آیا با خرید ملک در اسپانیا اجازه کار دارید؟

در سال 2013 کشور اسپانیا تصویب کرد که به شهروندان غیر اتحادیه اروپا که توانایی مالی کافی برای سرمایه‌گذاری در این کشور را دارند، اجازه اقامت اسپانیا را ارائه می دهد که به ویزای طلایی اسپانیا معروف است حال هدف از ویزای طلایی جذب سرمایه‌گذاران خارجی است که قصد سرمایه گذاری یا حتی خرید ملک در اسپانیا دارند که اینگونه آنها می توانند راحت تر اجازه اقامت  به دست آورند.

خرید ملک در اسپانیا یکی از گزینه های اخذ اقامت طلایی در این کشور است که با حداقل 500 هزار یورو می توان در این کشور ملک خرید و واجد شرایط اقامت طلایی شد و این گزینه در میان سرمایه گذاران هم از محبوبیت بیشتری برخوردار است زیرا هیچ محدودیتی برای خرید ملک وجود ندارد، ملک می تواند تجاری، مسکونی یا زمین باشد. بعلاوه خریدار می تواند به راحتی برای تمامی اعضای خانواده تحت تکفل خود اقامت طلایی اسپانیا را دریافت کند.

با دریافت اقامت طلایی از طریق خرید ملک در اسپانیا متقاضی و همه ی اعضای خانواده او می توانند آزادانه و بدون ویزا به تمامی مناطق شینگن سفر کنند و حق زندگی در کشوری با ثبات سیاسی - اقتصادی و تحصیل رایگان را داشته باشند. و خوشبختانه نکته ایی که حائز اهمیت می باشد این است که اسپانیا به سرمایه گذارانی که اقدام به خرید ملک در اسپانیا می کنند و حتی خانواده آنها اجازه کار قانونی در این کشور را می دهد که این موضوع بسیار از اهمیت خاصی برخوردار است. سپس بعد از 5 سال زندگی به شرط اقامت 6 ماه در سال، می توانند برای اقامت دائم اسپانیا و پس از 10سال به شرط قبولی در آزمون شهروندی اسپانیا و تسلط به زبان اسپانیایی، برای اخذ شهروندی اسپانیا اقدام کنند تا از حقوقی برابر با یک شهروند اسپانیایی برخوردار شوند و ناگفته نماند که پاسپورت اسپانیا سومین پاسپورت قدرتمند دنیا را دارد.

می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.