اتحادیه اروپا برای دریافت مجوز رسمی اقامت اسپانیا و شروع زندگی قانونی در این کشور باید درخواست خود را برای ویزای اقامت شروع کنند. هر مجوز اقامت متفاوت است. هر نوع ویزا شرایط خاص خود را دارد و از نظر مدارکی که باید به اداره مهاجرت اسپانیا ارسال کنید متفاوت است. با این وجود، وجوه مشترک خاصی وجود دارد که بدون توجه به مسیری که انتخاب کرده اید، باید به آنها توجه داشته باشید.  لذا به طور کلی مراحل اخذ اقامت اسپانیا همیشه یکسان است و به شرح زیر است:

اولین قدم برای درخواست ویزا و اخذ اقامت اسپانیا این است که شهروندان غیر اتحادیه اروپا باید ابتدا باید فرم درخواست و تمام مدارک مورد نیاز خود را به نزدیکترین کنسولگری اسپانیا در محل اقامت فعلی خود ارسال کنید. مانند:

- مشخصات شخصی (نام کامل، ملیت، شماره پاسپورت و شماره تلفن)

- نوع ویزای اقامتی که می خواهید درخواست دهید

- دلایل درخواست ویزا و غیره ...

همچنین برای پشتیبانی از درخواست خود باید مدارک زیر را ارائه دهید:

-         فرم درخواست ویزا

-         عکس هایی با پس زمینه سفید

-         اصل پاسپورت

-         کپی تمام صفحات پاسپورت

-         داشتن بیمه درمانی (چه دولتی و چه خصوصی) با پوشش کامل که با یک شرکت مجاز و تنظیم شده برای فعالیت در اسپانیا قرارداد دارد.

-         گواهی بانک جهت اثبات تمکن مالی و داشتن حداقل درآمد و بودجه کافی برای حمایت خود دراسپانیا که بسته به کارت اقامتی که درخواست می کنید، مبلغ آن تغییر می کند.

-         گواهی پزشکی که نشان دهد که شما از هیچ یک از بیماری هایی که مانع ورود شما به اسپانیا می شود رنج نمی برید.

-         باید نشان دهید که در سال های گذشته (نه فقط در اسپانیا، بلکه در هر کشوری) سوابق کیفری ندارید و این گواهی اثبات باید حداکثر در 3 ماه گذشته گرفته شده باشد و باید قانونی و به اسپانیایی ترجمه شوند.

-         رسید پرداخت هزینه ویزای مربوطه که در روز پذیرش درخواست شما در کنسولگری قابل پرداخت است.

 

بعد از 2-3 ماه، کنسولگری پاسخ خود را صادر می کند. اگر مثبت باشد، مهر ویزای خود را بر روی پاسپورت خود خواهید داشت. سپس 1 ماه فرصت دارید تا به اسپانیا سفر کنید و برای ثبت اثر انگشت خود از اداره مهاجرت یا اداره پلیس وقت بگیرید و کارت اقامت خود (TIE) را دریافت کنید. زندگی در اسپانیا برای بیش از 6 ماه، شما را ملزم به درخواست کارت شناسایی خارجی TIE) ) می کند.

سپس باید NIE NUMBER خود را دریافت کنید. NIE شماره شناسایی اولیه است که هر مهاجر برای شروع یک روند قانونی در اسپانیا مانند: افتتاح حساب بانکی، خرید ملک، خرید خودرو یا حتی درخواست اجازه اقامت معمولی به آن نیاز دارد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

چگونه می توانید در پرتغال ملک فروشی پیدا کنید؟

 

1-      عنوان اصلی محتوا:

چگونه می توانید در پرتغال ملک فروشی پیدا کنید؟

2-      کلمه کلیدی اصلی

پیدا کردن ملک فروشی در پرتغال

3-      کلمه کلیدی مرتبط

پرتغال

4-      خلاصه محتوا (20 تا 30 کلمه)

در این مقاله قصد داریم از 0 تا 100 در مورد چگونگی پیدا کردن ملک فروشی در پرتغال صحبت کنیم.

 

مقدمه

با روش های پیدا کردن ملک فروشی در پرتغال آشنا هستید؟ سفر به یک کشور اروپایی همچون پرتغال می تواند آرزوی بسیاری از افراد باشد. افرادی که به کشور پرتغال سفر می کنند ممکن است به دلیل امکاناتی که این کشور در اختیار شهروندان خود قرار می دهد، به دنبال ادامه زندگی و یا تحصیل در این کشور هستند. برای سفر و اقامت در کشور پرتغال، نیاز به دریافت ویزا وجود دارد. برای گرفتن ویزای پرتغال راه های مختلفی وجود دارد. یکی از راه های مطمئن و در عین حال راحت خرید ملک در پرتغال می باشد. البته باید به این موضوع دقت داشته باشید که با خرید هر ملکی دولت پرتغال برای شما ویزا صادر نمی کند و حتما باید مطابق با قوانین این کشور دست به خرید ملک بزنید. از آن جایی که خرید ملک در پرتغال امری پیچیده است بهتر است در این راستا از افراد باتجربه در این زمینه مشورت بگیرید.

سوالی که ممکن است برای بسیاری از افراد به وجود آید این موضوع است که چگونه می توان یک ملک فروشی در پرتغال پیدا کرد. برای پیدا کردن پاسخ سوال خود قسمت بعدی مقاله را به دقت مطالعه نمایید.

پیدا کردن ملک فروشی در پرتغال

 آسان ترین و در عین حال مطمئن ترین راه برای پیدا کردن ملک فروشی در پرتغال، ارتباط با مشاوران املاکی که در این کشور فعالیت می کنند، می باشد. مشاوران املاک محلی این کشور به واسطه داشتن تجربه و سابقه کاری بالا در این امر می توانند بهترین پیشنهادها را برای شما داشته باشند.

البته راه دوم برای پیدا کردن ملک فروشی در پرتغال، جستجو کردن در سایت های فروش ملک در این کشور می باشد. در این سایت ها می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری و در کسری از ثانیه ملک مورد نظر خود را پیدا کرده و به صورت مستقیم با مالک در ارتباط باشید.

راه سوم نیز ارتباط داشتن با شرکت های مهاجرتی می باشد. این شرکت ها به خوبی می توانند شما را در این خصوص راهنمایی کنند. البته با وجود کلاهبرداری های گسترده ای که این روزها وجود دارد، بهتر است حتما با شرکت های معتبر مهاجرتی همکاری نمایید. امیدواریم از خواندن این مقاله نهایت لذت و بهره را برده باشید.

                                                              

وکلای حرفه ای شرکت ساحل آفتاب با سال ها تجربه به شما در تمام مراحل کمک خواهند کرد برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

شرایط اخذ اقامت در اسپانیا

 

شرایط اخذ اقامت در اسپانیا

اگر اهل یک کشور غیر اتحادیه اروپا هستید و می خواهید به اسپانیا مهاجرت کنید، باید اجازه اقامت این کشور را دریافت کنید. برای اخذ اقامت اسپانیا انواع مختلفی از کارت های اقامت وجود دارد که می توانید درخواست دهید. اما دارای الزامات و شرایطی است که حتما باید رعایت شود.

شرایط اخذ اقامت در اسپانیا با توجه به موقعیت و هدف افراد متفاوت است به عنوان مثال اگرقصد تحصیل یا آموزش در اسپانیا را دارید در صورت پذیرش در دانشگاه یا موسسه ایی در اسپانیا و داشتن ماهانه 565 یورو جهت امرار معاش، می توانید برای اخذ اقامت تحصیلی اسپانیا اقدام کنید. در صورتیکه که افراد از یک کارفرمای اسپانیایی یک پیشنهاد شغلی داشته باشند یا اینکه تمایل به ثبت شرکت در اسپانیا دارند یا حتی تمایل به راه اندازی کسب و کار خود دارند باید برای اخذ اقامت کاری اسپانیا درخواست دهند. در مواردی که افراد دارای منابع مالی کافی (سالانه 27.792 یورو یا درآمد مستمر غیرفعال ماهانه 2.316 یورو) باشند که حتی نیازی به کار کردن در اسپانیا، جهت امرار معاش خود و یا خانوده تحت تکلف خود ندارند می توانند برای اخذ اقامت تمکن مالی اسپانیا اقدام کنند. و در صورت تمایل به سرمایه گذاری یا خرید ملک به ارزش حداقل 500هزار یورو در اسپانیا می توانید اقامت سرمایه گذاری اسپانیا را دریافت کنید که منجر به اخذ اقامت طلایی اسپانیا نیز هم می شود.

همانطور که در بالا اشاره شد شرایط اخذ اقامت در اسپانیا بسته به نوع اقامت متفاوت بود اما یک سری شرایط و الزامات عمومی وجود دارد که بدون توجه به نوع مجوز اقامتی که برای آن درخواست می کنید باید رعایت شوند از جمله:

متقاضیان باید بالای 18 سال و از شهروندان غیر اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس باشند.

پول کافی برای تامین هزینه های خود داشته باشند.

دارای بیمه درمانی خصوصی با پوشش کامل باشند و در صورت همراهی خانوده با متقاضی برای تمام اعضای خانواده.

آنها همچنین باید فاقد سوابق کیفری در 5 سال گذشته باشند.

معمولاً اولین کارت اقامتی که دریافت می کنید 1 سال اعتبار دارد و پس از پایان 1 سال باید آن را تمدید کنید. سپس بعد از 5 سال زندگی و اقامت موقت در اسپانیا می توانید اقامت دائم اسپانیا را دریافت کنید اجازه اقامت طولانی مدت به شما اجازه می دهد تا به طور نامحدود در اسپانیا بمانید. اگر تمام حقوق شهروندی را می خواهید، می توانید پس از 10 سال اقامت برای تابعیت اسپانیایی درخواست دهید. البته، همانطور که در بالا توضیح دادیم می توانید از طریق ازدواج نیز تابعیت اسپانیایی را سریع تر کسب کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مزایای خرید ملک در اسپانیا و اخذ اقامت اسپانیا از این طریق چیست؟

 

1-     عنوان اصلی محتوا:

مزایای خرید ملک در اسپانیا و اخذ اقامت اسپانیا از این طریق چیست؟

2-     کلمه کلیدی اصلی

خرید ملک در اسپانیا

3-     کلمه کلیدی مرتبط

اسپانیا

4-     خلاصه محتوا (20 تا 30 کلمه)

در این مقاله قصد داریم از 0 تا 100 در مورد مزایای خرید ملک در اسپانیا توضیحاتی را ارائه دهیم.

 

مقدمه

آیا می دانید مزایای خرید ملک در اسپانیا و اخذ اقامت اسپانیا از این طریق چیست؟ آیا به دنبال دریافت ویزای اسپانیا هستید اما در خصوص آن اطلاعاتی را ندارید؟ اگر در زمره این افراد هستید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله قصد داریم از 0 تا 100 در خصوص این موضوع صحبت کنیم.

اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی و البته سطح یک دنیا به حساب می آید که در اروپایی غربی واقع شده است. این کشور را می توان یکی از کشورهای ساحلی دنیا دانست چرا که از شرق و جنوب در همسایگی دریای مدیترانه قرار دارد.

امید به زندگی بالا، امکانات رفاهی بی نظیر و... را می توان از جمله دلایلی دانست که باعث شده تا بسیاری از افراد به دنبال ادامه زندگی در این کشور باشند. برای ادامه زندگی در این کشور نیاز به دریافت ویزا وجود دارد. دریافت ویزای اسپانیا کاری سخت است اما با خرید ملک در این کشور به راحتی می توانید ویزای خود را از دولت این کشور دریافت نمایید.

 

مزایای خرید ملک در اسپانیا

با خرید ملک در کشور اسپانیا مطابق با قوانین این کشور، دولت بعد از مدت زمانی کوتاه برای شما و اعضای خانواده تان ویزا صادر می نماید. شاید این سوال برایتان به وجود آمده باشد که داشتن این ویزا چه مزیتی برای فرد دارد. در پاسخ باید بگوییم با داشتن ویزای اسپانیا بدون هیچ گونه محدودیتی می توانید به تمامی کشورهای عضو شنگن سفر کنید. این اما پایان کار نیست چرا که می توانید در کشور مد نظر و دلخواه خود مشغول به ادامه تحصیل و یا کار شوید. با دریافت این ویزا دیگر هیچ نیازی به راه اندازی یک کسب و کار در کشور اسپانیا وجود ندارد. با داشتن ویزای اسپانیا می توانید در بانک های اروپایی افتتاح حساب کنید.

از بزرگ ترین مزیت های دریافت ویزای اسپانیا می توان به این مورد اشاره کرد که بعد از 5 سال اقامت در این کشور، اسپانیا به فرد اقامت دائم را می دهد. بعد از گذشت 10 سال نیز امکان اخذ تابعیت اسپانیا وجود دارد. این موارد را می توان تنها تعدادی از مزایای خرید ملک در کشور اسپانیا دانست.

 

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

صفحه قبل 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 صفحه بعد