x تبلیغات
saheleaftab2022

راهنمای جامع اقامت طلایی پرتغال

 

راهنمای جامع اقامت طلایی پرتغال

اگر شهروندان بالای 18 سال غیر اتحادیه اروپا به دنبال مهاجرت و اخذ اقامت طلایی در یکی از بهترین کشورهای اروپایی هستند، باید بگوئیم پرتغال بهترین گزینه می باشد زیرا برنامه اقامت طلایی پرتغال به عنوان یکی از ساده ترین و جذاب ترین ویزاهای جهان شناخته می شود. برنامه اقامت طلایی پرتغال به منظور تقویت و جذب سرمایه گذاری خارجی به نفع اقتصاد این کشور راه اندازی شد که این امر سرمایه گذاری در پرتغال را تشویق می کند. از این رو تصمیم داریم شما را با اقامت طلایی پرتغال آشنا کنیم بنابراین تا آخر این مقاله با ما همراه باشید تا راهنمای جامع اقامت طلایی پرتغال را برایتان مختصراً شرح دهیم. در ابتدا بیاید یک نگاه اجمالی به اقامت طلایی پرتغال داشته باشیم.

اقامت طلایی پرتغال در یک نگاه

دوره اعتبار اولیه کارت اقامت طلایی پرتغال

2 سال

زمان دریافت شهروندی

5 سال

شرایط اقامت فیزیکی

اقامت 7 روز در سال

زندگی، کار و تحصیل

مجاز است

اجازه تعمیم اقامت طلایی به اعضای خانواده متقاضی

(الحاق خانواده)

مجاز است

 

همانطور که در جدول بالا می بینید، اقامت طلایی پرتغال یک برنامه اقامت 5 ساله برای اتباع غیر اتحادیه اروپا است که می توانند از طریق سرمایه گذاری، واجد شرایط دریافت مجوز اقامت طلایی پرتغال شوند. اقامت طلایی پرتغال حق زندگی، کار و تحصیل در پرتغال و اجازه دسترسی و سفر بدون ویزا به منطقه شنگن اروپا را می دهد. علاوه بر این همسر، فرزندان شما تا 24 سال در صورت اثبات وجود وابستگی همچنین پدر و مادر همچنین والدین همسر شما نیز در صورت داشتن سن 66 سال به بالا؛ می توانند اقامت طلایی پرتغال را دریافت کنند.

یکی از مهم ترین و جذاب ترین مزیت های اخذ اقامت طلایی پرتغال که نسبت به دیگر کشورها برتری دارد، امکان درخواست اقامت دائم و شهروندی پس از 5 سال بدون نیاز به اقامت و شرط حضور فیزیکی در پرتغال است. یعنی این کشور با مسیری باز، در صورت واجد شرایط بودن، پس از 5 سال زندگی در خاک این کشور، اجازه اخذ پاسپورت پرتغال را می دهد. هنگامی که متقاضیان اقامت دائم یا شهروندی را داشته باشند، نکته مهمی که وجود دارد این است که شما برای اخذ پاسپورت پرتغال نیازی به رها  کردن تابعیت خود ندارید. و اینکه مجبور به پرداخت مالیات از درآمدهای خود در خارج از این کشور نیستید علاوه بر این به شما اجازه کار داده می شود و امکان باز پس گیری سرمایه وی پس از گذشته 4 یا 5 سال وجود دارد یعنی می توانید از سرمایه گذاری خود صرف نظر کنید

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مزایا و معایب اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری ملکی چیست؟

 

مزایا و معایب اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری ملکی چیست؟

اتباع غیر اتحادیه اروپا که به دنبال اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری هستند می توانند اقامت طلایی یونان را دریافت کنند. در ابتدا برای آشنایی بیشتر بیاید در جدول زیر یک نگاه کلی به ویژگی های اقامت طلایی یونان داشته باشیم.

اقامت طلایی یونان در یک نگاه

اعتبار مجوز اقامت طلایی یونان

5 سال

شرط حضور برای تمدید اقامت

ندارد

زمان مورد نیاز جهت اخذ شهروندی

بعد از 7 سال

شرط حضور برای اخذ شهروندی

زندگی بیش از 6 ماه در سال

اجازه کار تا زمان اخذ اقامت دائم

ندارد

حداقل نیاز به سرمایه گذاری

250 هزار یورو

مجوز اقامت برای اعضای خانواده واجد شرایط

همسر، فرزندان زیر 21 سال، فرزندان مجرد 21 تا 24 سال محصل، والدین متقاضی یا همسر او

 

قابل ذکر است که برای اخذ اقامت طلایی یونان گزینه های مختلف سرمایه گذاری وجود دارد. اما سرمایه‌گذاران خارجی در بیشتر مواقع به دنبال موقعیت های سرمایه‌گذاری مطمئنی هستند که ریسک کمتر و بازدهی پایدار تری دارند. از این رو سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، گزینه خوبی است، به خصوص برای سرمایه گذارانی که محتاط تر و محافظه کارانه تر عمل می کنند، زیرا علاوه بر اخذ اقامت یونان، می توانند از طریق خرید ملک در یونان و یا اجاره ی املاک خود، درآمد کسب کنند، فقط یک سوالی که ممکن است برای بیشتر سرمایه گذاران پیش آید این است که مزایا و معایب اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری ملکی چیست؟

از بزرگترین مزایای اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری ملکی، می توان به قیمت املاک در کشور یونان اشاره کرد که در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی نسبتاً ارزان تر است. این کیفیت و پتانسیل بالای آن باعث می شود که خرید ملک در یونان یک گزینه خوب و محبوبی برای سرمایه گذاران خارجی محسوب شود.

همچنین زیبایی چشمگیر دریای مدیترانه، آفتاب تضمین شده، رفتار دوستانه و مهمان نواز مردم محلی و خدمات خوب محلی به ویژه در مناطق تفریحی منجر به جذب توریست، تجار و سرمایه گذاران زیادی از سراسر دنیا می شود که این امر خود دلیل خوبی برای سرمایه گذاری می باشد. و یک نکته قابل توجهی که هنگام خرید ملک در یونان باید در نظر داشت این است که اتباع غیر اتحادیه اروپا به دلایل امنیتی که در کشور یونان وجود دارد، مجاز به خرید ملک در مناطق خاصی از یونان نمی باشند. این مناطق معمولاً مناطق مرزی در سرزمین اصلی مانند Ioannina در Epirus ، فلورینا، پلا و تسالونیکی در مقدونیه، هالکیدیکی در شمال یونان؛ و برخی از جزایر از جمله لسبوس در دودکانیز، خیوس و ساموس در جزایر شمال شرقی دریای اژه می باشد. همچنین از طرفی دیگر به شدت توصیه می کنیم هنگام خرید ملک در یونان از یک مشاور حقوقی کمک بگیرید زیرا باعث می شود تا از خطرات خرید ملک با بدهی و یا مشکلات دیگر مصون بمانید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

اخذ ویزای طلایی پرتغال راهی برای کسب اقامت دائم پرتغال

 

اخذ ویزای طلایی پرتغال راهی برای کسب اقامت دائم پرتغال

برای اخذ اقامت پرتغال توسط اتباع غیر اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا و غیر سوئیسی، مسیرهای گوناگونی وجود دارد و یکی از این مسیرها، اقامت طلایی پرتغال است که نهایتا منجر به اخذ اقامت دائم پرتغال و حتی شهروندی می شود.

کشور پرتغال از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که یکی از بهترین برنامه های ویزای طلایی را دراتحادیه اروپا ارائه می دهد و به همین دلیل است که در دنیا مشهور شده است. برنامه اقامت طلایی پرتغال به عنوان یکی از ساده ترین، سریع ترین و به طبع جذاب ترین ویزاهای جهان شناخته می شود، که برای سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا که به دنبال اخذ اقامت دائم پرتغال و اروپا هستند یک انتخاب محبوب است، زیرا اخذ ویزای طلایی پرتغال راهی برای کسب اقامت دائم پرتغال و شهروندی می باشد. یعنی امکان تبدیل آن به اقامت دائم و حتی تابعیت یا شهروندی پرتغال  بعد از 5 سال برای خود و برای کل اعضای خانواده ی نزدیک آنها وجود دارد. بدون آنکه نیازی به رها کردن تابعیت قبلی خود داشته باشند که این موضوع خود بسیار حائز اهمیت می باشد. و یک نکته ایی که باید در نظر داشته باشید این است که در طول این 5 سال سرمایه گذاران ملزم به حفظ سرمایه گذاری خود می باشن، تا زمانیکه واجد شرایط دریافت اقامت دائم پرتغال و تابعیت شوند. و پس از پایان این 5 سال اجازه فروش و باز پس گیری سرمایه خود را دارند.

از برجسته ترین مزایای دریافت اقامت طلایی پرتغال این است که شخص از پرداخت مالیات بر درآمدهای خود در خارج از این کشور، معاف می باشد. همچنین به شخص اجازه کار کردن در این کشور در حین اقامت داده می شود. علاوه بر این فرد نیاز به ارائه مدرک زبان جهت اخذ اقامت طلایی پرتغال ندارد.

و از همه مهم تر اقامت طلایی پرتغال حق زندگی، کار و تحصیل در پرتغال و اجازه دسترسی و سفر بدون ویزا به منطقه شنگن اروپا را می دهد و شرط حضور این برنامه ​​تنها 7 روز در سال می باشد یعنی تنها در سال یک هفته باید در خاک کشور باید اقامت داشته باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

آیا با خرید ملک ارزان در یونان میشود اقامت گرفت؟

 

آیا با خرید ملک ارزان در یونان میشود اقامت گرفت؟

در این مقاله قصد داریم به طور مختصر درباره یک سوالی که شاید برای اکثر افرادی که قصد مهاجرت به یونان را دارند پیش آید، توضیح دهیم، و آن سوال این است که آیا با خرید ملک ارزان در یونان میشود اقامت گرفت؟ لذا برای دریافت پاسخ این سوال تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

یونان مکانی فوق‌العاده زیبا برای زندگی است که دارای کیفیت زندگی بالایی می باشد بعلاوه با تاریخ غنی که دارد، مکان‌های زیادی برای کاوش و لذت بردن دارد از مکان‌های تاریخی باستانی گرفته تا سواحل ماسه‌ای سیاه.

هزینه زندگی در یونان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی ارزان است و به طور کلی دلیل این امر پایین بودن هزینه خدمات است. و از همه مهم تر باید اشاره کنیم املاک یونان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی نسبتاً ارزان تر است لذا این امر باعث می شود خرید ملک در یونان از کیفیت و پتانسیل بالایی برای رشد برخوردار باشد، در نتیجه خرید ملک در یونان ایده خوبی می باشد.

قانون یونان به اتباع غیر اتحادیه اروپا این امکان را می دهد که با خرید ملک در یونان، بتوانند اقامت این کشور را دریافت کنند که به آن اقامت طلایی می گویند این یعنی اخذ اقامت طلایی یونان فقط توسط شهروندان غیر اتحادیه اروپا امکان پذیر است و همانطور که پیش تر اشاره کردیم گزینه خرید ملک در یونان یکی از، ارزان ترین مبلغ سرمایه گذاری واجد شرایط در اروپا می باشد.

به هیمن علت است که همیشه این سوال به وجود می آید که آیا با خرید ملک ارزان در یونان میشود اقامت گرفت؟ باید بدانید که طبق قوانین این کشور، برای اخذ اقامت یونان یک حداقل شرایطی وجود دارد که باید رعایت شود. یعنی اینجوری نیست که شما با خرید یک ملک ارزان در یونان بتوانید اقامت یونان را دریافت کنید، طبق قوانین یونان سرمایه گذاران با خرید ملک در یونان به ارزش حداقل 250 هزار یورو ، می توانند به همراه اعضای خانواده واجد شرایط خود مانند همسر، فرزندان (زیر 21 سال، و در شرایط خاص تا 24 سال)، والدین متقاضی و همسر او می توانند اقامت طلایی یونان را دریافت کنند و فرصتی برای زندگی در کنار دریا و سفر بدون ویزا به منطقه شینگن را داشته باشند. و یک مزیت خوبی که خرید ملک در یونان دارد این است که افراد می توانند املاک خود را اجاره دهند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

اقامت طلایی اروپا

 

اقامت طلایی اروپا

اگر به دنبال راهی برای زندگی در اروپا هستید، اخذ اقامت طلایی اروپا یکی از ساده ترین راه ها می باشد که این امر را میسر کرده است. اقات طلایی اروپا یک اقامت موقت است که از طریق سرمایه گذاری مشخصی در کشورهای اروپایی اعطاء می شود و نهایتا این اقامت موقت به اقامت دائم اروپا و شهروندی کامل اروپا تبدیل می شود. روش های سرمایه گذاری گوناگونی در اروپا وجود دارد که شما را به اخذ اقامت طلایی اروپا می رساند و هر کشور شرایط مربوط به خود را دارد. این سرمایه گذاری می تواند شامل انتقال سرمایه، سرمایه گذاری در املاک مستغلات در اروپا، کمک مالی و ... باشد.

به طور کلی با طرح برنامه اقامت طلایی اروپا مسیری برای اتباع غیر اتحادیه اروپا جهت اقامت در اروپا فرآهم شده است که بسیار موفق هم بوده است. زیرا به طور چشمگیری سرمایه گذاران بسیاری را از سراسر دنیا توانسته به خود جذب کند.

یکی از کشورهای بسیار محبوب برای اخذ اقامت طلایی اروپا، پرتغال است زیرا از الزامات کمتری برای اخذ اقامت طلایی برخوردار است و تنها پس از 5 سال منجر به اقامت دائم و شهروندی می شود این یعنی یک مسیر کوتاه برای اخذ اقامت اروپا.

اقامت طلایی پرتغال یک اقامت 2 ساله است که در صورت حفظ سرمایه گذاری تا 5 سال قابل تمدید می باشد و شرط تمدید اقامت و اخذ اقامت دائم پرتغال یا شهروندی، حضور در خاک این کشور به مدت 7 روز در سال می باشد که در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی مدت بسیار کوتاهی محسوب می شود.

در جدول پایین گزینه های سرمایه گذاری جهت اخذ اقامت طلایی پرتغال را به طور مختصر نمایش داده ایم.

نوع سرمایه گذاری

مبلغ واجد شرایط

سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه

350 هزار یورو

سرمایه گذاری در میراث فرهنگی پرتغال

250 هزار یورو

انتقال سرمایه به یک بانک در پرتغال

1 میلیون و 500 هزار یورو

خرید املاک و مستغلات

500 هزار یورو

املاک و مستغلات با قدمت بالای 30 سال

350 هزار یورو

با اخذ اقامت طلایی پرتغال بر خلاف برخی کشورهای اروپایی، شما اجازه کار کردن در این کشور را دارید و از پرداخت مالیات بردرآمدهای خود در خارج از کشور پرتغال معاف می باشید همچنین اعضای خانواده شما مانند همسر، فرزندان شما تا 18 سال و حتی تا 24 سال در صورت اثبات وجود وابستگی همچنین پدر و مادر شما یا والدین همسر شما نیز در صورت داشتن سن 66 سال به بالا، می توانند اقامت طلایی پرتغال را دریافت کنند و با اخذ اقامت طلایی پرتغال حق زندگی، کار و تحصیل در پرتغال و اجازه دسترسی و سفر بدون ویزا به منطقه شنگن اروپا را خواهند داشت.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

یونان مکانی بسیار امن برای سرمایه‌گذاری در املاک

 

یونان مکانی بسیار امن برای سرمایه‌گذاری در املاک

یونان یک کشور دموکراتیک و توسعه یافته است که دارای اقتصاد پیشرفته ای می باشد همچنین این کشور از کیفیت زندگی بالایی برخوردار است.

به عنوان کشوری بسیار مهاجرپذیر، یونان مکانی بسیار امن برای سرمایه‌گذاری در املاک محسوب می شود زیرا نرخ جرم و جنایت پایینی دارد و مکانی بسیار ارزان برای زندگی است، هزینه کلی زندگی در یونان، به طور کلی 30 درصد بسیار کمتر از سایر نقاط اروپا است. حتی شهرهای بزرگ یونان نیز در مقایسه با سایر شهرهای اروپایی کاملا مقرون به صرفه هستند. از قیمت املاک گرفته که بسیار مطلوب می باشد  تا سیستم حمل و نقل محلی.  از طرفی دیگر آب و هوا عالی در تمام طول سال، باعث جذب بسیاری از سرمایه گذاران در سرتاسر دنیا شده است. خصوصا به دلیل مسافت کمی که یونان به ایران دارد، باعث جذب بسیاری از سرمایه گذاران ایرانی شده است. همچنین به منظور جذابیت های یونان به عنوان یک مکان سرمایه گذاری برای اقامت طلایی یونان مالیات نقل و انتقال زمین در سال های اخیر، به طور چشمگیری کاهش یافته است. علاوه بر این ها قانون اساسی، دادگاه ها و مقامات یونان کاملاً به حقوق مالکیت احترام می گذارند، از این رو یونان مکانی بسیار امن برای سرمایه گذاری در املاک تبدیل شده است.

برای اتباع غیر اتحادیه اروپا خرید ملک در یونان یکی از راه های دریافت اقامت طلایی یونان می باشد که یک روش مهاجرتی محسوب می شود و به علت قیمت املاک و مستغلات در یونان، علاقه خریداران خارجی را در سال های اخیر به شدت افزایش یافته است.

ویزا های طلایی صادر شده توسط کشور یونان به طور ویژه ایی مورد توجه قرار می گیرند، زیرا یونان پس از اعطای ویزای سرمایه گذاری، اقامت پنج ساله فوری را ارائه می دهد، اقامتی که به خانواده های نزدیک گسترش می یابد و امکان حمل و نقل رایگان در سراسر منطقه شنگن را فراهم می کند. و در نهایت می توانند به شهروندی و در نتیجه دسترسی به اتحادیه اروپا منجر شوند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

ویزای طلایی پرتغال برای اخذ اقامت اروپا

 

ویزای طلایی پرتغال برای اخذ اقامت اروپا

اقامت طلایی یک راه آسان برای دریافت پاسپورت اتحادیه اروپا محسوب می شود که در ازای سرمایه گذاری به شهروندان غیر اتحادیه اروپا، در قالب یک مجوز اقامت موقت اعطاء می شود.

اگرتصمیم به اخذ اقامت اروپا و نهایتا زندگی، تحصیل، کار، تجارت یا سرمایه گذاری در اروپا را دارید، باید بدانید یکی از محبوب ترین کشورهایی که برای اتباع غیر اتحادیه اروپا، ویزای طلایی صادر می کند پرتغال است. برنامه اقامت طلایی پرتغال که معمولاً به اسم برنامه ویزای طلایی پرتغال شناخته می شود، به عنوان یکی از جذاب ترین ویزاهای جهان معروف است و یک مجوز 2 ساله برای اقامت پرتغال است که پس از پایان این دوره منجر به شهروندی پرتغال می شود به همین سادگی؛ از این رو می توان گفت ویزای طلایی پرتغال برای اخذ اقامت اروپا یک انتخاب محبوب برای سرمایه گذارانی است که به دنبال اخذ ویزای اقامت اروپا هستند زیرا این کشور شرایط جذاب سرمایه گذاری را در یک کشور اروپایی که بخشی از منطقه شینگن است، با مسیری باز پس از 5 سال بدون نیاز به اقامت برای شهروندی ارائه می دهد.

گزینه های سرمایه واجد شرایط که منجر به دریافت اقامت طلایی می شود عبارتند از:

نوع سرمایه گذاری

مبلغ واجد شرایط

سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه

350 هزار یورو

سرمایه گذاری در میراث فرهنگی پرتغال

250 هزار یورو

انتقال سرمایه به یک بانک در پرتغال

1 میلیون و 500 هزار یورو

خرید املاک و مستغلات

500 هزار یورو

املاک و مستغلات با قدمت بالای 30 سال

350 هزار یورو

 

ویزای طلایی پرتغال برای اخذ اقامت اروپا یکی از سریع ترین و ساده ترین راه برای مهاجرت به اروپا، محسوب می شود

حالا چرا می گوئیم ویزای طلایی پرتغال برای اخذ اقامت اروپا یکی از سریعترین مسیرها برای اخذ پاسپورت پرتغال و حتی اروپا می باشد؟، به دلیل کوتاه بودن مسیر اخذ شهروندی، زیرا با اخذ اقامت طلایی پرتغال، تنها پس از 5 سال امکان اخذ شهروندی پرتغال و حتی اروپا، برای سرمایه گذاران و کل خانواده ی نزدیک آنها وجود دارد.

از طرفی دیگر، چرا می گوئیم ویزای طلایی پرتغال برای اخذ اقامت اروپا ساده ترین راه است؟، زیرا الزامات کمتری برای سرمایه گذار وجود دارد مثلاً حداقل شرط اقامت وجود ندارد به بیانی دیگر این برنامه ​​تنها به 7 روز در سال اقامت در پرتغال نیاز دارد. همچنین شما بدون نیاز به ارائه مدرک تحصیلی یا مدارک حرفه ای می توانید موفق به اخذ اقامت پرتغال شوید.

و از همه مهم تر، اخذ اقامت طلایی پرتغال بر خلاف برخی کشورهای اروپایی که متقاضیان را تا زمان اخذ اقامت دائم، از کار کردن منع می کند، به سرمایه گذار اجازه کار در این کشور را می دهد یعنی شما به عنوان یک مقیم اسپانیا حق زندگی، تحصیل و کار در اسپانیا را دارید یعنی شما هم می توانید استخدام شوید هم اینکه یک کسب و کار راه اندازی کنید بعلاوه شما یا فرزندانتان می توانید در اسپانیا به مدرسه یا کالج بروید و از تمام مزایای اخذ اقامت اروپا بهره مند شوید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

هزینه های خرید ملک در یونان

 

هزینه های خرید ملک در یونان

باید بدانید که  به غیر از هزینه خرید ملک در یونان هزینه های اضافی و پنهانی وجود دارد که معمولا خریداران آن را در نظر نمی گیرند. این هزینه های جانبی عمدتا توسط خریدار پرداخت می شود و از منطقه ای به منطقه دیگر بسته به مساحت و متراژ، موقعیت مکانی، قیمت نهایی فروش، نوساز بودن یا نبودن ملک و غیره متفاوت خواهد بود. و بسیاری از آنها قابل مذاکره هستند و هیچ هزینه مشخص و ثابتی برای وکلا یا مشاوران املاک وجود ندارد.

برخی از هزینه های خرید ملک در یونان که باید در نظر داشت عبارتند:

هزینه های خرید ملک در یونان

مبلغ

مالیات نقل و انتقال

3.09 درصد از ارزش تجاری ملک

هزینه های دفتر اسناد رسمی

2 درصد از قیمت فروش

هزینه های ثبت زمین

0.5 درصد از ملک فروخته شده

هزینه های وکیل

بین 1-2 درصد به اضافه 24 درصد مالیات بر ارزش افزوده

در مورد مالیات نقل و انتقال باید بگوئیم این هزینه باید توسط خریدار و قبل از خرید ملک در یونان پرداخت شود. خریداران معمولا بسته به ارزش ملک، مشمول پرداخت مالیات سالانه می شوند که همان مالیات بر دارایی هست.

هزینه دفتر اسناد رسمی و ثبت اسناد یکی دیگر از هزینه های خرید ملک در یونان است که به عهده خریدار می باشد. مانند همه جای دنیا کلیه معاملات ملکی باید محضری باشد تا اعتبار داشته باشد لذا در دفتر اسناد رسمی انجام می شود و در دفتر ثبت اسناد رسمی ثبت می شود هزینه های ثبت حدود نیم درصد تا 068/0 درصد از ارزش ملک است که شامل حق تمبر هم می شود.

همیشه توصیه می شود خریداران یک وکیل برای بررسی صحیح و کامل داشته باشند. استفاده از خدمات وکیل برای مصون ماندن از کلاهبرداری بسیار توصیه می شود. حق الزحمه وکیل بر اساس توافق بین وکیل و موکل است که معمولاً بین 1 تا 2 درصد ارزش ملک به اضافه 24 درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

از دیگر هزینه های خرید ملک در یونان هزینه کمیسیون مشاور املاک است که خریدار و فروشنده هر کدام 1 تا 4 درصد (به اضافه 24 درصد مالیات بر ارزش افزوده) را به عنوان حق الزحمه مشاور املاک می پردازند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

امکان زندگی و اجازه‌ی کار در پرتغال در طول دوران اقامت موقت

 

امکان زندگی و اجازه‌ی کار در پرتغال در طول دوران اقامت موقت

اقامت طلایی پرتغال یک ویزای اقامتی 2 ساله ی قابل تمدید است که برای اتباع غیر اتحادیه که اقدام به سرمایه گذاری در کشور پرتغال می کنند صادر می شود. اقامت طلایی پرتغال شرط حضور و زندگی در خاک پرتغال ندارد و متقاضیان می توانند تنها 7 ورز در سال را، برای تمدید ویزای خود به پرتغال مراجعه کنند. این بدان معناست که می توانید بدون زندگی واقعی در پرتغال تابعیت خود را دریافت کنید.

اقامت طلایی پرتغال به سرمایه گذاران واجد شرایط و اعضای خانواده آنها امکان زندگی و اجازه‌ی کار در پرتغال در طول دوران اقامت موقت  را می دهد. که این مزیت بزرگی محسوب می شود زیرا برخی از کشورهای اروپایی اجازه کار کردن را در دوران اقامت موقت را به شما نمی دهد لذا اجازه کار دادن در پرتغال در طول دوران اقامت از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد. همچنین کشور پرتغال اجازه تحصیل در مدارس و دانشگاه های بین المللی و پرتغالی را می دهد بعلاوه ویزای طلایی پرتغال به طور خودکار به شما این حق را می دهد که بدون ویزا و آزادانه به هر نقطه از اتحادیه اروپا در سراسر اروپا و منطقه شنگن رفت و آمد کنید.

اقامت طلایی پرتغال یکی از سریعترین فرآیند اخذ اقامت دائم و شهروندی در سراسر اروپا محسوب می شود زیرا پس از 5 سال شما می توانید واجد شرایط شهروندی پرتغال شوید. و یکی از منحصر به فردترین مزیت های اخذ اقامت طلایی پرتغال این است که پرتغال اجازه تابعیت دوگانه را می دهد. یعنی شما به عنوان یک مقیم خارجی برای اخذ شهروندی پرتغال ملزم به رها کردن تابعیت خود نمی باشید.

باید بدانید که کشور پرتغال چهارمین پاسپورت معتبر جهان را دارد و زمانیکه که دیگر شهروند پرتغال شدید، حق کامل سفر بدون ویزا به بیش از 150 کشور جهان نیز خواهید داشت یعنی بسیاری از کشورهای غیر شنگن نیز به شما اجازه می دهند تا زمانی که ویزا یا مجوز اقامت شما در دسترس باشد، بدون ویزا وارد آن کشور شوید و در صورت تمایل می توانید در هر نقطه از اتحادیه اروپا زندگی، تحصیل و کار کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

اخذ اقامت یونان با داشتن خانه در یونان

 

اخذ اقامت یونان با داشتن خانه در یونان

اقامت یونان همیشه برای ایرانیان محبوب بوده است زیرا نزدیک بودن این دو کشور به یکدیگر، باعث می شود رفت و آمد آسان تری داشته باشند، بنابراین اگر قصد اخذ اقامت یونان با داشتن خانه در یونان را دارید، باید به دنبال مکانی برای خرید و زندگی باشید، کشور یونان طیف گسترده ایی از گزینه های مسکونی را متناسب با نیاز و سلیقه شما ارائه می دهد، از خانه و آپارتمان های مسکونی شهری گرفته تا ویلاهای لوکس در جزایر یونان.

می توان گفت از یکی دلایل جذابیت بازار املاک یونان، طرح ویزای طلایی است زیرا اتباع غیر اتحادیه اروپا با خرید ملک در یونان به ارزش حداقل 250 هزار یورو، می توانند واجد شرایط دریافت ویزای اقامت طلایی یونان باشند که به معنای اقامت یونان است.

اخذ اقامت یونان با داشتن خانه در یونان یکی از محبوب ترین راه های اقامت در اروپا هم محسوب می شود، زیرا شما با خرید ملک در یونان  می توانید  اقامت طلایی یونان را که 5 سال اعتبار دارد را دریافت کنید و شانس زندگی در یونان را به همراه اعضای خانوادتان را می دهد و به شرط زندگی بیش از 6 ماه در سال، امکان تمدید مجوز هر 5 سال یکبار وجود دارد همچنین می توانید برای اقامت دائم یونان درخواست دهید و پس از 7 سال هم می توانید برای اخذ تابعیت و شهروندی یونان اقدام کنید.

نکات برجسته اخذ اقامت یونان با داشتن خانه در یونان

دوره اعتبار کارت اقامت یونان

5 سال

حداقل مبلغ سرمایه گذاری مورد نیاز

250 هزار یورو

شرط اقامت جهت دریافت شهروندی

بیش از 6 ماه در سال

زمان مورد نیاز جهت اخذ شهروندی

7 سال

نکته قابل توجه این است که فرآیند اخذ اقامت یونان با داشتن خانه در یونان یکی از ساده ترین راه های اقامت یونان است، فقط باید هنگام انتخاب خانه ایی که واجد شرایط دریافت ویزای طلایی یونان است، نکات مهمی را در نظر بگیرید. به عنوان مثال:

اگر قصد دارید خانه خود را در یکی از جزایر یونان خریداری کنید، حتماً ابتدا امکانات آنجا را بررسی کنید. اگر با نواحی و محله‌های یونان آشنایی ندارید، جستجوی دقیق مکان متناسب با بودجه و سلیقه شما بسیار مهم است از این رو مشاوره با متخصصان باعث صرفه جویی در وقت و تلاش شما می شود.

اگر برای اخذ اقامت یونان با داشتن خانه در یونان به کمک نیاز دارید، برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

صفحه قبل 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 صفحه بعد