راه های مختلف دریافت اخذ گلدن ویزای پرتغال چیست؟

کشور پرتغال برای شهروندان کشورهای غیر اتحادیه اروپا که تمایل به سرمایه گذاری در این کشور به منظور اخذ اقامت طلایی پرتغال را دارند راه های مختلفی را پیش رو قرار داده است تا متقاضیان بر اساس هدف و شرایط خود تصمیم به انتخاب بگیرند که از کدام مسیر اقدام کنند لذا با رعایت شرایط و الزاماتی که کشور پرتغال معین کرده است می توانند موفق به اخذ اقامت طلایی پرتغال شوند و برخی از این راه ها عبارتند از:

حداقل 5 سال در یک صندوق سرمایه گذاری پرتغالی حداقل 500 هزار یورو سرمایه گذاری کنید

انتقال سرمایه به پرتغال حداقل 1.5 میلیون یورو

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در صندوق های سرمایه گذاری پرتغالی واجد شرایط یا در یک کسب و کار پرتغالی ثبت شده که حداقل 5 شغل دائمی و تمام وقت را  برای حداقل 3 سال ایجاد کند.

ایجاد حداقل 10 شغل تمام وقت جدید

در یک منطقه کم تراکم پرتغال حداقل 8 شغل تمام وقت جدید ایجاد کنید

اهداء حداقل 250 هزار یورو برای حفظ میراث ملی در پرتغال

حداقل 500 هزار یورو در یک فعالیت تحقیق و توسعه در پرتغال سرمایه گذاری کنید.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، که خود از چهار طریق امکان پذیر می باشد و عبارتند از:

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای هر نوع ملکی در هر منطقه واجد شرایط پرتغال به مبلغ حداقل 500 هزار یورو البته به غیر از لیسبون، پورتو یا مناطق ساحلی آلگاروه

حال اگر این ملک در یک منطقه کم تراکم واقع شده باشد می توان با حداقل با 400 هزار یورو سرمایه گذاری کرد.

و با حداقل 350 هزار یورو می توان یک ملکی که بالای 30 سال قدمت دارد و نیازمند بازسازی است خرید و اگر این ملک با این شرایط در یک منطقه کم تراکم باشد می توان با حداقل 280 هزار یورو واجد شرایط اقامت طلایی پرتغال شد.

*نکته ی حائز اهمیتی که وجود دارد این است که خرید املاک مسکونی در لیسبون، پورتو، شهرهای ساحلی یا مناطق ساحلی آلگاروه شما را واجد شرایط اخذ اقامت طلایی پرتغال نمی کند. مگر آنکه یک ملک تجاری را در این مکان ها خریداری کنید. و مجوز اقامت طلایی پرتغال قابل گسترش به اعضای خانواده سرمایه گذار هم می باشد که اجازه کار و تحصیل در پرتغال را  به همه ارائه می دهد و پس از 5 سال واجد شرایط اقامت دائم و حتی شهروندی می شوند.

نگاه کلی به اقامت طلایی پرتغال

اعتبار اولیه کارت اقامت طلایی پرتغال

2 سال

شرط اقامت و حضور فیزیکی

7 روز در سال

زمان اخذ تابعیت و شهروندی پرتغال

پس از 5 سال

شرط اقامت جهت اخذ تابعیت

6 ماه در سال

اخذ اقامت طلایی برای اعضای خانواده سرمایه گذار

مجاز است

کار کردن در حین اقامت با ویزای طلایی پرتغال

مجاز است

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.