x تبلیغات
saheleaftab2022

شرط حضور در ویزای طلایی پرتغال

 

شرط حضور در ویزای طلایی پرتغال

برنامه اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری یکی از محبوب ترین برنامه های اخذ اقامت در نوع خود است که به ویزای طلایی معروف می باشد که یک اقدام مهاجرتی برای استقبال ازسرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا از سراسر جهان که تمایل به سرمایه گذاری جهت اخذ اقامت در اروپا را دارند، می باشد.

شاید تا به حال شرط حضور برای تمدید ویزای طلایی به گوشتان خورده باشد که اکثر کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای اتباع غیر اتحادیه اروپا که اقدام به سرمایه گذاری مشروط در کشورشان کنند، ویزای طلایی آن کشور را صادر می کند که قابل تمدید می باشد فقط در اکثر موارد کشورها برای تمدید اقامت، شرط حضور را قرار داده اند که سرمایه گذاران را ملزم به زندگی در آن کشور می کند، اما در میان کشورهای اروپایی، کشور پرتغال سختگیری شرط حضور در ویزای طلایی پرتغال را برای سرمایه گذاران ندارد. و مزایای اقامت طلایی پرتغال یکی از دلایل اصلی تمایل سرمایه گذاران خارجی برای درخواست و اخذ اقامت پرتغال می باشد.

برنامه اقامت طلایی پرتغال یک ویزای اقامت 5 ساله برای اتباع غیر اتحادیه اروپا است که سرمایه گذاری واجد شرایطی در این کشور انجام داده اند صادر می شود. و پس از پایان این 5 سال، این اقامت قابل تمدید می باشد بدون آنکه ملزم به زندگی در این کشور باشید. در واقع شرط حضور در ویزای طلایی پرتغال تنها 7 روز در سال می باشد که در مقایسه با دیگر کشورها بسیار کوتاه می باشد. یعنی دارندگان ویزای طلایی تنها با زندگی ​​7 روز در سال واجد شرایط تمدید اقامت طلایی پرتغال می شوند که این خود مزیت بزرگی برای سرمایه گذارانی که نمیتوانند بیشتر زمان خود را در آن کشوری که سرمایه گذاری کرده اند بمانند، خصوصا خارجیانی که اقدام به خرید ملک در پرتغال کرده اند و میخواهند آنجا یک مکانی برای تفریح داشته باشند و قصد ندارند در آنجا زندگی دائمی داشته باشند بسیار حائز اهمیت می باشد. بعلاوه امکان اخذ اقامت دائم پرتغال یا شهروندی وجود دارد البته مشروط بر اینکه سرمایه گذاری واجد شرایط خود را حداقل به مدت 5 سال حفظ کنند و تمام الزاماتی که در قوانین مهاجرت پرتغال مندرج شده است را رعایت کنند.

اقامت طلایی پرتغال به سرمایه گذاران واجد شرایط و اعضای خانواده شان حق زندگی، کار و تحصیل در پرتغال را می دهد همچنین آنها می توانند آزادانه در اتحادیه اروپا و منطقه شنگن اروپا رفت و آمد کنند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

خرید ملک در یونان و راه های انجام آن

 

خرید ملک در یونان و راه های انجام آن

ما تصمیم داریم در این مقاله درباره خرید ملک در یونان و راه های انجام آن ، توضیح دهیم پس با ما همراه باشید.

اتباع غیر اتحادیه اروپا با خرید ملک در یونان می توانند، اقامت طلایی یونان را نیز برای خود و خانوادشان دریافت کنند که یک اقامت 5 ساله قابل تمدید می باشد حتی پس از 7 سال به شرط زندگی حداقل 6 ماه در سال می توانند برای اخذ تابعیت یونان اقدام کنند از این رو می توانند به مجموعه ای از مزایا دسترسی داشته باشند از جمله حقوق کامل شهروندی مانند یک شهروند یونانی، آزادی زندگی، آزادی سفر به منطقه شینگن اتحادیه اروپا ،کار، تحصیل، انجام تجارت و بازنشستگی در هر نقطه ازیونان و اتحادیه اروپا.

به طور خلاصه، روند خرید ملک در یونان  و راه های انجام آن به شرح زیر است:

شما از طریق سفارت یونان باید برای ویزای ملی یونان یا ویزای شینگن درخواست دهید پس از دریافت ویزا  می توانید وارد کشور یونان شوید و پس از تحقیق و بررسی ملک مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای خرید آن اقدام کنید از این رو شما جهت خرید ملک و پرداخت ها، باید حتما برای دریافت یک شماره مالیاتی مقیم غیر یونانی (AFM) اقدام کنید و بعد از آن نیاز به افتتاح یک حساب بانکی یونانی دارید.

ما به شدت توصیه می کنیم در این مرحله یک مشاور حقوقی استخدام کنید زیرا می تواند کمک قابل توجهی به روند خرید ملک در یونان  کند و شما را از هر گونه کلاهبرداری و ضرر مصون نگه دارد.

پس از خرید ملک مجاز به درخواست اقامت یونان می باشید لذا باید اسناد و مدارک لازم، از جمله سند خرید ملک را جمع آوری کنید و منتظر بمانید تا درخواست شما پردازش شود و اگر نتیجه مطلوب باشد و درخواست شما تائید شود، شما مجوز اقامت یونان را دریافت خواهید کرد که به اقامت طلایی معروف می باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

فرآیند اخذ ویزای طلایی پرتغال

 

فرآیند اخذ ویزای طلایی پرتغال

فرآیند اخذ ویزای طلایی پرتغال بسیار ساده است. اگر مراحل قانونی و اقدامات لازم مانند سرمایه گذاری و ارائه مدارک را به درستی انجام دهید، روند موفقی خواهید داشت. برای توضیح بیشتر با ما همراه باشید تا فرآیند اخذ ویزای طلایی پرتغال را مرحله به مرحله بررسی کنیم:

مرحله اول: باید در مورد نوع سرمایه گذاری خود تصمیم بگیرید زیرا گزینه های مختلفی وجود دارد که از طریق آن می توانید برای اخذ اقامت طلایی پرتغال اقدام کنید لذا باید لیست انواع سرمایه گذاری را تجزیه و تحلیل کنید و بعد تصمیم بگیرید که با کدام گزینه سرمایه گذاری درخواست ویزای طلایی می دهید.

گزینه های سرمایه گذاری  در پرتغال

حداقل مبلغ مورد نیاز

خرید املاک و مستغلات

500.000 یورو

خرید املاک و مستغلات برای اهداف بازسازی

350.000 یورو

انتقال سرمایه به پرتغال

1.5 میلیون یورو

سرمایه گذاری در فعالیت های تحقیقاتی در صنایع علمی یا فناوری پرتغال

500.000 یورو

انتقال سرمایه به حساب بانکی پرتغال

1.5 میلیون یورو

سرمایه گذاری برای تملک صندوق

500.000 یورو

خرید سهام شرکت های دولتی و یا خصوصی کشور پرتغال از طریق بورس یا بانک های این کشور با سررسید حداقل 5 سال

 

 

500.000 یورو

حمایت از تولیدات هنری یا بازیابی یا نگهداری میراث فرهنگی ملی پرتغال

250.000 یورو

ادغام یا افزایش سرمایه شرکتی که در پرتغال ثبت شده است و منجر به ایجاد یا حفظ حداقل پنج شغل دائمی برای مدت 3 سال میشود.

 

 

500.000 یورو

سرمایه گذاری در مشاغل کوچک و متوسط ​​در پرتغال

500.000 یورو

 

مرحله دوم: باید تمام مدارک ضروری برای خود و برای افراد تحت تکفل خود جمع آوری کنید. و باید در نظر داشته باشید که تمام مدارک باید ترجمه شده، محضری باشد. اگر چه یک مشاور حرفه ای می تواند بسیار کمک کننده باشد.

مرحله سوم: یک NIF دریافت کنید و یک حساب بانکی پرتغالی باز کنید اینکار را می توان در عرض یک روز انجام داد. (این کار را می توانید با محول کردن به وکیل، بدون حضور خود انجام دهید.)

مرحله چهارم: پس از انتخاب گزینه سرمایه گذاری، زمان آن فرا رسیده است که سرمایه گذاری خود را در پرتغال نهایی کنید.

مرحله پنجم: با انجام سرمایه گذاری و آماده کردن مدارک آن، می توانید یک پیش درخواست به صورت آنلاین به SEF ارسال کنید که در زمان‌های استاندارد از زمان ارسال تا تاریخ ملاقات حدود 2 ماه طول می کشد. که در بیشتر موارد، موسسه حقوقی شما می تواند این کار را از طرف شما انجام دهد و در صورت وجود چیزی به شما اطلاع می دهد.

مرحله ششم: پس از ارسال پیش درخواست شما SEF به تجزیه و تحلیل پیش درخواست شما می پردازد، سپس تاریخ قرار ملاقات بیومتریک را به شما می گوید تا در این تاریخ شما و خانوادتان به صورت فیزیکی در دفتر مربوطه SEF حضور پیدا کنید و اثر انگشت خود را ارائه دهید و درخواست خود را رسمی کنید.

مرحله هفتم: حدوداً پس از گذشت 4 ماه از قرار ملاقات بیومتریک شما، کارت های اقامت طلایی پرتغال خود را دریافت می کنید و فرآیند اخذ ویزای طلایی پرتغال به اتمام می رسد. هر کارت اقامت طلایی پرتغال 2 سال اعتبار دارد و پس از پایان اعتبار آن، باید کارت خود را تمدید کنید.

مرحله هشتم: در نهایت پس از گذشت 5 سال اقامت در پرتغال، واجد شرایط درخواست اقامت دائم و شهروندی پرتغال هستید و باید بدانید کشور پرتغال اجازه 2 تابعیتی شدن اتباع خارجی را می دهد یعنی می توانید بدون رها کردن تابعیت کشور خود تابعیت و پاسپورت پرتغال را هم دریافت کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

خرید ملک در یونان چه شرایطی دارد

خرید ملک در یونان چه شرایطی دارد

شهروندان غیر اتحادیه اروپا که با خرید ملک در یونان قصد سرمایه گذاری دارند و یا اینکه می خواهند به یونان مهاجرت کنند و آنجا را خانه خود قرار دهند، باید در ابتدا بدانند که خرید ملک در یونان چه شرایطی دارد و باید چه الزاماتی را رعایت کنند تا موفق به اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک شوند.

همانطور که گفتیم برای خرید ملک در یونان توسط شهروندان غیر اتحادیه اروپا، یک سری الزامات و شرایط وجود دارد که باید حتما رعایت شوند تا بتوانند موفق به اخذ اقامت یونان شوند.

در وحله ی اول برای اعطای مجوز اقامت یونان الزامی است که شهروندان غیر اتحادیه اروپا حداقل مبلغ 250 هزار یورو را برای خرید ملک در یونان بپردازند.

همچنین داشتن حداقل سن 18 سال برای خرید ملک در یونان الزامی می باشد. بعلاوه باید ثابت کنید که وجوه قابل توجهی دارید که از راه های قانونی به دست آمده است. لذا باید مدرکی مبنی بر درآمد خود ارائه دهید. و شرط دیگر اینکه باید به صورت قانونی وارد کشور شده باشید.

و از مهم ترین شرایط خرید ملک در یونان داشتن شماره مالیات محلی است که به AFM معروف می باشد. بدون داشتن AFM شما نمی توانید ملکی در یونان بخرید. و از آنجائیکه برای خرید ملک در یونان باید وجوه خود را به یونان انتقال دهید باید اقدام به افتتاح حساب بانکی در یک بانک یونانی کنید. اگر چه طبق قانون برای خرید ملک، ملزم به افتتاح حساب بانکی در یونان نیستید ولی عملاً، باید حساب باز کنید تا بتوانید مالیات نقل و انتقال املاک را بپردازید و کارهای قانونی خرید ملک را انجام دهید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 

مزایای منحصر به فرد ویزای طلایی پرتغال

 

مزایای منحصر به فرد ویزای طلایی پرتغال

اقامت طلایی پرتغال به شهروندان غیر اتحادیه اروپا در ازای سرمایه گذاری قابل توجه در  پرتغال، اجازه اقامت در پرتغال و در سراسر اتحادیه اروپا را می دهد. پرتغال برای سرمایه گذاران خارجی که به دنبال زندگی، کار، تحصیل و بازنشستگی در اتحادیه اروپا هستند، یکی از جذاب ترین کشورها می باشد. خصوصا مزایای منحصر به فرد ویزای طلایی پرتغال به انگیزه ی سرمایه گذاران اضافه می کند.

یکی از این مزایای منحصر به فرد ویزای طلایی پرتغال، داشتن آستانه سرمایه گذاری پایین است یعنی شما می توانید با سرمایه گذاری حداقل 280 هزار یورو ، که یکی از پایین ترین آستانه های سرمایه گذاری در اروپا است، واجد شرایط اقامت طلایی پرتغال شوید و این مجوز شما را در سیستم مرکزی منطقه شینگن ثبت می کند. بنابراین، شما می توانید آزادانه در اروپا بدون ویزای اضافی سفر کنید.

و از بزرگترین مزایای منحصر به فرد ویزای طلایی پرتغال  این است که متقاضیان برای حفظ اجازه اقامت خود، مجبور به اقامت در پرتغال نیستند و می توانند بدون زندگی واقعی در این کشور، تابعیت خود را دریافت کنند و فقط کافی است متقاضیان 7 روز در سال برای تمدید ویزای خود به پرتغال مراجعه کنند.

از دیگر مزایای منحصر به فرد ویزای طلایی پرتغال این است که اقامت طلایی پرتغال یکی از سریعترین مسیرها برای اخذ شهروندی در اروپا را دارد زیرا شما می توانید در مدت 5 سال واجد شرایط درخواست شهروندی پرتغال باشید و برای اخذ پاسپورت پرتغال اقدام کنید . و داشتن پاسپورت پرتغال به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به ویزا، به 188 کشور جهان سفر کنید.

همچنین فرآیند درخواست اقامت طلایی پرتغال را می توانید به صورت همزمان برای خود واعضای خانوادتان شروع کنید. یعنی اعضای خانواده شما هم نیز واجد شرایط درخواست اقامت هستند. اعضای خانواده ایی که واجد شرایط درخواست هستند شامل: همسر،کودکان زیر 18 سال، فرزندان تحت تکفل زیر ۲۶ سال که دانشجو و مجرد هستند بعلاوه والدین بالای 65 سال؛ لذا از این طریق آنها امکان دریافت اقامت دائم و یا شهروندی پرتغال را خواهند داشت و پس از دریافت پاسپورت دوم خود از طریق شهروندی، می توانند در هر نقطه از اتحادیه اروپا زندگی، کار و تحصیل کنند و به تمام خدمات عمومی از جمله مراقبت های بهداشتی و آموزش دسترسی کامل خواهند داشت. و نکته قابل توجه اینکه کشور پرتغال تابعیت مضاعف را می پذیرد یعنی شما برای اخذ پاسپورت پرتغال نیازی به رها کردن تابعیت خود ندارید و می توانید دو تابعیتی باشید.

و در نهایت از بهترین مزایای منحصر به فرد ویزای طلایی پرتغال، مزایای مالیاتی این کشور برای کسانیکه که قصد نقل مکان به پرتغال را دارند و میخواهند بیش از 183 روز از سال را در پرتغال سپری کنند. طرح (NHR)، معافیت های خاصی از مالیات بر درآمد را برای 10 سال اول اقامت ارائه می دهد. این برنامه تحت شرایط خاص سرمایه گذاران و بازنشستگان خارجی را از معافیت مالیاتی بر درآمد بازنشستگی خود معاف می کند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

اقامت تمکن مالی یونان

 

اقامت تمکن مالی یونان

هدف اصلی برنامه اقامت تمکن مالی یونان که به عنوان ویزای FIP یونان شناخته می شود، بازنشستگان ثروتمند غیر اتحادیه اروپا است .این برنامه همچنین می تواند یک گزینه اقامت خوب برای کسانیکه توانایی حمایت و اسکان خود و افراد تحت تکفل خود را در این کشور را بدون نیاز به شغل و فعالیت اقتصادی یا سرمایه گذاری در یونان دارند می باشد. با این حال، شما مجاز به کار از راه دور می باشید مانند بازاریابان وابسته آنلاین، کارگران از راه دور و کارآفرینان.  نکته قابل توجه این است که برای اخذ اقامت تمکن مالی یونان اصلاً ملزم به خرید ملک در یونان نیستید.

اخذ اقامت تمکن مالی یونان به مدت 2 سال صادر می شود و هر 3 سال یکبار قابل تمدید می باشد.

دو راه برای واجد شرایط بودن برای اخذ اقامت تمکن مالی یونان وجود دارد: بر اساس درآمد غیرفعال و ثابت یا بر اساس پس انداز

درخواست بر اساس درآمد ثابت، مکرر

 برای واجد شرایط بودن باید ثابت کنید که حداقل 2000 یورو در ماه درآمد پایداری مانند حقوق بازنشستگی، سود سهام، درآمد اجاره بلندمدت، حق امتیاز یا درآمدهای پس انداز داشته باشید. و به ازای همسر خود باید  20% درصد (400 یورو) و برای هر فرزند وابسته باید 15% درصد (300 یورو) درآمد اضافی در ماه نشان دهید.

اعمال بر اساس پس انداز

اگر درآمد واجد شرایط ندارید می توانید بر اساس پس انداز درخواست دهید. از آنجائیکه اقامت تمکن مالی یونان برای یک دوره 2 ساله صادر می شود، باید ثابت کنید که 48000 هزار یورو پس انداز به ازای خود در دسترس دارید.  و  باید پس انداز خود را به بانک ملی یونان منتقل کنید. و وجوه باید در طول مدت اقامت شما در این حساب باقی بماند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

راه های اخذ اقامت طلایی پرتغال

 

راه های اخذ اقامت طلایی پرتغال

ما در این مقاله قصد داریم شما را با برنامه اقامت طلایی پرتغال و راه های اخذ اقامت طلایی پرتغال آشنا کنیم پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

در ابتدا باید بگوئیم که یکی از محبوب ترین برنامه های اقامت در اروپا و جهان برنامه اقامت طلایی پرتغال است زیرا پرتغال کشوری امن با کیفیت زندگی بالا و مقرون به صرفه، آب و هوای عالی، سیستم های بهداشتی و آموزشی خوب است.

راه های اخذ اقامت طلایی پرتغال  بسیار متنوع هستند و طیف وسیعی از گزینه های سرمایه گذاری نسبتاً مقرون به صرفه وجود دارد که شما می توانید بر اساس شرایط خود تصمیم گیری کنید که برای چه نوع سرمایه گذاری، واجد شرایط اخذ اقامت طلایی پرتغال هستید. از این رو راه های اخذ اقامت طلایی پرتغال عبارتند از:

انتقال سرمایه حداقل 1.5 میلیون یورو به پرتغال

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در صندوق های سرمایه گذاری پرتغالی واجد شرایط

 

ایجاد حداقل 10 شغل تمام وقت جدید

 

ایجاد حداقل 8 شغل تمام وقت جدید در یک منطقه کم تراکم در پرتغال

 

سرمایه گذاری و انتقال سرمایه حداقل 500 هزار یورو در یک کسب و کار پرتغالی که ثبت شده باشد و حداقل پنج شغل دائمی و تمام وقت را  برای حداقل سه سال ایجاد کند

 

حداقل 250 هزار یورو برای حفظ میراث ملی در پرتغال سرمایه گذاری کنید

 

حداقل 500 هزار یورو در یک فعالیت تحقیق و توسعه در پرتغال سرمایه گذاری کنید

 

خرید املاک و مستغلات به ارزش حداقل 500 هزار یورو در پرتغال

اگر ملک در یک منطقه کم تراکم در پرتغال باشد به 400 هزار یورو کاهش می یابد. همچنین می توانید با حداقل 350 هزار یورو یک ملکی را که  بیش از 30 سال قدمت دارد و یا واقع در مناطق بازسازی شهری است بخرید. و اگر در یک منطقه کم تراکم در پرتغال باشد، به 280 هزار یورو کاهش می یابد.

 *توجه داشته باشید که با خرید املاک مسکونی در لیسبون، پورتو و شهرهای ساحلی شما را  واجد شرایط اخذ ویزای طلایی پرتغال نمی کند. مگر آنکه یک ملک تجاری را در این مکان ها خریداری کنید.

اقامت طلایی پرتغال یک مجوز اقامت 2 ساله می باشد که با اتمام این دوره شما می توانید مجوز خود را  برای 3 سال دیگر تمدید کنید البته مشروط بر اینکه شما حداقل 7 روز در سال را به صورت فیزیکی در پرتغال زندگی کرده باشید. و نهایتا شما می توانید در عرض 5 سال شهروند پرتغال شوید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 

خرید ملک در یونان

 

خرید ملک در یونان

خرید ملک در یونان یکی از بهترین گزینه های اخذ اقامت یونان محسوب می شود که برای صاحبان ملک جذاب ترین نوع اجازه اقامت در یونان است که اقامت طلایی هم نامیده می شود.

اتباع غیر اتحادیه اروپا با خرید ملک در یونان به ارزش حداقل 250 هزار یورو می توانند موفق به اخذ اقامت یونان شوند.

یک نکته قابل توجه ایی که وجود دارد این است که قانون هیچ محدودیتی برای معاملات و دارایی شما اعمال نمی کند و برخلاف سایر کشورهای اتحادیه اروپا، هیچ محدودیتی برای خرید ملک در یونان وجود ندارد و خرید هر نوع ملکی در یونان حق دریافت اقامت را می دهد از جمله: خرید هتل، خانه، مغازه، زمین یا حتی اجاره اتاق در هتل یا آپارتمان در یک مجتمع توریستی امکان پذیر می باشد. حتی شما به صلاحدید خود حق دارید در مورد ملک و اموال خود برای استفاده شخصی و یا اجاره دادن آن در صورت عدم استفاده، تصمیم بگیرید.

با خرید ملک در یونان یک مجوز اقامت 5 ساله با حق تمدید دریافت می کنید البته به شرطی که بعد از پایان این 5 سال هنوز مالک ملک باشید. و نهایتا پس از گذشت 7 سال با اقامت حداقل 6 ماه از سال در یونان می توانید برای اخذ پاسپورت یونان و شهروندی درخواست دهید. و باید بدانید که یونان اجازه داشتن تابعیت مضاعف را می دهد یعنی برای اینکه شهروند یونان شوید نیازی به رها کردن تابعیت کشور خود ندارید که مزیت بزرگی محسوب می شود.

 از طرفی دیگر با خرید ملک در یونان حق دریافت اجازه اقامت نه تنها به مالک، بلکه به همسر وی، فرزندان زیر 21 سال مجرد و والدین هر دو زوج اعطا می شود.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 

اقامت طلایی پرتغال

اقامت طلایی پرتغال

ویزای طلایی پرتغال یک برنامه شهروندی با سرمایه گذاری است که به اتباع غیر اتحادیه اروپا اجازه می دهد اقامت و شهروندی پرتغال را از طریق گزینه های سرمایه گذاری مختلف دریافت کنند. افرادی که دارای ویزای اقامت طلایی پرتغال هستند، آزادی زندگی، کار و تحصیل در پرتغال و همچنین در سراسر اروپا را دارند. فقط لازم است 7 روز ازسال را در پرتغال بگذرانید و پس از 5 سال، متقاضیان واجد شرایط درخواست شهروندی پرتغال نیز می شوند و باید بدانید که کشور پرتغال اجازه تابعیت مضاعف را می دهد یعنی برای اخذ شهروندی پرتغال نیازی به رها کردن تابعیت اصلی خود ندارید. حالا باید بدانید چه نوع سرمایه گذاری هایی شما را واجد شرایط اخذ اقامت طلایی پرتغال می کند که در جدول زیر به طور مختصر نشان داده ایم.

نوع سرمایه گذاری

مبلغ واجد شرایط

سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه

350 هزار یورو

سرمایه گذاری در میراث فرهنگی پرتغال

250 هزار یورو

انتقال سرمایه به یک بانک در پرتغال

1 میلیون و 500 هزار یورو

خرید املاک و مستغلات

500 هزار یورو

املاک و مستغلات با قدمت بالای 30 سال

350 هزار یورو

 

نکته قابل توجهی که در مورد خرید ملک در پرتغال وجود دارد این است که با خرید ملک در مناطق پر تراکم مانند پورتو، لیسبون و آلگاروه اقامت نمی دهند، مگر اینکه املاک تجاری یا توریستی باشند، مگر آنکه در داخل کشور و جزایر پرتغال - مادیرا و آزورس باشد.

فرآیند درخواست اقامت طلایی پرتغال

ابتدا باید تمام مدارک لازم را آماده کرده و برای دریافت شماره شناسه مالیاتی پرتغالی (NIF) در پرتغال اقدام کنید زیرا برای انجام هر کار و معامله ایی به NIF نیاز دارید و از آنجائیکه باید برای انجام سرمایه گذاری وجوه خود را از کشور خود به پرتغال انتقال دهید بنابراین افتتاح یک حساب بانکی هم جزو الزامات می باشد. بعد از انتخاب گزینه مناسب سرمایه گذاری، باید برای درخواست اقامت طلایی پرتغال درخواست دهید. همراه با درخواست باید تمام مدارک مربوطه را هم ارسال کنید، معمولاً 2 تا 3 ماه پس از ارسال درخواست شما، SEF برای اینکه اطمینان پیدا کند که تمام اطلاعات ارائه شده توسط شما مطابقت دارد شما را برای مصاحبه دعوت می کند و برای این مرحله باید به پرتغال سفر کنید و مشخصات بیومتریک خود را که شامل عکس، اثر انگشت و غیره است را ارائه دهید. پس از آن، 4 تا 6 ماه طول می کشد تا مقامات تمام اطلاعات را بررسی کنند و ویزای طلایی شما را صادر کنند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

اقامت اسپانیا

 

اقامت اسپانیا

اگر اهل یک کشور غیر اتحادیه اروپا هستید و می خواهید به اسپانیا مهاجرت کنید، باید اجازه اقامت دریافت کنید. انواع مختلفی از کارت های اقامت اسپانیا وجود دارد که با توجه به موقعیت و شرایط شما یکی از دیگری مناسب تر خواهد بود. برخی از مسیرهای اخذ  اقامت اسپانیا عبارتند از:

اقامت تمکن مالی اسپانیا برای کسانیکه قصد انجام فعالیت اقتصادی در اسپانیا را ندارند و از امکانات کافی برای حمایت از خود یا خانواده خود برخوردارند به طوریکه نیازی به کار کردن ندارند، بهترین گزینه خواهد بود که به اقامت بازنشستگی هم معروف است زیرا برای کسانیکه به سن بازنشستگی رسیده اند و دوست دارند به اسپانیا مهاجرت کنند و دوران بازنشستگی خود را در این کشور بگذرانند بسیار مناسب می باشد. برای اخذ اقامت اسپانیا با تمکن مالی باید اثبات کنید ماهانه 2400 یورو درآمد ثابت و مستمر دارید و به ازای هر عضو خانواده تحت مراقبت خود مبلغ 600 یورو ماهانه به این مبلغ اضافه می شود.

 

اقامت اسپانیا با ثبت شرکت

شاید بپرسید می توان همزمان شرکتی در اسپانیا راه اندازی و ثبت کرد و اقامت اسپانیا را دریافت کرد؟

باید بگوییم بله. اگر پروژه ای که می خواهید در اسپانیا شروع کنید دارای سطح بالایی از فناوری، منافع اقتصادی با ایده نوآورانه است می توانید به ویزای کارآفرینی اسپانیا دسترسی داشته باشید. اما اگر فقط می خواهید یک شرکت معمولی ثبت کنید، مجوز کار به عنوان یک فرد خوداشتغال بهترین جایگزین خواهد بود.

 

اقامت سرمایه گذاری اسپانیا

اتباع غیر اتحادیه اروپا در صورت سرمایه گذاری یا خرید ملک در اسپانیا به ارزش حداقل 500 هزار یورو به راحتی می توانند اقامت طلایی اسپانیا را دریافت کنند. که یکی از ساده ترین راه ها برای شروع زندگی در اسپانیا می باشد.

اقامت تحصیلی اسپانیا به شهروندان غیر اتحادیه اروپا اجازه می دهد تا در اسپانیا تحصیل یا تحقیق کنند. و در کنار تحصیل می توانید کار کنید و دوره کارآموزی هم نیز انجام دهید. علاوه بر این، یکی دیگر از مزایای آن این است که می توانید پس از اتمام تحصیل برای اخذ مجوز کار اسپانیا درخواست دهید.

اقامت کار اسپانیا

انواع مختلفی از ویزای کاری وجود دارد که بسته به موقعیت شما و پیشنهاد کاری که دارید می توانید برای آنها درخواست دهید و هر کدام الزامات خاص خود را دارند مثلا:

برای مجوز کار معمولی، باید یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای اسپانیایی داشته باشید و او برای شما اجازه اقامت را درخواست کند وحتما این مجوز باید از کشور مبدا شما اعمال شود.

اما اگر شما یک پیشنهاد شغلی به عنوان یک کارگر با صلاحیت بالا به عنوان مدیر یا هر موقعیت فنی دیگری دارید، روند دریافت اقامت شما می تواند در زمانی که در اسپانیا هستید هم شروع شود. و مشابه ویزای کارت آبی اتحادیه اروپا به شما امکان می دهد در کل منطقه اتحادیه اروپا کار کنید.

 

اخذ اقامت اسپانیا از طریق ازدواج

ازدواج با یک شهروند اسپانیایی (یا با یک شهروند اتحادیه اروپا) به شما کمک می کند ویزای خود را در اسپانیا به راحتی دریافت کنید و وضعیت قانونی خود را بدست آورید. و پس از گذشت تنها 1 سال از ثبت ازدواج خود در اسپانیا می توانید برای شهروندی اسپانیا درخواست دهید یعنی دیگر نیاز نیست تا 10 سال برای اخذ شهوندی اسپانیا صبر کنید لذا اخذ اقامت اسپانیا از طریق ازدواج کوتاه ترین مسیر برای اخذ شهروندی اسپانیا می باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

صفحه قبل 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 صفحه بعد